Pavasario pradžia su aistringuoju „Tango Argentino“

Pavasario pradžia su aistringuoju „Tango Argentino“


Jau kovo 4 d., drauge su artėjančiu pavasariu, Kauno valstybinėje filharmonijoje pasklis autentiško, argentinietiškojo tango aistra. Prodiusavimo kompanija „Arts Libera International“ pristato įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį teatralizuotą pasirodymą „Tango Argentino“.


Jausminga ir nuoširdi muzika bei magiškas šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Kauno gerbėjams pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius, šokėjas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula, ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai - šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez.


Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant užburiančioms Astor Piazzolla, Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

REKLAMA


Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru. Jo indėlis į tango meno populiarinimą Lietuvoje iš tiesų yra didžiulis. Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacijos meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.


„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, - aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai nuolat gastroliuoja įvairiose pasaulio šalyse, veda meistriškumo kursus ir bendradarbiauja su pasaulinio garso muzikantais.

REKLAMA


Visa tai pamatysite magiškame tikrojo Tango Argentino spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su tango meno gerbėjais!


„Tango Argentino“ pasirodymas vyks:


Kovo 4 d. 19val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.


Partnerių informacija.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)