G. Skaistė: mano darbas per tris ministerijas neturėtų užtrukti

G. Skaistė: mano darbas per tris ministerijas neturėtų užtrukti


Iš Vyriausybės pasitraukus Monikai Navickienei, finansų ministrė Gintarė Skaistė laikinai vadovaus ir Socialinės apsaugos ir darbo bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoms. Visgi, politikė viliasi, kad netrukus atsiras kandidatai į šias pareigas, kurie galės pradėti darbą dar šioje Seimo sesijoje.


„Iššūkių tikrai netrūksta, tačiau tikiuosi, kad artimiausiu metu bus rastas sutarimas dėl nuolatinių kandidatų į Socialinės apsaugos ir darbo bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijas. Tikiu, kad mano darbas per tris ministerijas neturėtų užtrukti“, – penktadienį Seime žurnalistams sakė G. Skaistė.


Politikė informavo, jog šiandien ketina susitikti su ministerijų vadovybe ir aptarti artimiausio laikotarpio perspektyvas.


„Šiandien planuoju aplankyti tiek Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, susitikti su politine komanda, tiek ir su Švietimo, mokslo ir sporto (ministerijos – ELTA) komandos žmonėmis. Apsitarsime artimiausio laikotarpio darbus. Bet, kaip minėjau, tikiuosi, kad šis laikotarpis neužsitęs ir dar Seimo pavasario sesijoje tikėčiausi, kad gali būti priimti sprendimai ir nauji ministrai duoti priesaikas“, – teigė G. Skaistė.

REKLAMA


Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė nusprendė palikti postą tęsiantis skandalui dėl jos ir politikės sutuoktinio Mindaugo Navicko ryšių su įmone „Foxpay“, jos savininke Ieva Trinkūnaite ir verslininkės sugyventiniu, anksčiau už finansinius nusikaltimus kalėjusiu Vilhelmu Germanu.


Ketvirtadienį prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Navickienės atleidimo. Pastaruoju metu politikė vadovavo tiek Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai (SADM), tiek laikinai ėjo švietimo ministrės pareigas.


Dekretu šalies vadovas pavedė finansų ministrei Gintarei Skaistei laikinai eiti socialinės apsaugos ir darbo ministro bei švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas, kol į šiuos postus bus paskirti nauji ministrai.


ELTA inf.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 29 (2024)

    Savaitė - Nr.: 29 (2024)