Savaitės horoskopai: liepos 12 – 18 d.

Savaitės horoskopai: liepos 12 – 18 d.


AVINAS


Šios savaitės pradžioje būsite energingi, kūrybingi, ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras bei konkrečiai pademonstruoti, kaip vertinate mylimą žmogų. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto srityse. Tikėtinos geresnio darbo paieškos, derybos dėl atlygio ar pan. Daugės ir vasaros pramogų bei atsipalaidavimo. Galite gauti viliojamų pasiūlymų iš originalių pašnekovų internete. Savaitgalį gali kiek paaštrėti konkurencinės nuotaikos, pavydas, godumas.


JAUTIS


Savaitės pradžioje geriau susivoksite savo vidiniuose kompleksų ir jausmų labirintuose. Augs ūpas įvesti tvarką ir aplink save, sodyboje, ūkyje. Galite griebtis pertvarkymų, remonto. Toli siekiančių vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Tarsi be rimtų pastangų, juokaujant, šmaikštaujant galima išspręsti rimtą asmeninę problemą. Tikėtina slapta pagunda ir kartu – etinė dilema. Savaitės pabaigoje gali tekti spręsti medicininę ar augintinių problemą, jei ketinate kažkur toliau išvykti.

REKLAMA


DVYNIAI


Apsukrumo ir komunikavimo reikalaujančius reikalus tvarkykite savaitės pradžioje. Galima nauda iš nuomos, reklamos. Palanku pasirašyti studijų ar reklamos sutartį, preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, kelionės ar pan. Galima romantiška intriga. Savaitės pabaigoje pasitelksite fantaziją, kad prasimanytumėte pinigų arba nebrangių pramogų. Galite gauti pakvietimą iš žmogaus, su kuriuos kažkada buvote artimi. Arba jį susitiksite ir turėsite progą atgaivinti seną ryšį. Saugokitės nuostolio.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje noriai bendrausite, darbuositės. Galbūt sulauksite naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos ar kitos dominančios veiklos sferoje. Galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos, seksis susitarti dėl aktualių dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt gerų patarimų sulauksite iš verslaus pažįstamo. Regis, susidomėsite neįprastu kelionės ar vasariškos pramogos pasiūlymu. Savaitės pabaigoje mintys labiausiai suksis apie asmeninius reikalus, artimuosius, buitį, sodybą.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę nestokosite sportinio polėkio, įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje ar kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils ir meilės aistrų. Regis, kažką nustebinsite, sužavėsite vienokia ar kitokia prasme. Tai pareikalaus išlaidų ir pastangų. Negailėkite jų – tai atsipirks su kaupu. Savaitės pabaigoje irgi nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina kelionė ar intensyvūs pasiruošimai jai. Pasirūpinkite sveikata, augintiniais.


MERGELĖ


Savaitės pradžia palanki meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tik nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, veržtis į viešumą. Malonus elgesys ir pozityvus nusiteikimas savaitės viduryje gali lemti gerų dalykų. Tinkamas metas pasidalinti mintimis su gerais draugais, sutuoktiniu, atskleisti savo troškimus, viltis. Savaitės pabaigoje galimi užsiėmimai, kurie nemažai kainuoja. Galbūt net jausitės besiaukojantys dėl mylimo žmogaus, vaikų ar draugų, nes tų pramogų jums nereikia.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžioje atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums naudingos. Visgi ne viskas klostysis taip, kaip planavote, jeigu ne vietoje pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykite vidinio balso, ir tuomet taps galimas žavus meilės nuotykis arba kūrybinė sėkmė. Kadangi didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas, praverstų daugiau intymumo, ramybės. Savaitės pabaigoje parodykite, kaip vertinate artimą žmogų, koks jis reikalingas. Tai sustiprins santykius. Priešingu atveju kils įtampų.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje gali tekti padirbėti papildomai, arba turėsite pasirūpinti tėvais, namiškiais. Prieštaringai veiks viešas dėmesys. Norėsis su žmonėmis keistis naudingais patarimais, dalintis meile ir šiluma. Tik kaipgi tai pavyks, jeigu būsite įsitempę ir nedraugiški. Atsipalaiduokite ir nejučiomis užmegsite puikų ryšį su dominančiu asmeniu. Galbūt kils ūpas atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį. Savaitgalį patinginiaukite. Jei kur nors vyksite, būkite ypač atsargūs kelyje ir bendraudami su svetimšaliais.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje galite gauti lauktą žinią iš mokymo įstaigos ar užsienio, leistis į kelionę ar pan. Nepažįstamas žmogus gali jus skatinti ryžtis svarbiam žingsniui. Atsiras toli siekiančių planų. Visgi jausite emocinę įtampą, jeigu teks nemažai triūsti darbe, užsiimti organizaciniais reikalais. Jei atostogaujate, prasimanysite nekasdienių pramogų, išvykų. Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių asmenų. Savaitgalį pasistenkite, kad artimiems žmonėms, draugams šalia jūsų būtų jauku, malonu.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje veikiausiai gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Bet kuriuo atveju, tiktų tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Su galimomis permainomis susijusius siūlymus rimtai apsvarstykite. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio. Galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje, o gal sulauksite dėmesio iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį ar kitaip nutolę. Savaitės pabaigoje gali kilti nemalonių rūpesčių ar net konfliktinių situacijų.


VANDENIS


Savaitės pradžioje turėtų sektis tarpininkauti, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti teisinius reikalus. Domins ir su pinigais, mokesčiais, skolomis susijusios aktualijos. Regis, būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Galbūt staiga pajusite, kad į savo gelmę jus mėgina įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos. Savaitės pabaigoje norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos ir leisti laiką kuo toliau ir įdomiau. Saugokite sveikatą.

REKLAMA


ŽUVYS


Ši savaitė sukels stimulą aplink save siekti tvarkos, švaros. Arba šito kažkas reikalaus, o jums teks paplušėti, kad įtiktumėte. Jei turite rimtų ambicijų, ryšitės aktyviau veikti profesijos srityje, versle, siekti kažko naujo, ieškoti pelningesnio užsiėmimo ar pan. Regis, sulauksite malonaus dėmesio iš neabejingo asmens. Bet kuriuos atveju, to žmogaus emocijos bei pastangos jūsų atžvilgiu yra geranoriškos. Savaitgalį turbūt neatsispirsite pagundai išlaidauti. Turbūt lepinsite vaikus, mylimą žmogų.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 04 (2023)

    Savaitė - Nr.: 04 (2023)