Savaitės horoskopai: gruodžio 14 – 20 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 14 – 20 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje prasidės mėnulio jaunatis kartu su saulės užtemimu. Regis, būsite linkę tirštinti spalvas, aštriau reaguoti į tarptautinius įvykius, švietimo, autoriteto klausimus. Pasitelkite pozityvų požiūrį. Pradedami darbai ar pasitobulinimai išeis į naudą, nes praplės akiratį, pagilins kompetenciją. Tačiau jei kažką atliksite atmestinai, netrukus teks taisyti spragas. Pažįstamas žmogus gali pateikti pasiūlymą, pranešti svarbią žinią. Savaitgalį pravartu atitrūkti nuo darbo rūpesčių. Prioritetą teikite sveikatai.


JAUTIS


Šią savaitę naudokitės palankiomis situacijomis, jeigu norite užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, grąžinti ar atsiimti skolas, apsidrausti ir pan. Kažkokie jūsų žingsniai bus reikšmingi ateičiai, sąlygos permainas. Regis, turėsite reikalų su įtakingais, išsilavinusiais asmenimis. Galite gauti aktualią žinią iš toli arba labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Savaitgalį nepavyks išvengti aplinkinių dėmesio. Kai kuriomis naujienomis nepaprastai norėsis pasidalinti socialiniuose tinkluose.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę konfliktai santykiuose, konkurencijos motyvai gali sustiprėti. Jeigu turite priešų, jie visiškai atsiskleis ir parodys savo galias. Kita vertus, galite tikėtis pasiūlymų dėl finansiškai naudingo bendradarbiavimo. Kartu turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Savaitės pabaigoje norėsis ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų.


VĖŽYS


Jeigu nesergate, savaitės pradžioje plušėsite išsijuosę ir rezultatai nenuvils. Visgi gana didelė užsikrėtimų ir lėtinių ligų paūmėjimo tikimybė. Imuninę sistemą stiprins ne tik sveika gyvensena, o ir optimistinės nuostatos. Įdomios peripetijos galimos santykiuose su partneriais bei konkurentais. Netikėti įvykiai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Savaitgalį pinigai slyste slys iš kišenės. Studijuojantiems teks rimtai pasimokyti, o turintieji daug laisvo laiko trokš ištrūkti iš įprastos rutinos.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę gali paaštrėti problemos ar dilemos, susijusios su vaikais, meile, kūrybine veikla. Išnagrinėkite aktualius klausimus iš visų pusių. Galite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Regis, gana išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Būsite įsitikinę, kad viską darote ir mąstote teisingai. Aplinkiniai savo elgesiu tik patvirtins tokį manymą. Gali būti, kad savaitgalį kažkas jums grąžins skolą, parems finansiškai arba pasiūlys ką nors abipusiai naudinga.


MERGELĖ


Šią savaitę verta pasistengti, kad šeimoje padaugėtų santarvės. Jeigu sugebėsite ramiai apie viską pasikalbėti, išsiaiškinti, tai nuo širdies tarsi akmuo nusiris ir akyse prašviesės. Savo pasiekimais, išryškėjusiomis savybėmis ar gabumais jus gali nustebinti vaikai arba mylimas žmogus. Neplanuotai gali tekti daugiau padirbėti, bet dėl to nenusiminsite, jei užuosite papildomas pajamas. Derėtų skirti dėmesio sveikatos profilaktikai, išvaizdai, augintiniams. Savaitgalį stiprinkite ryšius su partneriu.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje keiskite, gludinkite bendravimo stilių, jeigu jaučiate, kad tai išeis į naudą. Turėtų dominti prekyba, tiekimo, reklamos, mokslo reikalai. Pravartu aktyviai komunikuoti su šeima, mylimais žmonėmis, vaikais. Kartu kurdami jaukumą, komfortą pasijusite artimesni, svarbesni vieni kitiems. Kitu atveju galite sulaukti priekaištų, kad jums per mažai rūpi artimųjų emocinės, psichologinės problemos. Savaitės antroje pusėje padaugės džiaugsmo bei romantikos. Pasiteisins pastangos gerinti išvaizdą, sveikatą.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje prieštaringos nuotaikos ir aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Galite įsigyti vertingą daiktą arba pakeisti savo planus, susijusius su verslu, gyvenamąja vieta, santaupų panaudojimu, nekilnojamuoju turtu ar pan. Kiti žmonės bus linkę pasidalinti jums labai aktualia informacija. Nuo ketvirtadienio derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Regis, bendromis pastangomis jūsų aplinkoje padaugės komforto, jaukumo. Savaitgalį galbūt atsiras veiklos, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje įvyksiančio Saulės užtemimo poveikis gali būti juntamas kaip emocinis nestabilumas, spalvų tirštinimas. Visgi išliksite praktiški ir dalykiški, nesunkiai tvarkysite komercinius, ūkinius reikalus, būsite įžvalgūs derybose ir pan. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo, gausite vertingą dovaną ar kt. Artėjant savaitgaliui norėsis kuo greičiau mesti visus darbus ir pasinerti į malonumus. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Šiek tiek laiko raskite ir buičiai, šeimos nariams.


OŽIARAGIS


Šią savaitę pradėsite kiek negaluodami ar jausdami energijos stygių. Sutelkite dėmesį į svarbius reikalus, tačiau kol kas nekelkite didelių tikslų. Ir nenorėkite per daug, kad neatsidurtumėte prie „suskilusios geldos”. Antroje savaitės pusėje galite prisiimti naują įsipareigojimą. Tikėtinos piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai. Nesigailėsite pagal galimybes palepinę save bei artimuosius. Juk tereikia šiek tiek dėmesio, dosnumo, vaišingumo ir santykiai pakryps į geresnę pusę.

REKLAMA


VANDENIS


Šią savaitę darysite nemažą įtaką kitiems, sugebėsite rasti bendraminčių, sudominti savo idėjomis, projektais. Gali tekti priimti greitus sprendimus. Visgi jums labiau seksis abstraktūs ir meniniai dalykai nei konkretūs ir praktiniai. Galite prisiklausyti įvairių gandų, tačiau tarp abejotinų užuominų pasitaikys ir tikslių prognozių. Tikrai nenuobodžiausite, jeigu užsiimate menu, labdara, mistine arba gydymo veikla. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką.


ŽUVYS


Šią savaitę visa, kas aplinkui vyks, atrodys gana dėsninga. Duosite valią vaizduotei ir emocijoms. Regis, nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimų, išplėsti naudingų pažinčių ratą. Svarbu nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti. Iš mėgstamos veiklos galimos pajamos. Savaitės antroje pusėje turėsite nedaug energijos ir optimizmo. Norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais, net jei jie daug kainuoja. Išlaikykite dvasios ramybę, rūpinkitės sveikata, teisingai maitinkitės.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė