Kiek daug gyvenime reiškia mama?

Kiek daug gyvenime reiškia mama?


Mama – tai tas žmogus, kurio akyse visada išliksime vaikais, nesvarbu kas nutiktų. Tad artėjant šventėms – Mamos dienai, gimtadieniui ar Kalėdoms, norisi ją nustebinti ir atsidėkoti už besąlygišką meilę ir nuolatinį rūpestį. Geriausia padėka – tai dovanos mamai, išrinktos pagal jos skonį: tai, ką ji labiausiai mėgsta veikti, kaip rūpinasi savimi ir kur mėgsta apsilankyti.


Kartu praleistas laikas


Kiekviena mama pasakys, kad didžiausia dovana – tai mylimų vaikų dėmesys ir artimųjų rūpestis. Tad kodėl nepadovanojus nepamirštamos dienos kartu? Galima sugalvoti veiklų, kurios patiktų ne mamai, bet ir visai šeimai. Jei ji geba paruošti Michelin žvaigždučių vertus pietus, vakarienė restorane gali tapti smagia tradicija visai šeimai. Senas šeimos tradicijas nesunku praturtinti naujomis patirtimis. Gerų įspūdžių paliks pramogos kartu, tarkim, apsilankymas baseine. Puiki mintis būtų surengti šeimos rungtynes pramogų parke ir pasivaržyti dėl stipriausio, greičiausio ir sumaniausio namiškio titulų.

REKLAMA


Metas pildyti svajones!


Jei greitas gyvenimo ritmas nepalieka laiko hobiams ir mėgstamoms veikloms, šventės gali tapti puikia proga prisiminti senas aistras. Galbūt mama mėgo kopinėti sienele, dalyvauti baidarių žygiuose ar ekstremaliai vairuoti? O galbūt liko neįgyvendinta svajonė pakilti oro balionu ir išvysti mylimo miesto panoramą? Jei tai itin jaunatviška mama, dievinanti naujoves, padovanokite jai šį tą intriguojančio. Virtuali realybė, lazerių žaidimas ar nardymas gali tapti nauju hobiu veržliai asmenybei. Beta.lt siūlo daugybę pramogų, kurios išpildys pačias neįtikėtiniausias svajones ir praturtins kiekvieną progą naujomis patirtimis.


Laikas pasilepinti


Mama kiekvieną poilsio akimirką skiria kitiems ir dažnai atsisako poilsio dėl brangių žmonių gerovės. O kada ji paskutinį kartą nuoširdžiai pasirūpino savimi? Nors ji ir tvirtina, kad grožio paslaugos nėra būtinos, o dovanų kuponus dovanoja kitiems, tai nereiškia, kad mamai nereikia tuo pasimėgauti. Grožio paslaugos – daili šukuosena, manikiūras ar viso kūno procedūros – padės atgauti jėgas ir leis pasijusti tarsi rojuje. Jei yra galimybė, galbūt praverstų dovanų kuponas nakvynei SPA ar viešbutyje su grožio procedūromis, gardžiais pusryčiais ir absoliučia ramybe.

REKLAMA


Kaip atrasti balansą?


Labai tikėtina, kad mama nenorės, kad išleistume daug pirkdami dovanas ir bandydami ją nustebinti. Beta.lt pasirūpins viskuo – dovanų čekiai internetu kainuoja daug pigiau. Ieškant dovanų pavyks ir sutaupyti laiko, ir atrasti geriausius pasiūlymus mažiausiomis kainomis, o kartu priminti mamai kaip stipriai ją mylime. Daugiau idėjų, ką padovanoti mamai – svetainėje Beta.lt.

Dilema – kaip išsirinkti?