Prie kavos: šokoladiniai krepšeliai su riešutų sviesto įdaru (video)

Prie kavos: šokoladiniai krepšeliai su riešutų sviesto įdaru (video)


INGREDIENTAI:


110 g. sviesto;
70 g. baltojo cukraus;
70 g. rudojo cukraus;
1 kiaušinis;
1 a.š. vanilės ekstrakto;
125 g. miltų;
40 g. kakavos miltelių;
0,5 a.š. kepimo miltelių;
0,5 a.š. druskos;
0,5 a.š. kavos;
40 g. šokolado gabaliukų;
120 g. kreminio sūrio;
40 g. cukraus pudros;
80 g. riešutų sviesto;
120 ml. plakomosios grietinėlės;
šokolado drožlių papuošimui.


GAMINIMAS:


1. Kambario temperatūros sviestą dubenyje išplakite su baltuoju ir ruduoju cukrumi. Vis plakant įmuškite kiaušinį, supilkite vanilės ekstraktą ir visus ingredientus gerai išsukite iki vientisos masės.


2. Į atskirą dubenį supilkite miltus, kakavos miltelius, kepimo miltelius, druską, kavą ir sumaišykite.


3. Išmaišytus sausus produktus po truputį pilkite į sviesto ir cukraus plakinį ir maišykite elektriniu prietaisu. Galiausiai suberkite šokolado gabaliukus ir vėl išmaišykite.


4. Keksiukų formeles aptepkite sviestu ir dėkite po šaukštą paruoštos tešlos. Formeles dėkite į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę ir kepkite 12 – 13 minučių.


5. Į iškeptus ir vis dar šiltus tešlos gabaliukus įspauskite skylę, kurią užpildysite kremo užpildu. Padarę įspaudus, išimkite krepšelius iš formelių.

REKLAMA


6. Dubenyje išplakite kreminį sūrį su cukraus pudra ir riešutų sviestu. Atskirame dubenyje išplakite grietinėlę iki standžių putų. Jas po truputį dėkite į kreminio sūrio ir riešutų sviesto mišinį ir palengva išmaišykite.


7. Paruoštą kremą sudėkite į konditerinį maišelį ir antgalio pagalba išspauskite jį ant šokoladinių krepšelių. Prieš patiekdami valgymui, įdėkite į šaldytuvą valandai laiko ir apibarstykite šokolado drožlėmis.


Skanaus!