Savaitės horoskopai: balandžio 29 – gegužės 5 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 29 – gegužės 5 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje nerimą kels netikrumas dėl ateities, karjeros, asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Nelabai seksis adekvačiai bendrauti, teisingai vertinti. Saugokitės infekcijų, venkite svaigalų. Derėtų siekti pastovumo, ištikimybės, tuomet lengviau realizuosite planus. Artėjant savaitės viduriui tapsite aktyvesni. Regis, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks tvirtybės ir naujų vilčių. Savaitės pabaigoje seksis meninė, kūrybinė veikla, bet galbūt teks kreiptis dėl medicininės pagalbos. Tausokite sveikatą.


JAUTIS. Savaitės pradžioje galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba keistomis idėjomis. Arba patys mėginsite daryti įspūdį aplinkiniams savo žiniomis, akiračiu. Nepersistenkite. Darbe galbūt nesijausite užtikrintai dėl juntamo neteisingumo ar nepakankamos pagarbos. Visgi savo gerbėjus nesunkiai įtikinsite tuo, kuo patys tikite ar norite įteigti kitiems. Savaitgalį su draugais, pažįstamais įdomiai leisite laiką, tačiau dėl liežuvavimo gali kilti nesusipratimų. Pasirūpinkite, kad jūsų neblaškytų, jei turite kūrybinio ar mokslinio darbo.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgyti piniginę išraišką. Atsargiai su finansinėmis avantiūromis – galite nudegti. Saugokitės sprogimų, ugnies, avarijų. Gali būti, kad sulauksite neįprastų naujienų, žinių iš toli arba vyksite į užsienį. Galimi susitikimai su oficialiais veikėjais, politikais, partijų lyderiais. Pravartu rimčiau pasimokyti, jeigu studijuojate. Savaitės pabaigoje pasižymėsite sustiprėjusiu veiklumu. Regis, tam stimuliuos bendraminčiai, įdomūs pasiūlymai. Venkite svaigalų.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje keblumų gali sukelti studijų, teisinis, turtinis arba aktualus dalykinis klausimas. Jeigu keliaujate, labiau saugokite asmeninius daiktus, dokumentus. Pasistenkite nesivelti į netolerantiškas diskusijas. Verčiau nusiteikite interesų derinimui. Nedelskite, jei reikia mokėti mokesčius, grąžinti skolas. Į savaitės pabaigą nenustygsite vietoje. Domins kelionės, toli vykstantys renginiai, konferencijos bei kiti įvykiai. Galite išsirinkti maršrutą atostogoms. Jeigu studijuojate, teks rimtai paplušėti prie kompiuterio.

REKLAMA


LIŪTAS. Savaitės pradžioje gali būti itin aktualus persikvalifikavimo, įsidarbinimo, sveikatos arba finansinis klausimas. Neabejotinai susidursite su aršia konkurencija, opozicija. Gali būti, kad ieškosite sąjungininkų. Pasisaugokite infekcijų, apsinuodijimo, avarijų. Svarbu gludinti meilės santykius, skirti geranoriško dėmesio gyvenimo partneriui užuot kėlus reikalavimus ir pretenzijas. Savaitės pabaigoje gerai seksis, jei remsitės protu, įžvalga, veikliais specialistais. Regis, pavyks padaryti įspūdį įtakingam asmeniui.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje būsite pasirengę kažką paaukoti dėl kito žmogaus užgaidų, kurios gali būti neadekvačios, neracionalios. Nepasiduokite manipuliacijoms, vedžiojimui už nosies. Pasisaugokite traumų, nerizikuokite sveikata. Savaitės viduryje pasistenkite suderinti naudą, pareigą ir malonumus. Regis, labai kritiškai vertinsite savo ir aplinkinių darbo kokybę. Galite prisiimti nelengvą įsipareigojimą arba teikti ataskaitas. Savaitės pabaiga gali būti labai sėkminga, jei veiksite ne vieni, o su sąjungininkais, partneriais.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžia aktyvi, bet nelabai saugi. Itin atsargiai vairuokite bei dirbkite su technika, cheminėmis medžiagomis. Nuo pavojų saugokite ir šeimos narius. Paslėpkite pavojingus vaistus. Pasižymėsite gyvumu ir seksualumu. Įmanomas aistringas meilės pasimatymas arba padaugės kitokio azarto bei pagundų. Savaitės pabaiga bus darbinga, palanki darbo interviu, finansinėms deryboms. Visgi nepamirškite, kad turite pavydžių konkurentų ir jie tik laikinai tyli. Bus geriau, jei nekenksite kitiems, o kartu – ir sau.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje ramybės neduos reikalas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, šeimos nario problema, privačių ir viešų interesų supainiojimu ar pan. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų ir ypatingai prižiūrėkite vaikus. Taupiau elkitės su turtu, pinigais. Taip pat neatsisakykite saikingai padėti draugams, pažįstamiems, ypač jei esate kažką pažadėję. Savaitės pabaiga palanki įvairiai veiklai. Turėtų džiuginti meilė, šou renginiai, laisvalaikis su vaikais ir t. t. Tik įsismaginę neišleiskite visų santaupų.


ŠAULYS. Savaitės pradžioje atsargumo, savikontrolės bus mažiau nei paprastai. Neužkibkite ant aferistų kabliuko. Pasirūpinkite namų bei artimųjų saugumu. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su giminaičiais ar draugais. Itin aktualūs gali būti reikalai, susiję su žiniasklaida, mokslu, ryšiais, reklama. Nerimausite, jei laukiate egzamino rezultato. Savaitės pabaigoje jums geriau seksis darbuotis namuose ir iš namų. Atlikę darbus, veršitės sportuoti, šokti, judėti, ieškoti nuotykių arba organizuosite laisvalaikį vaikams.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje pasižymėsite veiklumu, tačiau saugumo bus nedaug. Reikia ypatingo budrumo. Saugokitės apsvaigusių asmenų ir patys nesėskite už vairo būdami neblaivūs ar apsnūdę. Galite sudaryti naudingą sandorį, gauti originalią dovaną ar vertingą pasiūlymą, patarimą. Kita vertus, už dyką niekas nedalijama. Teks kažkaip įsipareigoti. Stenkitės išsaugoti finansinę pusiausvyrą, laiku sutvarkyti dokumentus. Savaitės pabaiga turėtų būti sėkminga. Jausitės suprasti, verti meilės, komplimentų.


VANDENIS. Savaitės pradžioje atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai, vengdami viešumo. Jums derėtų numalšinti norą kautis su tariamais priešais ir pagalvoti apie prasmingesnius tikslus. Verčiau pakovokite su savo blogais įpročiais. Situacija reikalauja tvirtumo. Regis, derėtų konkretizuoti, apibrėžti reikalus ir ryšius, pasiryžti reikšmingam žingsniui. Savaitės pabaigoje mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus. Gali pavykti papildomai užsidirbti. Lengvai įsiminsite naują informaciją.

REKLAMA


ŽUVYS. Savaitės pradžioje būsite labai neatsparūs neigiamoms įtakoms bei svaigalams. Lengva įsivelti į intrigas, patikėti nepatikimais veikėjais. Verčiau neišplepėkite paslapčių. Saugokitės traumų, infekcijų, sukčių. Kita vertus, puikiai seksis kurti, medituoti, ieškoti ryšio su pasąmone. Galite suvokti dalykus, kurių anksčiau nesugebėjote sau paaiškinti. Tik į savaitės pabaigą padaugės ūpo darbuotis ir aktyviai bendrauti. Domins susitikimai, renginiai. Tikėtinos pramogos, komplimentai. Galimas melas siekiant padaryti įspūdį.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 21 (2024)

    Savaitė - Nr.: 21 (2024)