Savaitės horoskopai: rugsėjo 6 – 12 d.

Savaitės horoskopai: rugsėjo 6 – 12 d.


AVINAS


Savaitės pradžioje prioritetą teikite tiems darbams, kuriuos būtina užbaigti. Derėtų labiau rūpintis sveikata, subalansuoti mitybą. Antradienį prasidės jaunatis ir nuo to, kaip startuosite, priklausys, kokia reikalų eiga bus visą mėnesį. Savaitės viduryje drauge su kitais galite nemažai nuveikti, pasidalinti idėjomis. Neblogai seksis, jei esate atsakingi ir gebate eiti į kompromisus, toleruoti kitokią nuomonę. Stenkitės nesugadinti svarbių santykių ir savo reputacijos. Savaitgalį būkite atidesni artimųjų poreikiams, lūkesčiams.


JAUTIS


Savaitės pradžioje jus ypač domins vaikų ir mylimų asmenų interesai, jų ar jūsų mokslai, studijos, sportiniai užsiėmimai. Regis, gerai šalia jūsų jausis vaikai, moksleiviai. Atsiras daugiau ryžto ir energijos, jei norite laimėti prizą, stažuotę, kelionę ar pan. Savaitei įsibėgėjus, produktyviai paplušėsite darbe, o galbūt gausite naujas pareigas. Jums padės ir išaugusi energija, ir darbštumas, ir kolegiškas solidarumas. Savaitgalį jūsų laukia pramogos ir išlaidos. Teks bendrauti su žmonėmis, turinčiais kitokią nuomonę.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pradžia bus emociškai nerami. Dėl tam tikrų priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas kitiems pradės pernelyg rūpėti. Ir tai gali būti nemalonu. Pasistenkite nesugerti aplinkinių blogos nuotaikos, nepasitenkinimo, apkalbų. Rinkitės bendravimą su jums palankiais žmonėmis. Savaitės viduryje būsite nusiteikę nedidelėms pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims. Kažkuo gali nustebinti vaikai. Regs, labai išrankiai vertinsite savo ir kitų išvaizdą, darbo kokybę. Savaitgalį parūps namų ūkis, augintiniai.


VĖŽYS


Savaitės pradžia leis neblogai pažinti, kas jus supa, kas jus palaiko, pozityviai vertina, nori bendradarbiauti ir pan. Tuo pačiu išryškės ir nepritariantieji, vengiantieji kontaktų. Jeigu pasitikėsite savimi, būsite santūrūs ir korektiški, pasieksite ilgalaikių naudingų susitarimų. Turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu, apdaila, praktiniais šeimos reikalais. Savaitės pabaigoje demonstruokite savo talentus, privalumus. Jums pavyks laimėti patinkančio asmens dėmesį, jei parodysite iniciatyvą.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles ar pagerinti gyvenimo sąlygas. Galbūt rasite papildomą gerovės šaltinį arba teks derėtis su statybininkais, architektais, kitų paslaugų teikėjais. Savaitės viduryje palanku spręsti aktualius reikalus. Būsite nusiteikę analizuoti savo ir kitų elgesio motyvus, įvairius komentarus, pasisakymus. Siekite konkretumo, tikslumo, jeigu teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones. Savaitgalį geriausiai jausitės namuose, sodyboje.


MERGELĖ


Šią savaitę apsišarvuokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Sėkmė turėtų lydėti sportinėje ar turizmo veikloje. Jūsų aktyvumu ir dėmesiu džiaugsis vaikai. Nuo jaunaties pagaliau pasijusite tvirtesni ar įtakingesni. Visgi bendraujant ir kažko siekiant gali iškilti šiokių tokių kliūčių ar apgaulingų vilčių. Savaitės viduryje seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis, nuosavybės dokumentus. Savaitgalis tinkamas trumpoms išvykoms, ekskursijoms bei maloniems susitikimams.


SVARSTYKLĖS


Šios savaitės pradžioje keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties į visas sritis. Būsite linkę dėl bet kokios kliūties nuleisti rankas, dramatizuoti. Nors nelengvai valdysite emocijas, tačiau gana racionaliai spręsite praktinius reikalus. Regis, labai tinkamai auklėsite vaikus, teisingai nustatysite ribas. Savaitės pabaigoje kažkokia rizika gali daug kainuoti. Nederėtų internetu atlikti abejotinus užsakymus, sandėrius. Laisvalaikiu norai grybausite, tvarkysitės. Pasidžiaukite ramybe, kokybišku maistu.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje būsite linkę atkakliai ginti savo nuomonę ir tikslus, bendrauti su kolektyvu, draugais. Viskas klostysis neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl pašnekovų atvirumo, pastabų. Nuo savaitės vidurio itin domėsitės medicinos aktualijomis, menais. Jums seksis gvildenti galvosūkius bei spręsti realias detektyvines mįsles, painius dalykus. Galbūt gili įžvalga ir intuicija padiktuos rimtos problemos sprendimą. Norėsis ramios atmosferos. Deja, kažkas provokuos konfliktus. Savaitgalį jus džiugins meilė, vaikai.


ŠAULYS


Šią savaitę nestokosite ryžto ir sumanumo spręsti rimtas problemas. Įmanomas įtakingų veikėjų ir kolektyvo palaikymas, vadovybės įvertinimas. Kita vertus, nesiskaitymas su aplinkiniais, nepagarba jiems gali atnešti nemalonumų. Korektiškai kalbėkitės, jeigu norite įgyti sąjungininkų ar sumažinti kažkieno priešiškumą. Regis, susitikimai su draugais, pažįstamais jums suteiks naujų vilčių. Savaitgalį norėsis ramios vienumos. Jei pavargote nuo šurmulio, taip ir padarykite. Seksis meninė veikla.


OŽIARAGIS


Jūsų veiklumas, profesionalumas, kompetencija šiuo metu bus ypač svarbūs. Galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo. Derėtų nusiteikti rimtiems darbams, prisiimti didesnę atsakomybę. Kreipkitės, jeigu jums reikalingi specialūs leidimai, patentai ar kitokie oficialūs dokumentai. Jeigu labiau akcentuosite tai, kas nepatinka, erzina, tai nenustebkite sulaukę akibrokšto. Reikėtų vengti pabrėžtinai reikšti savo išskirtinumą bei kritikuoti kitus. Artėjant savaitgaliui, leiskite sau kurti, džiaugtis, mylėti ir būti mylimi.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje gali tekti tvarkyti finansinius, draudimo, paveldėjimo, turto dalybų ar panašius reikalus. Nebeatidėkite to, ką pravartu užbaigti. Regis, džiugins meilė, jeigu vienas kitam tikrai tinkate į porą. Nuo jaunaties galite pradėti svarbias permainas. Jei gausite pasiūlymą leistis į stažuotę, konferenciją ar pan., ilgai nedvejokite. Tiktų ieškoti informacijos, analizuoti, užsiimti moksline veikla. Galimi susitikimai su politikais, užsieniečiais. Galvokite, ką kalbate, viešinate, nes gali tekti atsakyti už dezinformaciją.


ŽUVYS


Savaitės pradžioje būkite partneriški, sąžiningai dalinkitės atsakomybe, pareigomis ir nauda. Norėdami veltis į konkurencinę kovą ar dėl ko nors bylinėtis, apgalvokite perspektyvas, nes jūsų priešininkai yra stiprūs ir kovingi. Be to, turite būti tikri, kad esate teisūs, moralūs, be tamsių praeities šešėlių. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus, pasikonsultuoti su specialistais. Savaitgalį tikėtina turininga išvyka, romantiškas susižavėjimas. Regis, savo postringavimais pritrauksite bendraminčių.