Savaitės horoskopai: balandžio 8 – 14 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 8 – 14 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios iliuzijos yra pagrįstos. Tai gali būti susiję su asmenine gerove, pajamų šaltiniais, pardavimų, skolų, nekilnojamojo turto klausimais. Bet koks nesaikingumas, neblaivumas atneš pasekmių. Saugokite sveikatą. Nuo ketvirtadienio pasijusite tvirčiau. Regis, pašnekovus stebinsite savo žiniomis ir samprotavimais. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, buitinei ruošai, namams, sodybai.


JAUTIS. Savaitės pradžioje jus neramins galimos permainos, intrigos, sveikatos problemos. Prieš ką nors darydami, pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Pamažu įveiksite kilusius sunkumus, nes jie laikini. Savaitės viduryje galite gauti puikų pasiūlymą. Jei stengiatės rasti naują pajamų šaltinį, sudaryti sandorį, labiau įsitvirtinti versle, darbe, tokių galimybių atsiras. Savaitgalį jums labiausiai rūpės komfortas, grožis, gamta. Tiktų pasitvarkyti buityje, užsiimti amatais, žemės darbais, apdaila. Atsargiai kelyje.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje turėsite rūpesčių per draugus, pažįstamus arba jiems prireiks jūsų pagalbos. Venkite neapgalvotų pažadų, nes bus sunku juos išpildyti. Saugokitės avarinių situacijų, viešų skandalų. Gali būti, kad netrukus pasijusite be naudos nusiplūkę, tapę apkalbų taikiniu ar pan. Galbūt teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, ligoniu ar konfidencialiu reikalu. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika. Nuo ketvirtadienio geriau seksis, jei gebėsite kontroliuoti savo žodžius, elgseną. Savaitgalį saugokitės sukčių.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje derėtų pareigingai spręsti profesines problemas. Gana lengva susikompromituoti dėl negebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir adekvačiai bendrauti. Regis, itin rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie parodys ypatingą dėmesį jums. Gali būti siūlymų kažkur keliauti, ką nors organizuoti, telkti ar pan. Savaitės pabaiga gali pasirodyti keista. Galimi nemalonūs incidentai su nepažįstamais žmonėmis. Būkite apdairesni ir bendraudami, ir kelyje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo arba dėl jų nepaisymo, laiku nepateikto straipsnio ar nesumokėtos įmokos. Venkite neetiškų poelgių. Galbūt dalyvausite konferencijoje arba tvarkysite reikalus susijusius su tarptautinias projektais, kultūra, mokslu. Nerimą kels konkurentai ir didelės išlaidos. Tvarkykite tai, kas turi būti oficialiai įforminta. Artėjant savaitgaliui, jums prireiks geros draugijos smagesniems užsiėmimams. Sekmadienį skirkite poilsiui, pabuvimui vienumoje.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje atsakomybės pareikalaus reikalai susiję su paskolomis, turtu. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip tvarkinga ir konkretu, kaip manėte. Gali apvilti asmuo, iš kurio tikėjotės kokybiškos paslaugos. Nerimausite dėl aršios konkurencijos, sutuoktinio problemų ar pan. Nuo savaitės vidurio aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Nepraleiskite palankių šansų įsidarbinti, išvykti stažuotis ar kt. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį galite susitikti su draugais. Venkite svaigalų.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje bus nelengva bendrauti bei suprasti kitus žmones. Norėsis paisyti tik savo nuomonės ir interesų. Tokiu būdu galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų. Jeigu dalyvausite darbo pokalbyje, konkurse, susidursite su griežtu vertinimu, dideliais reikalavimais. Galite būti raginami imtis veiklos, kuri pareikalautų nemažų lėšų ir daug energijos, bet galėtų būti itin pelninga. Galbūt imsitės kažką rekonstruoti, taisyti. Artėjant savaitgaliui, itin parūps kelionės, renginiai, arba su studijomis, teise susiję klausimai.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje sunku bus atsikratyti apnikusio nerimo dėl darbo, sveikatos. Neskubėkite aklai griebtis naujos veiklos, atsakomybės. Pravartu apibendrinti tai, kas jau yra padaryta. Tai jums padės kitaip pažvelgti į kai kurias problemas bei įvertinti asmeninius prioritetus. Jeigu ieškote tinkamų bendradarbiavimo, tarpininkavimo ar projektinių variantų, galimas vertingas pasiūlymas. Regis, finansinius reikalus tvarkysite apsukriai. Savaitgalį galimi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis, įžymybėmis.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje būsite linkę rizikuoti ir nevengsite avantiūrų. Problemų gali kilti dėl vaikų, kūrybinio projekto ar kt. Staiga visus reikalus gali užgožti vaikų poreikiai. Jeigu tai nėra aktualu, tai kils ūpas labiau rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Gavę naujo darbo pasiūlymą, neskubėkite jo atmesti, nes tokie variantai nesimėto. Prieš savaitgalį galite nė nepastebėti, kaip kils nesusipratimų santykiuose su artimiausiais žmonėmis. Nenumokite ranka į artimųjų problemas. Jos išties gali būti rimtos. Venkite svaigalų.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje kurkite harmoniją aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose užuot pasidavę negatyvioms emocijoms ir viską griovę. Suimkite save į rankas. Saugokitės avarinių situacijų. Atsargiai elkitės su ugnimi, technika. Savaitės viduryje galite pajusti aktyvios veiklos troškulį, kūrybinį impulsą. Gali vilioti sportinė rizika, lenktynės ar pan Kelyje turėtumėte būti kuo atsargesni. Regis, mielai užsiimsite savimi, vaikais, augintiniais. Savaitės pabaigoje derėtų labiau pasirūpinti sveikata, higiena ir įvaizdžiu.


VANDENIS. Savaitės pradžioje stenkitės bendrauti kuo taktiškiau, net jei viduje virs negatyvios emocijos. Žvirbliu išlėkęs žodis išties gali piktu jaučiu sugrįžti. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio gana daug dėmesio skirsite šeiminiams klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ką keisti, kad padaugėtų komforto, gerovės. Tikėtinas labai vykęs sprendimas. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau dėmesio skirsite vaikams ir gerbėjams. Domins protiniai žaidimai, kūrybiniai konkursai.

REKLAMA


ŽUVYS. Savaitės pradžioje santykiuose padaugės išskaičiavimo ir sumažės šilumos. Galvosite apie praturtėjimą, bet kol kas geriau venkite stambių išlaidų, brangių pirkinių. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų. Nuo savaitės vidurio jūsų rimtos pastangos, tam tikras griežtumas sau bei kitiems leis įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Galite sėkmingai susiderėti, pasirašyti sutartį, susitarti dėl kelionės ar kt. Visgi, artimiesiems gali būti sunku dėl neįprasto jūsų reiklumo. Savaitgalį derinkite namų ruošą, gamtą ir pramogas.


Astrologinę prognozę parengė Sidonija Kulikauskienė.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)