Savaitės horoskopai: rugsėjo 27 – spalio 3 d.

Savaitės horoskopai: rugsėjo 27 – spalio 3 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje galite nesunkiai susitarti dėl interviu, reklamos, komercinio sandorio ar pan. Nedelsdami tvarkykite aktualius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, transportu. Savaitės viduryje padaugės įtampos, jeigu tenka dirbti patiriant kontrolę „iš viršaus“. Venkite aštrinti temas, kurias derėtų palikti praeityje ir pamiršti. Daugiau laiko leiskite su šeima. Savaitės pabaiga žada polėkį, įkvėpimą. Galbūt kažką švęsite, pramogausite arba imsitės aktyvios veiklos savo ūkyje.


JAUTIS. Savaitės pradžia palanki verslo, nekilnojamojo turto, kreditavimo reikalams spręsti. Regis, jums ypač rūpės komfortas, grožis, namų apdaila. Būsite nusiteikę produktyviai padirbėti. Galimas skambutis, susitikimas, flirtas ar įvykis, kurio nesitikėjote. Savaitės viduryje jums turbūt pavyks pratęsti esamą veiklos ar komercinę sutartį, gauti ar suteikti interviu, susitarti dėl reklamos ar pan. Visgi gali kilti kliūčių dėl transporto ar ryšių sutrikimų ir pan. Savaitgalis atneš šiokių tokių rūpesčių, kuriuos įveikti padės šeima.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai, idealistiškai. Nesąžiningi asmenys gali mėginti tuo pasinaudoti, regzti intrigas, skleisti melą. Būkite apdairesni. Visgi ši savaitė džiugins įdomiais susitikimais, naujomis pažintimis, sėkminga organizacine veikla. Galbūt ruošitės kelionei, renginiui ar atsiskaitymams darbo, mokslo srityje. Atsiras stimulų, jei jums aktualu įsidarbinti, papildomai užsidirbti ar pan. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir visiškai nenaudingi susitikimai. Būkite atsargūs kelyje.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje nelabai seksis išsivaduoti iš inercijos, imtis aktyvesnės veiklos. Pravartu pasirūpinti fizine ir psichine sveikata. Regis, jums ne kartą teks slopinti savo emocijas, nerimą. Jei įmanoma, venkite stresų. Nuotaiką pagerins įsigytas norimas daiktas, gautas kreditas arba komplimentai, palaikymas. Pasistenkite maloniai bendrauti su aplinkiniais, nes jie „kaip šauksite, taip ir atsilieps”. Savaitgalį galite išleisti nemažai pinigų, norėdami pasirodyti dosnūs, padaryti įspūdį ar tiesiog pasilepinti.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę gana rimtai ruošitės savo planų įgyvendinimui. Galite organizuoti kolektyvinius renginius, derinti nuomones, kalbėti, diskutuoti, pasirodyti publikai ar sublizgėti bendraminčių kompanijoje. Jeigu kils ūpas puikuotis tuo dėmesiu, galite nė nepastebėti, kaip sumaniai kiti tuo pasinaudos, paskleis apkalbas ar pan. Galbūt apie jūsų veiklą bus parengtas straipsnis, interviu. Savaitės pabaigoje būsite lengvai išvedami iš pusiausvyros. Galite nukentėti per nesuvaldytą liežuvį. Gerbkite save ir kitus.


MERGELĖ. Šią savaitę jums nepavyks išsivaduoti nuo darbų, tačiau dažnai lydės nebloga nuotaika, profesinis solidarumas. Regis, šiokių tokių problemų kils dėl užkulisinių intrigų. Neprovokuokite aplinkinių, atsižvelkite į aplinkybes, tačiau neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Tikėtinas susitikimas su senais draugais, buvusiu partneriu ar pan. Turbūt dalyvausite pasiūlytuose renginiuose. Džiugins meilė, kūryba. Savaitės pabaigoje būsite imlesni infekcijoms. Venkite masinių susibūrimų. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.


SVARSTYKLĖS. Šios savaitės pradžioje gali pasisekti, jeigu puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu ar profesine karjera. Galbūt gausite pasiūlymą vykti į kelionę, dalyvauti tarptautiniame renginyje ar pan. Visgi neverta per daug tikėtis – viliojimai, pažadai gali pasirodyti trapūs. Pravartu pasidomėti įstatymais. Savaitės pabaiga turėtų būti nebloga, nuotaikinga, jei sugebėsite pasimėgauti meilės bei kitais gyvenimo malonumais ir kartu nenumoti ranka į šeimos narių poreikius. Plėsis draugų, bendraminčių ratas.SKORPIONAS. Savaitės pradžia neleis atsipalaiduoti, jeigu susikaupė daug neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Regis, teks kažką taisyti, koreguoti, tačiau jūsų pastangos pasiteisins. Temos dažniau suksis apie mokslo klausimus, studijas, tarptautines aktualijas. Daug kam patiks jūsų filosofinis požiūris į opius dalykus. Galite tikėtis ir romantikos. Savaitės antroje pusėje derėtų būti tolerantiškesniems. Kitaip galite įskaudinti svarbų žmogų arba išprovokuoti, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta.


ŠAULYS. Šią savaitę galbūt atnaujinsite seną draugystę, partnerystę. Jeigu ne pasikartojančios finansinės ar teisinės problemos, galėtumėte jaustis labiau atsipalaidavę. Regis, nepavyks išsisukti nuo reikalų, susijusių su finansais, draudimu, alimentais, paskolomis, nuosavybe, ataskaitomis ar pan. Taupykite pinigus, laiką. Planai, susiję su užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, iš dalies turėtų realizuotis. Savaitgalį norėsis laisvalaikį praleisti kažkaip nekasdieniškai, ne namuose. Galbūt kur nors išvyksite.


OŽIARAGIS. Šią savaitę gali atsirasti proga aktyviau pademonstruoti kompetenciją, profesinį išmanymą, dalykines savybes. Dalykinis konkursas turėtų pateisinti lūkesčius. Tačiau teks pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus. Galbūt teks ieškoti partnerių, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus, ypač jei privalote pagaliau išspręsti pasikartojančią problemą. Situacija pakryps nekaip, jei viršų ims ambicijos ir netaktas. Saugokite savo ir kitų sveikatą. Artėjant savaitgaliui, tikėtinos meilės pagundos.

REKLAMA


VANDENIS. Savaitės pradžia skatins aktyviai veikti. Sudarykite sutartis, publikuokite, pirkite, parduokite, reklamuokite, kurkite projektus, lepinkite vaikus savo dėmesiu ir kt. Jeigu pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą aktualiu klausimu. Situacija skatins galvoti apie sveikesnę gyvenseną, teisingesnę mitybą, geresnį įvaizdį. Savaitės pabaigoje išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Verčiau stenkitės ne nutraukti, o atnaujinti buvusią draugystę ar pan. Atsargiai kelyje bei su nepažįstamais asmenimis.


ŽUVYS. Šios savaitės pradžioje veidmainystė, klasta gali sutrukdyti pasiekti tikslą, nors galbūt manysite, kad kaip tik padės. Verčiau dovanokite gerumą, rūpestį ir nesiekite savanaudiškų tikslų. Neabejotinai malonu bus suvokti, kad galite būti kitiems naudingi, patrauklūs. Džiugins ir kūrybinė savirealizacija, vaikų pasiekimai. Tikėtinas įdomus renginys, romantiškas pasimatymas. Savaitgalio pabaiga neleis pamiršti darbų ir pareigų. Domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, gyvūnų ir sveikatos klausimais.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.