Savaitės horoskopai: liepos 6 – 12 d.

Savaitės horoskopai: liepos 6 – 12 d.


AVINAS


Savaitės pradžia žada įdomius susitikimus. Šiokių tokių problemų gali sukelti asmenys, kurie turi jums kažkokių pretenzijų. Bandykite suburti bendraminčius. Venkite ginčytis, kritikuoti. Atsargiai kelyje bei su technika, ugnimi. Nuo ketvirtadienio noras bendrauti labai sumažės arba neatsispirsite svaigalų pagundai, ir dėl to liežuvis jūsų nebeklausys. Aklai netikėkite pažadais ir patys jų lengvai nedalinkite. Savaitgalį nuotaikos kaitaliosis. Regis, sieksite kūrybinės saviraiškos, domins įvairios paslaptys.


JAUTIS


Šią savaitę turbūt neišvengsite politinių debatų, viešų pasisakymų arba minčių apie darbą, karjerą. Iš jūsų gali būti gali pareikalauta atsakingesnio požiūrio į pareigas, įstatymus. Vertėtų sutvarkyti oficialius dokumentus, nevilkinti svarbių reikalų sprendimo, ypač jei tuoj ketinate atostogauti. Savaitės antroji pusė tinkama bendravimui, susitikimams, pramogoms. Savaitės pabaigoje patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Būsite patiklūs, todėl galite pasielgti taip, kad vėliau patys stebėsitės.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę jus daug kas domins. Veikiausiai teks tvarkyti reikalus, susijusius su mokslu, visuomenine, politine veikla. Turėtumėte apsilankyti turiningame renginyje. Tiktų konsultuotis su specialistais, jei tai aktualu ir reikia kompetentingų patarimų. Galbūt bendrausite su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio. Įvertinkite praeities klaidas ir dabar veikite apdairiai. Savaitės pabaigoje turbūt susitiksite su senais draugais ar pažįstamais. Būsite linkę kitiems žmonėms padėti, juos išklausyti.


VĖŽYS


Šią savaitę neišvengsite įtampos santykiuose su partneriais, artimaisiais. Galimi nesutarimai dėl išlaidų, negrąžintų skolų, finansinių avantiūrų. Atsargiai kelyje bei su technika. Galbūt teks demonstruoti profesinius sugebėjimus, derėtis dėl darbo užmokesčio. Domėsitės su užsieniu, aukštuoju mokslu, kultūra, kelionėmis susijusiais dalykais. Regis, veršitės iš užburto kasdienybės rato. Turbūt trumpam kur nors išvyksite. Galimas susitikimas, pažintis su vaizduotę žadinančiu įdomiu asmeniu.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę galite pajusti konkurentų alsavimą į nugarą, užkulisines intrigas. Puiku, jei gebėsite išsinarplioti iš keblių situacijų, numatyti įvykių eigą, pašnekovų manevrus. Svarbu kontroliuoti savo žodžius, nes noras pademonstruoti autoritetą, kompetenciją ne kiekvienam bus priimtinas. Dar blogiau, jei mėginsite kitus kažkaip paveikti ar pakeisti. Aktuali bus pinigų tema. Galbūt paaiškės, kad neatsakingai išlaidavote. Artėjant savaitgaliui, išryškės jūsų gebėjimas panaudoti žinias, gilintis į globalinius klausimus.


MERGELĖ


Savaitės pradžioje daug laiko skirsite vaikams arba domėsitės dietomis, mankštomis, augintinių poreikiais. Galbūt teks demonstruoti profesinius sugebėjimus, derėtis dėl darbo užmokesčio arba ginti savo teises. Kita vertus, galite pasijusti persidirbę. Tokiu atveju kils noras viską mesti, vykti į kurortą pastiprinti sveikatos, atsipalaiduoti. Būtų geriausia, jei sugebėtumėte suderinti darbą ir poilsį nepuldami į kraštutinumus. Savaitės pabaigoje nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Nuoširdumas darys didžiausią įspūdį.


SVARSTYKLĖS


Savaitės pradžia jus privers labiau pasirūpinti savimi, vaikais, namais. Galimos ir netikėtos staigmenos, pakvietimai į pramoginius renginius, pikniką ar kt. Seksis kurti grožį, užsiimti menu, tvarkyti piniginius, turtinius reikalus. Savaitės antroji pusė gana tinkama ieškotis darbo, eiti į darbo interviu ar pan. Tik nepersistenkite su įvaizdžiu. Turite atrodyti subtiliai ir tvarkingai, o ne ryškiai ir madingai. Savaitgalis privers gilintis į asmeninių santykių problemas. Bus geriau, jei sugebėsite suprasti, paremti savo partnerį.SKORPIONAS


Šią savaitę nepatartina veržtis į viešumą, kur nors toliau vykti. Negana norėti kažkam padaryti įspūdį, sublizgėti, dar reikia mokėti tai daryti subtiliai, nežeminant pašnekovo, oponento. Saugokite savo turtą nuo vagių ir buitinių avarijų. Pasidomėkite, kaip leidžia laisvalaikį jūsų vaikai. Patartina pasportuoti arba organizuoti brangiems žmonėms šaunią pramogą. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu. Savaitės pabaigoje jūsų savijauta gali priminti, kad pats metas taisyti gyvenimo būdą, mitybos įpročius.


ŠAULYS


Šią savaitę būsite kiek nutrūktgalviški, linkę finansiškai ir kitaip rizikuoti. Saugokitės sportinių ir kitokių traumų, avarijų. Regis, domėsitės įvairia informacija, aktualiais įvykiais. Galite kažkam padaryti įspūdį. Galbūt atsiras galimybė pakeisti nusibodusį darbą arba tiesiog aplinką ilgesniam ar trumpesniam laikui. Jus gali nustebinti artimo žmogaus atsiprašymas arba pasiūlyta parama, paslauga. Savaitgalį norėsis pasidžiaugti gamta, kūryba, meile, sportu. Venkite abejotinų avantiūrų, saugokite vaikus.


OŽIARAGIS


Savaitės pradžioje visur primygtinai mėginsite įvesti savo tvarką. Jūsų gali nesuprasti kiti žmonės. Venkite konfliktų, neprovokuokite ginčų, agresijos. Atsargiai kelyje bei su technika, ugnimi. Šiuo metu galite gauti pinigų, pagaliau sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį ar kt. Visgi derėtų elgtis labai apdairiai. Savaitės antroje pusėje jums turėtų pavykti atnaujinti senus ryšius, sužinoti daug įdomus. Tik visko nesugadinkite savaitgalį. Neskleiskite negatyvių emocijų.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, transportu. Galimi kontaktai su verslininkais, tiekėjais. Galite sudaryti nuomos arba komercinę sutartį, kurios sąlygos buvo aptartos jau anksčiau. Saugokitės neatsakingo kitų žmonių požiūrio į jūsų pinigus, materialines vertybes. Savaitgalį pabendrausite su giminaičiais. Galite leistis į netolimą kelionę, ekskursiją. Atsargiai kelyje.


ŽUVYS


Savaitės pradžia bus gana neveikli. Nekaip seksis spręsti bendravimo problemas, siekti saviraiškos per kolektyvinę veiklą, draugijas. Tačiau kai kuriose srityse nusimato neblogi rezultatai. Geriausius sprendimus diktuos vidinis balsas ir jį neblogai girdėsite. Antroji savaitės pusė jau bus kupina įvairios veiklos ir emocionalių kalbų, o gal meno, muzikos bei romantiškų flirtų. Regis, nesunkiai pavyks sutvarkyti ir aktualų buities, ūkio, sodybos, pinigų klausimą. Pasitelkite artimuosius, ypač jei tai bendras reikalas.


Horoskopą parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė