Kaune krepšinio sirgaliai turės vienintelę progą išvysti J.Valančiūną ir D.Sabonį rungtyniaujančius kartu

Kaune krepšinio sirgaliai turės vienintelę progą išvysti J.Valančiūną ir D.Sabonį rungtyniaujančius kartu


Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančios „Krepšinio namų“ paramos rungtynės, kuriose susikaus Lietuvos ir Serbijos vyrų krepšinio rinktinės, bus vienintelės dviejų NBA lietuvių rungtynės prie savų žiūrovų.


„Tiek Jonas Valančiūnas, tiek Domantas Sabonis, pagal Lietuvos krepšinio federacijos susitarimą su NBA klubais, sportuoti su rinktine galėjo pradėti tik nuo rugpjūčio 1 dienos, o J. Valančiūnas dėl tam tikrų niuansų prisijungė tik rugpjūčio 3 dieną, - sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.


- Jonas dar be komandinių treniruočių nebuvo pasiruošęs kontrolinėms rungtynėms su Ispanija ir Suomija. Serbijoje dėl pražangų šis duetas kartu rungtyniavo trumpai, todėl bus labai įdomu vėl išvysti juos žaidžiant kartu“.


„Buvo labai malonu man vėl sugrįžti į aikštę, buvau pasiilgęs to jausmo, o čia dar galimybė rungtyniauti su geriausiais Lietuvos krepšininkais, - kalbėjo „Indiana Pacers“ puolėjas D. Sabonis.


- Nekantrauju, kada galės rungtyniauti ir Jonas, manau, bus labai smagu. Tikimės, kad į rungtynes Kaune susirinks visi Lietuvos rinktinės gerbėjai ir visu kartu galėsime pasiekti pergalę. Nors tai bus tik kontrolinės rungtynės, tačiau istoriškai tai vieni iš didžiausių mūsų varžovų aikštėje. Tokį vaizdą pats mačiau augdamas“.


Pirmadienio susitikimui bus registruojama 13 krepšininkų. Trenerių sprendimu susitikimą praleis Eimantas Bendžius ir Žygimantas Janavičius.


Lietuviai su serbais žaidė šeštadienį Belgrade ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 68:72.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)