Savaitės horoskopai: birželio 14 – 20 d.

Savaitės horoskopai: birželio 14 – 20 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje gali būti siekiama realizuoti troškimus, susijusius su kūryba, sportu, turizmu, vaikais ar pan. Klaida būtų veržtis į abejotinas avantiūras. Savaitės viduryje pasinaudokite stimulu, jei norite įsidarbinti, pradėti projektą ar pasitikrinti sveikatą, koreguoti mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Savaitės pabaigoje kažkas gali jus uždegti aktyviam laisvalaikiui. Reikėtų pasistengti rasti raktą į artimų žmonių širdis. Pavydo pliūpsniai tarpusavio santykių tikrai negerins. Kurkite romantišką, taikią aplinką.


JAUTIS


Savaitės pradžioje gali stipriai susikirsti praeities ir ateities akcentai. Aštrės pasirinkimo dilemos, padaugės nedraugiškų išpuolių arba tylaus, slegiančio priešiškumo. Regis, negalėsite pasirinkti, kurį požiūrį palaikyti, arba kaip su juo nesutinkant, išlaikyti gerus santykius. Galbūt teks kažko atsisakyti. Savaitės antroje pusėje nuoširdžios pastangos gali duoti neblogus rezultatus, tik jų teks įdėti daugiau nei įsivaizduojate. Domins meilės nuotykiai, sportinės rungtys. Kalbos suksis ir apie sveikatą, mitybą, ūkį.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžioje galite pakliūti į dviprasmiškas situacijas, jei pasiduosite abejotinoms pagundoms, silpnybėms. Tikėtina, kad gausite nerimo keliančią žinią iš artimo žmogaus arba apie jį. Nepraraskite budrumo kelyje. Pasisaugokite sukčių. Jeigu gyvenate kiek ramiau, tuomet trokšite geresnių sąlygų, komforto, patogumų. Galbūt kažką pertvarkysite. Tai gali kainuoti daugiau nei apskaičiavote iš anksto. Planas investuoti ar prašmatniau atostogauti turi būti aptartas su šeima.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje būsite linkę bendrauti, dalintis idėjomis net su tais, kurie gali jomis savanaudiškai pasinaudoti. Toks patiklumas jums gali būti nuostolingas. Galbūt pagaliau imsitės tvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus. Savaitei įpusėjus, nestigs teisybės paieškų, diskusijų. Visgi konkretų susitarimą vargu ar pasieksite. Energiją nukreipkite į darbą, mokslą ar kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Savaitgalį bus jaukiau įprastoje aplinkoje nei bet kur kitur.

REKLAMA


LIŪTAS


Savaitės pradžioje neišvengsite nervingų situacijų. Galite nesusivaldyti išgirdę oponentų ar priešiškų asmenų įžeidimus, melagingas interpretacijas. Rūpinkitės savimi ir nekenkite kitiems – tai bus geriausia taktika. Nuo savaitės vidurio aiškės finansinės perspektyvos, galėsite numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Regis, jums kils ūpas šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Savaitės pabaigoje meskite iš galvos rūpesčius, ambicijas. Užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko, pasimėgaukite gamta.


MERGELĖ


Savaitės pradžia nepalanki aktyviems veiksmams, konkretiems sprendimams. Būsite kupini apgaulingų iliuzijų. Galbūt kursite sunkiai įgyvendinamus planus. Galite susidurti su intrigomis, apgaulėmis. Be rimto reikalo nesireikškite viešumoje, jei nenorite prisidaryti problemų. Saugokite sveikatą. Savaitės viduryje verčiau nesileiskite į nesibaigiančius ginčus bei tiesos paieškas. Viskas, kas jums svarbu, yra taip trapu, kad lengva sugadinti. Savaitgalį tikėtinos trumpos kelionės, romantiški susižavėjimai.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia skatins reikštis socialiniuose tinkluose, kolektyve ir pan. Tai gali atimti kiek per daug laiko iš jūsų darbotvarkės. Verčiau nepasakokite atsitiktiniams pažįstamiems nei apie savo laimėjimus, nei apie bėdas. Pasisaugokite finansinio ar kitokio išnaudojimo, apgaulės. Savaitės viduryje įdėmiai stebėsite, kas vyksta aplink jus, tačiau iniciatyvos neberodysite. Regis, tai geriau negu kalbėti apie tai, ko neišmanote. Savaitės pabaiga tinkama poilsiui gamtoje, tačiau nebūtinai „atlipsite“ nuo kompiuterio.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje netrūks darbų ir kalbų apie juos bei trukdančius faktorius. Galite aiškintis nesusipratimus, ir nėra garantijų, kad dėl to nekils dar didesnių nesutarimų. Kai kurie jūsų ketinimai ar poelgiai gali būti suprasti klaidingai. Stenkitės pasinaudoti savo stiprybėmis ir atsispirti priešiškoms provokacijoms. Nuo savaitės vidurio jau bus įmanoma sulaukti geresnio įvertinimo, susitarti dėl aktualių dalykų. Gana teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus. Savaitės pabaigoje norėsis ramios asmeninės erdvės.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje gali būti įvykių, didinančių nerimą dėl šeimos, išsilavinimo, darbo. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis. Regis, ne itin seksis mokytis ar dalyvauti intelektinėse diskusijose, ruošti straipsnius, nors galbūt tai bus ypač svarbu. Savaitės viduryje teks labiau surimtėti ir rūpinti dalykinėmis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų, tuomet ir rezultatai nenuvils. Savaitės pabaigoje jums patiks leisti laiką su draugais, bendraminčiais.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje atsikratykite susikaupusio šlamšto, peržiūrėkite dokumentus. Jeigu ieškosite nuotykių, jų rasite, tačiau po to ateis metas mokėti už malonumus. Nieko gero, jei įsivelsite į ginčus teisiniais, etiniais klausimais. Nuo savaitės vidurio ypač aktualūs gali būti su išsilavinimu, kultūra, studijomis, įstatymais, kelionėmis susiję reikalai. Jeigu pasistengsite, sėkmingai atliksite reikiamus formalumus. Savaitgalį galite nerti į kažkokią veiklą. Pasikvieskite draugų, skirkite pasimatymus, eikite į renginius.


VANDENIS


Savaitės pradžia nepašykštės emocinės įtampos, antagonizmo tarp to, kas senoviška, ir kas naujoviška. Niekur neskubėkite, nedarykite spaudimo ir jam nepasiduokite. Galvokite, ką kalbate ir darote. Užuot eskalavę, stenkitės išvengti susipriešinimo ar jį sumažinti. Be kitų palaikymo dabar ir ateityje pasieksite kur kas mažiau. Savaitės pabaigoje gali kilti pagundų išlaidauti, investuoti, skolinti už palūkanas pinigus ir pan. Įspūdžių suteiks masinis renginys, susitikimas su draugais, kelionė ar pan.

REKLAMA


ŽUVYS


Šią savaitę savo aplinkoje pastebėsite nemalonių smulkmenų, trikdančių dienotvarkę ar net rimtesnius planus. Pasistenkite tinkamai atlikti tas pareigas, kurias įmanoma bei kurios ypač svarbios. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite. Neskubėkite pasitikėti žmonėmis, tvirtinančiais, kad jie gali išspręsti kitų problemas. Tuščios kalbos mažai kam padėjo. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie sveikatai ir grožiui naudingas procedūras. Savaitės pabaiga skatins norą išlaidauti, žavėti, įsimylėti.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)