Turininga stovykla liepą kviečia ieškoti svajonių

Turininga stovykla liepą kviečia ieškoti svajonių


Turininga stovykla už protingą kainą liepą kviečia ieškoti svajonių


Jeigu jums vasara ne tik atostogų džiaugsmas, bet ir galvos skausmas, kur ir kaip turiningai, o tuo pačiu nebrangiai išleisti pailsėti vaikus, susipažinkite su Jurgita Pociene – Daugiavaikių šeimų asociacijos MES įkūrėja, dabar jau šešių vaikų mama, susidūrusi su tokia pat problema kaip jūsiškė, nusprendė kurti savo stovyklą, ir jai puikiai pavyko!


Šiemet Jurgitos sumanyta „Svajonių stovykla“, skirta 7–14 metų vaikams, skaičiuoja jau trečiąjį sezoną. Pirmaisiais metais dviejose stovyklos pamainose pailsėjo 70 vaikų, antraisiais pamainų buvo jau trys ir jose šauniai laiką leido daugiau kaip 100 vaikų, o šiemet tokių laimingųjų bus visi 150.


„Svajonių stovykloje“ mes ne tik kalbamės apie savo svajones, bet ir bandome išsiaiškinti, kurias jų geriau palikti tik svajonėmis, o kurių verta tikslingai siekti. Padedant profesionaliam treneriui, mokomės plaukti, gaminame svajonių talismanus, kuriame svajonių spektaklius, keliaujame po fantastiškas apylinkes ir susipažįstame su jų piliakalniuose glūdinčiomis paslaptimis, ieškome lobio ir mokomės susikaupti bei išgirsti tylą“, – nenuilsdama vaikų laukiančias veiklas vardija Jurgita. Šiemet stovyklos programoje taip pat numatytos sporto varžybos ir naktinis žygis, o maudytis ketinama net po 3–4 kartus per dieną (žinoma, jei tik leis orai).

REKLAMA


Pirmuosius dvejus metus sudariusi galimybę stovyklos auklėtojomis dirbti daugiavaikių šeimų mamoms, šiemet Jurgita kiek pakeitė strategiją. „Tegu daugiavaikės mamos per vasarą bent truputį pailsi nuo savų ir svetimų vaikų“, – šypsosi stovyklos organizatorė, meninį vaikų auklėjimą ir užimtumo organizavimą nusprendusi patikėti savo srities profesionalams. Pavyzdžiui, dailės gudrybių stovyklautojus šiemet mokys Dailininkų sąjungos narė Jolita Skėrytė, molio paslaptis mins edukologė Agnė Narkevičienė, o muzikuoti padės pati stovyklos sumanytoja Jurgita.


Turininga stovykla liepą kviečia ieškoti svajonių


„Norisi vaikams parodyti, koks įvairus gali būti gyvenimas, kiek jame galimybių, kiek erdvės skleistis kiekvieno talentams. Norisi, kad kiekvienas čia stovyklaujantis vaikas patikėtų, kad nieko nėra neįmanomo, kad tereikia susikurti sau tikslą, o tada nuosekliai jo siekti“, – kalba šešis vaikus auginanti Jurgita ir pabrėžia, jog stovykla skiriama ne tik didmiesčių, bet ir mažesnių miestelių vaikams, kurie per mokslo metus galimai neturi didelės užklasinės veiklos įvairovės. Pati iš profesijos smuikininkė, daugiavaikė mama sako pastebinti, kad prie meno prisilietę vaikai tampa kitokie, gilesni ir geresni.


Didžiausią dalį stovyklautojų sudaro vaikai iš šeimų, kuriose auga 3 ir daugiau atžalų. Būtent atsižvelgiant į didelių šeimų poreikius, pasirinkta nuosaiki ir protinga kainodara: 7 dienų pamainos kaina – 189 EUR. Daugiavaikių šeimų asociacijos MES nariams, turintiems VISISAVI kortelę, taikoma 30 proc. nuolaida.


Šią vasarą vaikų svajonės pildysis Nečiūnų kaimo turizmo sodyboje, kuri įsikūrusi vaizdingoje Nečiūnų ežero pakrantėje. Tai Trakų rajone, šalia lietuviškąja Šveicarija vadinamo Aukštadvario regioninio parko stovinti jauki dviejų aukštų poilsiavietė su krepšinio, pliažo tinklinio, futbolo ir teniso aikštėmis, smėlio dėžėmis ir sūpynėmis, puikiai įrengta virtuve ir kitais patogumais. Už 47 km nuo Vilniaus ir už 71 km nuo Kauno esanti sodyba patogiai pasiekiama iš įvairių Lietuvos kampelių.

REKLAMA


Stokitės į patogią avalynę, apsiginkluokite purškalu nuo uodų, pasiimkite maudymosi kostiumėlį, keletą šiltų megztinių ir šiltas vilnones kojines (čia vis tik Lietuva!), jei turite – muzikos instrumentą ir leiskitės ieškoti savo svajonės!


Turininga stovykla liepą kviečia ieškoti svajonių


I pamaina: liepos 9–15 d.
II pamaina: liepos 16–22 d.
III pamaina: liepos 23–29 d.


Daugiau informacijos žr. interneto svetainėje http://www.svajoniustovykla.lt/


Feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/events/1000172303450401/


Turininga stovykla liepą kviečia ieškoti svajonių  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2023)

    Savaitė - Nr.: 22 (2023)

Daugiau >>

Daugiau >>