V. Čmilytė-Nielsen apie Šeimų sąjūdžio suorganizuotą mitingą:  tai yra neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė

V. Čmilytė-Nielsen apie Šeimų sąjūdžio suorganizuotą mitingą:  tai yra neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė


Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad šią savaitę prie Seimo suorganizuoti Šeimų sąjūdžio renginiai siunčia signalą, kad jų keliami klausimai aktualūs tik nedidelei Lietuvos gyventojų daliai.


„Aš manau, kad kiekviena visuomenės grupė, akivaizdu, turi teisę piketuoti, mitinguoti, išsakyti savo nuomonę. Tačiau, matyt, vakarykščio reitingo prie Seimo skaitlingumas taip pat mums yra signalas, kad tai yra pakankamai neskaitlingos visuomenės grupės nuomonė“, – LRT radijui trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.


Taip politikė komentavo Lietuvos šeimų sąjūdžio prie Seimo suorganizuotą ir skambiai pavadintą mitingą „Stop valdančiųjų buldozeriui“. Nepaisant to, kad organizatoriai tikėjosi pritraukti tūkstantinę minią, antradienį aplink sceną būriavosi vos pusšimtis Šeimų sąjūdžio idėjoms pritariančių asmenų.


„Tarp tų šūkių ir reikalavimų aš matau didelę dalį tų pačių, kurie buvo ir pernai, ir kurie kai kuriais atvejais net ir prasilenkia su Seimo darbotvarke. Pavyzdžiui, kalbant apie žmogaus teisių sritį – Stambulo konvencija šiuo metu nėra svarstoma, nėra Seimo darbotvarkėje. Yra  kiti klausimai, dėl kurių mes dar nesame apsisprendę“, – vykusio mitingo siekinius komentavo V. Čmilytė-Nielsen.


Vilniaus miesto savivaldybė Lietuvos šeimų sąjūdžiui išdavė leidimą iki 3000 žmonių organizuoti mitingą netoli Seimo esančioje pievelėje.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 48 (2023)

    Savaitė - Nr.: 48 (2023)