Savaitės horoskopai: gegužės 6 – 12 d.

Savaitės horoskopai: gegužės 6 – 12 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje pasistenkite įveikti vidinį inertiškumą ir nesėdėkite sudėję rankas. Darbuokitės, kad iki jaunaties viską užbaigtumėte. Jeigu ieškote darbo, netrukus galite gauti pranešimą apie numatomą pokalbį. Pasižymėsite gera komercine uosle, todėl galite sudaryti gerą sandorį. Nuo savaitės vidurio bus daug įspūdžių, jeigu viskuo domėsitės, aktyviai bendrausite. Galbūt teks duoti ar imti interviu. Savaitės pabaigoje imsitės pokyčių namų ūkyje, šeimos gyvenime. Galite kažką pažadėti ar pateikti staigmeną artimiesiems.


JAUTIS. Savaitės pradžioje jums svarbesnis bus vidinis, o ne išorinis gyvenimas. Gali kiek sutrikti sveikata. Prasidedant jaunačiai, bus nemažai emocijų, jaudulio. Regis, viskas jums bus svarbu ir negalėsite abejingai numoti ranka net į smulkmenas. Atsargiai elkitės su elektra, ugnimi, pasisaugokite traumų. Antra savaitės pusė bus kupina piniginių, turtinių aktualijų. Tikėtini geri jūsų pastangų rezultatai. Savaitgalį galite sulaukti nekokios žinios. Neatsisakykite progos sekmadienį pabendrauti su draugais, kaimynais ar gimine.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje patartina labiau užimti stebėtojo, o ne aktyvaus veikėjo poziciją. Į paviršių gali kilti tai, ką stengėtės nuslėpti. Nesielkite lengvabūdiškai. Prasidėjus jaunačiai, bus įmanoma įgyvendinti naujus siekius, tačiau tam reikės palaikymo iš šalies. Jus gali pasiekti geros naujienos iš pažįstamų asmenų. Savaitės pabaigoje
derėtų būti atsargiems, jei ketinate įsipareigoti turtu, pinigais. Gali prireikti draugiško patarimo, ir jį bus nesunku gauti. Savaitgalį džiaukitės gamta, žemiškais malonumais.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje ne viskas gali nepavykti, nors ir atrodys, kad jūsų planai be priekaištų. Regis, noriai pulsite į visuomeninio gyvenimo verpetą, būsite pasiilgę šurmulio, kolektyvo, draugų. Galbūt teks kažką organizuoti arba dalyvauti, atstovauti. Galite pasijusti populiarūs. Visgi nuo ketvirtadienio draugijos norėsis mažiau. Galbūt susidomėsite dvasinėmis praktikomis arba užplūs meninis įkvėpimas. Savaitgalį galite gauti intriguojamą pasiūlymą, kvietimą, sulaukti pripažinimo.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje turėsite vikriai suktis, jei jūsų veikla susijusi su studijomis, teisėtvarka, žiniasklaida, užsieniu. Galite sulaukti įvertinimo, jei laikėte egzaminą ar pateikėte veiklos ataskaitą. Jaunatį pasitiksite būdami aktyviai kūrybingi, gebantys organizuoti, vadovauti. Regis, pasinersite į kolektyvinius reikalus. Visgi galimas netikėtumas, susijęs su karjera, politika. Savaitgalį energijos sumažės, nesinorės šurmulingos draugijos. Gali būti, kad skirsite laiko labdaringai ar meninei veiklai.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje nederėtų ko nors svarbaus pradėti ar primygtinai reikalauti. Sumokėkite mokesčius, įmokas bei pasirūpinkite kitais finansiniais reikalais. Savaitės viduryje, prasidedant jaunačiai, itin domėsitės kelionių, mokslo, politinėmis, tarptautinėmis temomis. Galbūt jausitės svarbaus proceso dalimi. Planuokite svarbius žingsnius aktualiose srityse. Savaitgalį pasistenkite rasti laiko viskam. Jei skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite suartėti ar susitaikyti, savo tikslą pasieksite.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje skubėsite sumokėti mokesčius, įmokas, senas skolas, parengti ataskaitas, sąmatas ar kt. Jei ruošiatės kelionei, domėsitės piniginiais ekvivalentais, muitais, draudimu. Galite bendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais. Galbūt vyksite į svarbų renginį. Savaitės antroje pusėje būsite imlūs informacijai. Galbūt sudalyvausite informatyvioje paskaitoje. Savaitgalį jums labiau rūpės politika, įvairios pareigos nei pramogos. Galite imtis kažkokių darbų ar mokslo, rimtai domėtis rinkimais.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje daug laiko skirsite ūkio ir įvaizdžio reikalams. Galbūt teks pasirūpinti savo ar artimo žmogaus, augintinio sveikata. Partneriai, artimieji ragins aktyviau tvarkyti būtinus reikalus, atsiskaityti už paslaugas. Regis, sulauksite įvertinimo ar siurprizo. Atsargiai elkitės su elektra. Antroje savaitės pusėje galite susidomėti nauju projektu, finansinėmis naujovėmis. Galbūt uoliai dirbsite tiriamąjį darbą, laikysite egzaminą. Savaitgalį vilios kelionės. Su jauduliu kursite ateities planus.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje jums nestigs žavesio ir kūrybingumo. Be to, pasižymėsite darbštumu praktiniuose, ūkiniuose reikaluose. Tikėtina, kad privalėsite skubiai užbaigti kai kuriuos darbus ir tai jums pavyks. Nuo trečiadienio su polėkiu planuosite naujus startus. Galbūt kils minčių, kaip praplėsti savo galimybes per kvalifikacijos kėlimą ir pan. Stengsitės daryti gerą įspūdį pašnekovams. Savaitės pabaiga suintensyvins partnerystės santykius. Savaitgalį aplinkinius stebinsite neįprastu elgesiu, išlaidumu.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje gyvensite smagiai, domins pramogos, renginiai, vaikų poreikiai. Įspūdžių turbūt teiks sportas, pasimatymai. Regis, prasidedant jaunačiai, nevengsite rizikos ir gaudysite naujų vėjų dvelksmą. Tai gali lemti įdomius pokyčius, gyvenimo staigmenas. Antroje savaitės pusėje pradėsite skirti daugiau laiko ir lėšų grožio bei sveikatos profilaktikai. Galbūt įsigysite augintinį. Savaitės pabaigoje neprovokuokite šeiminių scenų. Labiau gerbkite gyvenimo partnerį, net jei įsivėlėte į meilės trikampį.


VANDENIS. Savaitės pradžioje bus įtampos tiek vidiniame, tiek išoriniame pasaulyje. Visgi įmanoma gerai sutarti ir daug nuveikti. Svarbiausia, stenkitės nesugadinti santykių šeimoje, nekelkite ultimatumų. Nuo savaitės vidurio daug dėmesio skirsite nuosavybės klausimams, meilės reikalams, kūrybai, vaikams, sportui. Gali būti, kad labiau išryškės jūsų arba vaikų sugebėjimai, talentai. Savaitės pabaiga vers spręsti praktinius, ūkinius reikalus. Regis, domėsitės nekilnojamojo turto rinka.

REKLAMA


ŽUVYS. Savaitės pradžioje tikėtini rūpesčiai, susiję su šeimos pinigais, verslu ar nuosavybe. Gali būti, kad turėsite imtis skubaus protinio ar buhalterinio darbo. Dalį problemų spręsti jums padės artimi žmonės. Galimi netikėti pranešimai, kvietimai. Gali nustebinti studijų įvertinimas, straipsnis ar interviu. Atsargiai elkitės su technika, elektra. Savaitės pabaigoje daug dėmesio skirkite šeimai, vaikams. Jeigu turite mylimą žmogų, galite sulaukti staigmenos. Leiskite gyvenimui žydėti ir džiuginti.


Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 21 (2024)

    Savaitė - Nr.: 21 (2024)