Savaitės horoskopai: gruodžio 31 – sausio 6 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 31 – sausio 6 d.


AVINAS


Savaitė prasideda senųjų metų palydomis ir naujųjų sutikimu. Regis, bus progų patirti aistringų akimirkų, ypatingų įspūdžių. Tačiau impulsyvus elgesys, neatsargumas kelyje bei su pirotechnika, ugnimi gali sukelti rimtų problemų. Per daug neišlaidaukite, saugokite savo ir kitų sveikatą. Po švenčių kai kuriems teks stipriai pasimokyti ar egzaminuoti kitus, vykti į konferenciją, komandiruotę. Galite įsigyti modernų daiktą. Savaitgalį pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su aplinkiniais.


JAUTIS


Šią savaitę, ypač sutinkant Naujuosius, svarbu nelikti vienumoje. Tai labai slėgtų. Jeigu turite gyvenimo partnerį, švęskite su juo kartu. Būkite kuo dėmesingesni vienas kitam. Tai sustiprins santykius. Po švenčių nerimo kels finansinės problemos. Vis dėlto jums gali pavykti sutvarkyti užtrukusį reikalą, pasiskolinti pinigų ar reikalingą daiktą. Tik verčiau pažabokite puikybę ir norą rizikuoti, pervertinti savo galimybes. Savaitės pabaigoje pravartu vengti ginčų, įtemptų diskusijų, nes sunku bus įrodyti savo teisybę.

REKLAMA


DVYNIAI


Šiuo metu, gal net ir per Naujuosius, turėsite nemažai darbo. Nepajėgs darbuotis bei ruoštis šventiniam vakarui tik tie, kurių sveikata kiek pašlijo. Tokiu atveju gali tekti keisti šventinius planus. Po švenčių jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos teisinius klausimus arba mintys suksis apie politiką, užsienį, etikos pažeidimus. Galite susidurti su reikliais, griežtais asmenimis. Stenkitės būti diplomatiški, objektyvūs. Savaitgalį nedalyvaukite rizikingose finansinėse operacijose, lošimuose. Meilės srityje irgi neskubinkite įvykių.


VĖŽYS


Prasidedant savaitei, galvosite apie naujametes pramogas, romantišką pasibuvimą su mylimu žmogumi, džiaugsitės vaikais, juos vesite į šventinius renginius, čiuožyklą ar kitas atrakcijas. Po švenčių būsite nusiteikę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite apsispręsti dėl profesinės atsakomybės, tarpininkavimo, medicininių ar grožio procedūrų. Savaitgalį būsite dirglūs, tačiau viskas priklausys nuo aplinkinių elgesio. Į šilumą, draugiškumą atsakysite tuo pačiu, ir atvirkščiai - kitu atveju.

REKLAMA


LIŪTAS


Geriausia būtų šiuos Naujuosius sutikti jaukiuose namuose su savo šeima, augintiniais. Arba nuvykite į vaikystės vietas, aplankykite senelius, gimines. Jeigu esate užsienyje, pajusite ypač stiprų namų, gimtinės ilgesį. Pasistenkite nenuvilti artimo žmogaus. Jei buvote kažką pažadėję, nemėginkite išsisukti. Po švenčių vis dar norėsis linksmintis, pramogauti, tačiau dalykiniai rūpesčiai reikalaus savo, tad teks imtis ir konkrečių darbų. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai.


MERGELĖ


Naujametės šventės žada daug pokalbių, o gal ir realių susitikimų su seniai matytais draugais, giminaičiais. Svarbu jas praleisti su gyvenimo partneriu, kartu svečiuotis ar priimti svečius. Jei esate vieniši, sulauksite viliojamų romantiškų pasiūlymų. Po švenčių nemažai dėmesio pareikalaus šeima. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji. Regis, tvirto palaikymo sulauksite iš mylimo žmogaus. Savaitgalį šilčiau reaguokite į vaikus, mylimus žmones, nepasiduokite įtarumui, pavydui.


SVARSTYKLĖS


Regis, būsite nusiteikę gurmaniškai leisti šventines dienas. Bus smagu, jei laiką leisite tarp savų žmonių ir jausitės globojami, vertinami. Galbūt kils poreikis atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį, nusipirkti kažką mielo ir gražaus, realizuoti gautus dovanų kuponus ir t. t. Po švenčių seksis spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu, ieškoti reikalingos informacijos, logistikos paslaugų laikyti egzaminus, imti bei teikti interviu, reklamuoti(s). Savaitgalį stenkitės šviesiau žiūrėti į gyvenimą, išlaikykite pozityvumą.SKORPIONAS


Per šventes labai priklausysite nuo nuotaikų kaitos bei aplinkinių skleidžiamų energijų. Pasistenkite praleisti šias dienas su artimaisiais arba su gerais draugais. Jie suteiks jums optimizmo. Pasisaugokite traumų, ugnies. Po švenčių daug kalbų ir darbų suksis apie kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimą, nuomą. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, projekto, reklamos. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus. Savaitgalis žada susitikimų. Deja, kai kurie pokalbiai bus nemalonūs. Atsargiai kelyje.


ŠAULYS


Regis, būsite nelabai šventiškai nusiteikę. Teks prisiversti, jei turite eiti į šurmulingą vietą, masinį susibūrimą ar pan. Labiau džiugintų jauki ramybė asmeninėje erdvėje. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Po švenčių palanku tvarkyti pinigų, turto reikalus, tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Regis, neliksite abejingi meilės kerams. Galimi romantiški ryšiai, avantiūros, pramogos. Savaitgalį venkite skubos ir išlaidavimo.


OŽIARAGIS


Regis, jums patiks švęsti Naujuosius su draugų kompanija ar šiaip žmonių šurmulyje. Gali atsinaujinti seniai nutrūkęs draugystės ryšys arba atsiras tokių galimybių. Bus nesunku užmegzti ir naujų pažinčių. Bendraudami nebūkite kategoriški, venkite kritikuoti. Po švenčių galite pasijusti kiek sunegalavę, o kai kurie gandai, nuojautos gali tapti realybe. Įmanoma slapta romantiška intriga, galbūt kol kas tik virtuali. Savaitgalį užklups buitinės problemos, nedžiugins bendravimas. Patys nežinosite, ko norite.


VANDENIS


Jei per šventes jums reikia dirbti, tuomet didelio džiaugsmo nejusite. Kita vertus, galite neblogai užsidirbti. O jeigu nedirbate, tai naujametį vakarą jums norėsis būti dėmesio centre. Po švenčių tęsis renginių vakarai ar susitikimai. Daug dėmesio rodys draugai, gerbėjai. Galbūt jus susiras seni pažįstami. Nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai. Savaitgalį kai kurios viltys gali sugriūti dėl intrigų, svaigalų. Daugiau pabūkite vienatvėje, pailsėkite, ypač jei nekaip jaučiatės.

REKLAMA


ŽUVYS


Šventinėmis dienomis jūs mintimis, o gal ir fiziškai lėksite pasidairyti po pasaulį ar viešnagėn į kitą miestą. Neturintys galimybių išvykti bendraus su pasauliu internetu arba vyks į turiningą pramogą netoli namų. Pošventinė savaitės dalis nežada didelių linksmybių. Regis, rūpės nelengvai išsprendžiami klausimai, jausite atsakomybės naštą. Gali tekti eiti į didelius renginius, svarbius susitikimus. Vis dėlto galite gauti žinią, kuri jus labai nudžiugins. Savaitgalį neapsigaukite, pasirinkdami kompaniją laisvalaikiui.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)