Fotografijų energija gali ir padėti, ir pakenkti

Fotografijų energija gali ir padėti, ir pakenkti

Bioenergetikai iš nuotraukų gali gauti informacijos apie žmogaus energines savybes, ligas, psichinę būseną.


Fotografijos – tai ne vien sustabdytos mūsų gyvenimo akimirkos, istorijos, praskleidžiančios praeities šydą. Jos ne tik teikia informaciją apie jose užfiksuotų asmenybių bruožus, emocijas, situaciją ir aplinkybes, kuriose žmogus tuo metu buvo. Fotografijos pulsuoja ir tam tikra energija.


Jeigu jums atrodo, kad nuotraukos – tai tik interjero puošmena, trumpas sugrįžimas į praeitį arba galimybė pasipuikuoti, tačiau didelio dėmesio joms skirti nereikia, klystate. Kabindami savo namuose įrėmintas nuotraukas, atidžiai parinkite joms vietą. Niekada nekabinkite nuotraukų tarp spintų, lentynų ar nišose. Fotografija, kaip ir žmogus, turi turėti asmeninę erdvę, kurios geriau neužgožti kitais daiktais.


Parapsichologų teigimu, kabinant nuotraukas, ypač portretus, svarbu, į ką žiūri juose užfiksuoti žmonės – į sieną, langą, o gal į kampą, kuriame stovi šiukšlių dėžė. Parapsichologai savo knygose aprašo atvejų, kai žmonės, kurių žvilgsnis fotografijose buvo nukreiptas į sieną, realiame gyvenime dažnai patirdavo nesėkmių. Ko nors siekdami, jie tarsi „atsimušdavo į sieną“. Anot parapsichologų, pakeitus nuotraukos vietą, keitėsi ir tų žmonių gyvenimai. Tačiau, kas patikrins, ar tik dėl to?

REKLAMA


Šeimos nuotraukos


Dažnai jos brangios ir mielos, padedančios įveikti artimųjų ilgesį, kai jų nėra šalia. Vienas nešiojamės su savimi, kitas įrėminame ir kabiname ant sienos ar pastatome matomoje vietoje. Kai kurie žmonės iš jų suformuoja visą giminės medį. Nuotraukos dar labiau sustiprina ryšį su artimaisiais. Tačiau ne tik.
Parapsichologai, tyrinėję eksponuojamas šeimos fotografijas, pastebėjo, kad jos atskleidžia įdomius santykius tarp šeimos narių. Ir atskleidžia ne tik tuos santykius, kurie vyravo užfiksuojant praeities akimirką, bet kuria tam tikrus dabarties santykius. Specialistų teigimu, senos šeimos nuotraukos, kuriose įamžinti mūsų tėvai, seneliai, o gal ir proseneliai, skleidžia stiprią energiją, kuri gali daryti įtaką kuriam nors šeimos nariui.


Pavyzdžiui, galbūt jūs jaučiatės nesavarankiškas, tarsi amžinas vaikas, kuriam reikia priežiūros ir globos? Pasidairykite po namus, ar nepakabinote virš savo vaikystės nuotraukos mirusio savo tėvo, pasižymėjusio valdingumu ir despotizmu, fotografijos. Kai kurie parapsichologai teigia susidūrę su tokiais atvejais, kai tėvo valdingumas užgožė net jau suaugusio vyro pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą. Ar tam turėjo įtakos netinkamai sukabintos nuotraukos, sunku pasakyti.
Jeigu šeimos nariai išsibarstę, nesusieina, nutolę vieni nuo kitų ir susvetimėję, parapsichologai pataria juos sutelkti, patalpinant šeimos narių nuotraukas į vieną vietą, vienus šalia kitų.

REKLAMA


Kokiems tikslams naudoti?


Bioenergetikai tvirtina, kad nuotraukos mokslininkų rankose yra svarbus informacijos apie žmogų šaltinis. Esą, iš nuotraukų galima pasakyti net tai, kiek žmogui liko gyventi.


„Šiuolaikinių technologijų amžiuje nuotraukų būna įvairiausių. Tai fotografijos mobiliajame telefone, kompiuteryje, atspausdintos spausdintuvu ant popieriaus lapo, fotografijos televizorių ekranuose, ant drobės ar fototapetai. Šiandien bioenergetikai, dirbdami su žmonių nuotraukomis, gali rasti labai daug įdomių dalykų. Iš jų galima gauti informacijos apie žmogaus energines savybes, ligas, psichinę būseną.


Iš nuotraukų energiniais informaciniais būdais galima nustatyti ir žmogaus gyvenimo trukmę nusakančių telomerų kiekį. Visai neseniai mokslininkai nustatė, kad chromosomų telomerai, t. y. chromosomų galuose esančios DNR sekos, turi įtakos gyvenimo trukmei. Tai tyrusių mokslininkų teigimu, telomerai atsako už ląstelių dalijimąsi. Kaskart dalijantis jų mažėja, o po baigtinio dalijimosi ląstelės nustoja daugintis. Netoli žmogaus chromosomų galų – telomerų – mokslininkai atrado genus, atsakingus už organizmo senėjimą. Teigiama, kad vidutinio amžiaus žmogus turi 60 –70 proc. telomerų.


„Aš telomerų kiekį pabandžiau nustatyti iš žmogaus portretinės nuotraukos. Neseniai Japonijoje mirė seniausias pasaulyje vyras, kuriam buvo 112 metų. Leidinyje buvo jo nuotrauka, kuri, remiantis pateikta informacija, galėjo būti daryta maždaug prieš keletą mėnesių iki jo mirties. Mane sudomino, kokį telomerų procentą fiksuoja ši nuotrauka. Tiriant nuotraukos bioenergetiką paaiškėjo, kad šiame žmoguje telomerų buvo likę tik du procentai. Vadinasi, fotografavimo akimirką jis buvo prie pat mirties. Tyrinėjau ir kitą vienos šimtametės Kauno gyventojos nuotrauką. Jos šimtmečio proga paviešinta nuotrauka rodė, kad jos telomerų belikę tik 3 proc.“, – pasakoja bioenergetikas, profesorius dr. Jonas Algimantas Dainauskas.Fotografijų energija gali ir padėti, ir pakenkti


Diagnostika ir gydymas per nuotraukas


Parapsichologų teigimu, žmonės į juos kreipiasi dėl įvairių problemų. Pavyzdžiui, moteris vis nesutinka savo gyvenimo vyro arba negali susilaukti vaikų. Žmogų kankina nerimas, baimė ar kitokios liguistos būsenos. Visa tai galima diagnozuoti nuotraukoje ir padėti per nuotrauką, teigia dr. J. A. Dainauskas.
Specialistas sako žmogaus būseną tiriantis bioenergetiniu būdu, pasitelkdamas virgules.


„Mentalinės biolokacijos metodu, su viena virgule, aš galiu gauti atsakymus į įvairius klausimus, nes kaip mokslininkas žinau, kokius klausimus pateikti. Kitaip tariant, tirdamas žmogų, aš įjungiu savo „biokompiuterį“. Kaip ir visi mokslininkai, keliu hipotezes ir įvairiais metodais tyrinėju, ar jos teisingos ar ne, įvairiais būdais ieškau atsakymų. Ir kartais atrandu tai, ko anksčiau nebuvo arba išvis nežinojome.


Virgulėmis iš nuotraukos galima nuskenuoti, kaip dirba širdis, inkstai ir kiti organai. Nuėjęs pas medikus žmogus turi atlikti daugybę tyrimų, o bioenergetikas tai atlieka labai greitai, per kelias minutes. Žmogus gali sėdėti prieš tave, jo liesti nereikia, be to, tokį tyrimą galima atlikti ir iš nuotraukos. Iš nuotraukos galima nustatyti ir rizikos veiksnius, pavyzdžiui, kokia liga žmogui kyla grėsmė susirgti.


Kartais iš nuotraukos nustatai, kad žmogus turi psichinės sveikatos ar emocinės būsenos sutrikimų. Dirbdamas su nuotrauka gali iš žmogaus išvalyti tai, kas jame yra neigiamo, kas kenkia jo sveikatai. Kartais gali būti pasitelkiamas būdas „nuotrauka- nuotrauka“, kai, naudojant fotografijas, suderinami kelių žmonių santykiai, išvaloma tai, kas apsunkina jų gyvenimą. Tačiau yra viena sąlyga – abu žmonės apie tai turi žinoti, už kažkurio nugaros to nedarau, nes tai neetiška ir negarbinga. Dirbti su žmogumi jam nežinant – tai ne bioenergetikos metodas, o juodosios magijos elementai“, – dėsto bioenergetikas.


Su nuotraukomis elkitės atsakingai


Parapsichologai sako, kad gali būti ir atvirkščiai – nuotraukos gali ne tik skleisti energiją, bet ir pasisavinti kitų žmonių energiją, jei jos pakliūva į kitų žmonių energinį lauką. Jeigu tų žmonių energija bloga, ji gali pridaryti žalos tam žmogui, kurio atvaizdas yra fotografijoje. Kitaip tariant, jus nuotraukoje gali „nužiūrėti“, į jus perkelti savo negatyvias emocijas ir mintis. Todėl bioenergetikai pataria savo nuotraukų į kairę ir į dešinę nedalyti.

REKLAMA


Mokslininkai mano, kad žmonių smegenyse esančios nervų ląstelės neuronai aplink save sukuria tam tikrus magnetinius laukus. Pastarieji, sudaryti iš mažų dalelyčių, formuoja mūsų mintis. Dėl šių akiai nematomų dalelių gebėjimo įsiskverbti į kitus kūnus ar daiktus mūsų mintys ir jose užkoduotos emocijos pereina į mūsų daiktus ir net turi įtakos šalia esančių žmonių savijautai.


„Fotografijos yra labai informatyvios ir imlios įvairiems poveikiams. Todėl su nuotraukomis reikia elgtis atsargiai. Štai šiemet vėl artėja rinkimai. Kandidatai prikabina savo fotografijų, tad ko tik su joms nedaro – ir fotografijoje esančiam žmogui akis išduria, ir visko pripaišo. Rinkimai baigiasi, o nuotraukos neretai vis dar kabo. Gatvėse iškabintas nuotraukas veikia kitų žmonių energija. Arba, pavyzdžiui, šou žvaigždės mėgsta fotografuotis besilaukiančios, po to fotografuoja savo vaikučius ir viešina jų nuotraukas. Taip daryti negalima. Žmonės gali pavydėti, nužiūrėti ir kitokią neigiamą energiją siųsti. Per nuotrauką žmones galima veikti įvairiai. Tai realu, ne mistika.


Tačiau yra technologijų, kuriomis nuotraukas galima apsaugoti, kad į jas niekas „neįeitų“. Šioje srityje daug dirbama visame pasaulyje. Į kai kurių didžiųjų pasaulio valstybių vadovų, pavyzdžiui, Vladimiro Putino ir Dmitrijaus Medvedevo, nuotraukas bioenergetikai negali „įeiti“, jos atitinkamomis technologijomis yra užblokuotos. O kitų politikų, taip pat ir Lietuvos, nuotraukas galima paveikti be problemų“, – aiškina dr. J. A. Dainauskas.


Mirusiųjų nuotraukos


Sakoma, kad mirusių žmonių nuotraukos – tai kanalas, padedantis palaikyti ryšį su mirusiuoju.


„Pagarbiai ir atsargiai reikia elgtis su mirusių žmonių nuotraukomis. Nereikėtų jų demonstruoti ir laikyti atvirose vietose. Žmogus miršta, bet daugybę metų jis dar tebėra energiškai susijęs su gyvaisiais – šeimos nariais ir buvusiais jam labai artimais žmonėmis. Sakoma, kad mirusiųjų dvasia dar kurį laiką lieka tarp gyvųjų.

REKLAMA


Prisiminimai daugumai žmonių yra geidžiami, jiems sužadinti pasitelkiame nuotraukas. Nuotrauka – tai yra ryšys su žmogumi. Žmogus, pažiūrėjęs į nuotrauką, tarsi vėl užmezga, suaktyvina ryšį su išėjusiuoju. Nereikėtų šalia kabinti gyvųjų ir mirusiųjų nuotraukų. Aš retai analizuoju mirusių žmonių nuotraukas, nedarau to, nes nenoriu drumsti jų sielų ramybės“, – pasakoja bioenergetikas.


Teigiama nuotraukų įtaka


Iš nuotraukų sklindanti teigiama energija suteikia gerų emocijų, optimizmo, įkvėpimo, stiprybės.


„Fotografija sugeba daryti mums teigiamą poveikį. Pavyzdžiui, jeigu mums nesiseka, kamuoja ligos, esame pavargę, susiraskime jaunystės nuotrauką, prisiminkime, kokie buvome stiprūs, sveiki ir gražūs, pasidėkime ir žiūrėkime į ją. Per nuotrauką mes tarsi susiliejame su savimi tokiu, koks buvome tada. Nuotraukoje esame tokie, kokie sau patikome, taigi per energinį ryšį mes galime pasikeisti. Aš savo kabinete turiu pasikabinęs didelę savo nuotrauką, kur esu nufotografuotas kalnuose. Ji man suteikia teigiamos energijos, stiprybės, kuria tryškau tada, kai buvo sustabdyta ši akimirka.


Kalbant apie nuotraukų skleidžiamą teigiamą ir neigiamą energiją, galima prisiminti vienos dainos žodžius: „Kas gera prisiminkim, kas bloga lai išblės“. Reikėtų atsisakyti nuotraukų, kurių vaizdų biolaukai sukelia nemalonius prisiminimus. Tokios nuotraukos yra objektai, keliantys mums neigiamas praeities asociacijas, tad daro mums blogą įtaką“, – dėsto pašnekovas.


Nuotraukų, kuriose užfiksuotos liūdnos akimirkos, nerekomenduojama laikyti matomoje vietoje arba jas dažnai žiūrėti.


Fotografijų energija gali ir padėti, ir pakenkti


Didelių fotografijų energetika – stipresnė

Mažos nuotraukos, įsiliejusios į interjerą, laikui bėgant galite ir nepastebėti, tačiau nematyti didelės fotografijos, fototapeto ir nejusti jų energijos – neįmanoma.


„Nuotraukų formatas, jų skleidžiamai energijai taip pat turi įtakos. Jeigu didelėje atviroje erdvėje kabo fototapetas, o jame – šviesūs, gražūs vaizdai, šypsenos, jis iš tiesų teigiamai veiks tokiuose namuose gyvenančius žmones. Tačiau, jei tokiame fototapete užfiksuoti, pavyzdžiui, nulūžę medžiai, skęstantis laivas, jis veiks neigiamai. Didžiulėms fotografijoms reikėtų rinktis harmoningus gamtos arba gyvenimo vaizdus – čiurlenantį upelį, šimtamečius medžius, šviečiančią saulę. Tokių nuotraukų energija mums daro teigiamą įtaką“, – teigia bioenergetikas.

Parengta pagal žurnalą „Savaitė“  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 08 (2024)

    Savaitė - Nr.: 08 (2024)