Savaitės horoskopai: kovo 11 – 17 d.

Savaitės horoskopai: kovo 11 – 17 d.


AVINAS


Šią savaitę jums gali pavykti iš dalies susitarti dėl tiekimo, kredito ar darbo, uždarbio perspektyvų. Įmanoma nauda iš pelningo vienkartinio sandorio, nuomos, tarpininkavimo ar pan. Neblogas metas namudinių dirbinių realizavimui ir kūrimui. Kita vertus, galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Verčiau nemėginkite apeiti įstatymų. Savaitgalį būsite jautrūs, linkę greitai įsižeisti. Regis, užgrius nelengvi namų rūpesčiai. Nesistenkite perauklėti šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai.


JAUTIS


Ši savaitė palanki kūrybinei ir intelektinei veiklai. Ji žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis ekologija, grožiu, sveikata. Regis, jus praturtins naudingi patarimai, susitikimai, renginiai. Gali pavykti susitarti dėl jums aktualaus bendradarbiavimo. Savaitės pabaigoje tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su transportavimu, technikos pirkimu-pardavimu ar remontu, reklama, žiniasklaida. Galite suklysti vertindami įtakingo ar nepažįstamo asmens požiūrį į jus, išgirstą informaciją ir pan. Būkite atsargūs kelyje.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę pradėsite gana tingiai nusiteikę. Visgi galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus bei užsiimti menine veikla. Tik venkite svaigalų ir kvaišalų bei saugokitės infekcijų, intrigų. Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, mažesnės ar didesnės nuoskaudos neišvengiamos. Galimi nesusipratimai ir dėl pažiūrų skirtumo, pinigų, pareigų pasiskirstymo. Artėjant savaitgaliui, vis labiau rūpės nuomos, komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Pasistenkite nerizikuoti paminėtose srityse.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje jūsų visuomeninis gyvenimas, ryšiai su kitais žmonėmis bus harmoningi, jusite draugiškumą, dėmesį, o vieno pažįstamo žmogaus jausmai jus gali ypač suintriguoti. Galbūt ankstesnį priešiškumą pakeis supratimas ir draugystė. Visgi jau nuo trečiadienio nebesinorės nei rimtai dirbti, nei bendrauti, o mintys skrajos padebesiais. Gali paaiškėti, kad kažką pamiršote padaryti ar pasakyti. Gerbkite save ir kitus, nesivelkite į intrigas, apkalbas. Savaitgalio įvykiai, santykiai ir džiugins, ir liūdins.

REKLAMA


LIŪTAS


Šiuo metu nestigs emocinės įtampos, tačiau aplinkiniams atrodysite labai darbštūs. Jūs aktyviai reikšite iniciatyvą, kažko uoliai sieksite. Galite užmegzti įdomią pažintį. Naujai veiklai jus gali įkvėpti draugai. Kita vertus, problemų gali kelti vaikai, augintiniai. Savaitės pabaiga žada nemažai dėmesio, bet nebūtinai jis džiugins. Galite jaustis išsisėmę. Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, kartu atminkite, kad santykiuose būtinas apdairumas. Derėtų pasirūpinti sveikata, išvaizda, gerai pailsėti.


MERGELĖ


Šią savaitę pradėsite optimistiškai nusiteikę. Imsitės planuoti kelionę, naują veiklą ar kt. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar šiaip įdomiais veikėjais. Problemų nekils, jei dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją ir nepadarysite klaidų. Didelis darbo krūvis arba konkurencija visgi gali kelti nerimą. Savaitės pabaiga irgi neleis tingiai atsipalaiduoti. Teks paisyti kitų žmonių poreikių, jų siūlymų.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę būsite linkę kurti planus, susijusius su išvaizdos koregavimu, stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Rūpės ir finansų politika bei pokyčiai šioje srityje. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas. Nuo trečiadienio daugiau dėmesio jau nukreipsite į nuo rutinos nutolusius dalykus arba į mokslo, švietimo, kultūros, užsienio reikalus. Regis, ir kitus mėginsite įtraukti į jus dominančias diskusijas. Savaitgalį neslopinkite savo veiklumo, jei tokį pajusite. Jūsų pagalbos gali prireikti artimiesiems, pažįstamiems.SKORPIONAS


Savaitės pradžioje tikėtinas ypatingas pasimatymas ar pokalbis. Gali būti, kad išgyvensite tam tikrą partnerystės krizę. Visgi turėsite galimybių viską pradėti iš naujo, patirti romantikos, aistrų. Savaitei įpusėjus, jus itin domins nuosavybės, draudimo, mokesčių, pajamų deklaravimo, verslo investicijų klausimai. Galbūt sulauksite realios kokio nors suinteresuoto asmens paramos. Savaitgalį galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įžymybėmis, vyksite į renginį, teks skaityti paskaitas ar kt.


ŠAULYS


Šią savaitę kils ūpas kitaip susitvarkyti savo buitį, pradėti laikytis dietos, keisti išvaizdą, gyvenimo būdą. Regis, kai kas jums pavyks. Nevenkite uoliai paplušėti ir ieškodami darbo, siekdami naujų verslo užsakymų. Labai svarbu pasirūpinti augintiniais. Kur kas geriau seksis, jei šiek tiek pažabosite savąjį ego ir nepervertinsite finansinių galimybių. Bendraudami pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės ar reikalavimų kitiems žmonėms. Veikite subtiliau, gerbkite pašnekovus.


OŽIARAGIS


Ši savaitė žada kūrybinės energijos, bendro veiklumo antplūdį. Aktualūs bus meilės, kūrybos ir vaikų auklėjimo klausimai. Būsite linkę rodyti dėmesį dominančiam asmeniui. Intriguojantis flirtas bus ne tik malonus, bet ir naudingas. Savaitės viduryje uoliai planuosite dalykinius susitikimus, darbus. Regis, bandysite susitarti dėl tolesnio santykių pobūdžio, finansinių reikalų. Savaitgalį būsite valdingi, tad galite išprovokuoti pasipriešinimą. Bus nelengva dėl ko nors susitarti, jei aplinkiniai kitaip mąsto.


VANDENIS


Savaitės pradžioje geriausiai jausitės tvarkydamiesi namuose, bendraudami su šeima. Būsite linkę išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo bei artimųjų poreikius. Iki pat savaitgalio jus labai domins sceninė, projektinė ar pedagoginė veikla, turizmas, sportas. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Savaitės pabaigoje rūpesčių gali sukelti ūkiniai reikalai, neišspręsti praktiniai ar techniniai klausimai.

REKLAMA


ŽUVYS


Savaitės pradžioje turbūt susitiksite su giminaičiais, gerais bičiuliais ar pan. Būsite linkę bendrauti, viskuo domėtis. Naudos galite tikėtis per reklamą, logistinę, protinę ir komercinę veiklą. Šiuo metu pravartu pasirūpinti, kad jūsų namai būtų saugūs, tvarkingi. Dalį rūpesčių perduokite šeimos nariams, jei jums reikia pagalbos. Daugiau tvarkos gali būti pareikalauta ir darbe. Savaitgalį mintys nepaliaujamai suksis apie romantiką, meilę, vaikus, o gal ir kūrybinę saviraišką. Labiau rūpinkitės sveikata, subalansuokite mitybą.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)