Pamatykite: kaltinimų dėl aplinkos taršos sulaukusi Karališkoji Britanijos šeima persėdo iš privačių į komercinius lėktuvus

Pamatykite: kaltinimų dėl aplinkos taršos sulaukusi Karališkoji Britanijos šeima persėdo iš privačių į komercinius lėktuvus


Įsiplieskus debatams dėl klimatui kenkiančių princo Hario ir hercogienės Meghan kelionių privačiais lėktuvais, princas Williamas su žmona Kate į kelionę leidosi reisiniu orlaiviu.


Pasak britų žiniasklaidos, karališkoji pora su trimis savo vaikais ketvirtadienį skrido iš Noridžo į Aberdyną Škotijoje. Kelionės tikslas greičiausiai buvo Balmoralo pilis, kur karalienė Elžbieta II tradiciškai leidžia vasaras. Nuotraukose buvo matyti, kaip Williamas su abiem vyresniaisiais vaikais princu George‘u ir princese Charlotte eina lėktuvo link, hercogienė Kate su princu Louisu seka paskui.„Flybe“ oro linijų bendrovė penktadienį agentūrai dpa sakė, jog „džiaugiasi“, kad Williamas ir Kate jau ne kartą naudojosi jos paslaugomis. Rūmai tuo tarpu nuo komentarų susilaikė.


Britų bulvarinė žiniasklaida veidmainiškumu kaltina Harį ir Meghan, kurie socialinėje žiniasklaidoje mėgsta agituoti už klimato apsaugą. To priežastis – pranešimai apie virtinę poros kelionių atostogauti privačiai lėktuvais per kelias dienas. Kelionė privačiu orlaiviu daug labiau kenkia aplinkai nei skrydis reisiniu lėktuvu.