Savaitės horoskopai: vasario 25 – kovo 3 d.

Savaitės horoskopai: vasario 25 – kovo 3 d.


AVINAS


Šią savaitę mėginsite praktiškai panaudoti žinias, įgūdžius ir gaunamą informaciją. Kai kas pavyks, kai kas - nelabai. Galima komandiruotė, pokalbis su įtakingu asmeniu ar užsieniečiu. Jums norėsis elgtis taip, tarsi galėtumėte sau daug leisti. Net jei privalote labai taupyti, sunku bus įveikti pagundą užsisakyti tolimą kelionę ar įsigyti nepigų daiktą. Jums gali tekti prisiimti atsakomybę už dalykinių reikalų eigą ar komplikacijas. Nieko gero, jei stengsitės laimėti ambicijų karą. Savaitgalį jus prisimins seni draugai, pažįstami.


JAUTIS


Šią savaitę jums nesinorės kišti nosies į jokius svarbesnius reikalus, tačiau aplinkybės vers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, verslu, investicijomis, mokesčiais ar pan. Išlaidų gali pareikalauti ir antrosios pusės problemos. Savaitės pabaigoje labai aktualūs gali būti kelionių, studijų klausimai. Neignoruokite mylimo žmogaus, vaikų poreikių ir prašymų. Įvertinkite galimas savo poelgių pasekmes. Kol kas dar nepriimkite svarbių sprendimų dėl naujų dalykų.

REKLAMA


DVYNIAI


Šią savaitę aktyviai darbuositės. Gana daug dėmesio skirsite ir įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai. Į tai nukreiptos pastangos, išleisti pinigai veikiausiai pasiteisins. Kita vertus, šiuo metu neišvengsite įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems labiau reikia. Regis, teks mokėti mokesčius ar baudas, grąžinti skolas. Ir šeimoje, ir kitose srityse galimi interesų susikirtimai. Visgi gebėsite ir pasidžiaugti partnerio pasiekimais, tikslais. Pajusite sekso, meilės, nuotykių troškulį.


VĖŽYS


Savaitės pradžioje seksis sportinė, kūrybinė veikla, reikalai su vaikais, publika ir kt. Jeigu savijauta bus pakankamai gera, tai užtikrintai darysite tai, ką turite daryti. Tiktų mėginti įsidarbinti, tikrintis sveikatą, labiau pasirūpinti savo stiliumi, grožiu. Antroje savaitės pusėje labiau už kitus dalykus jums rūpės partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų padovanokite malonių siurprizų mylimam žmogui, gebėkite pripažinti ir taisyti savo klaidas. Savaitgalį tramdykite norą išlaidauti. Nepasiduokite netikusiai pagundai.

REKLAMA


LIŪTAS


Šiuo metu būsite nusiteikę saviraiškai, kur tik pasitaikys proga sublizgėti vienais ar kitais privalumais, gebėjimais. Galimas pagyvėjimas ir meilės fronte. Visgi nemalonumų galite turėti dėl vaikų ar nepavykusios avantiūros. Nuo ketvirtadienio padidės darbų apimtis ir nerimas dėl kai kurių įsipareigojimų. Norėsis aktyviau veikti visame tame, kas jus domina. Tačiau teks paisyti ir kitų žmonių interesų bei norų. Pravartu atsikratyti blogo įpročio, nekonfliktuoti dėl smulkmenų bei pakoreguoti šukuoseną ar apsirengimo stilių.


MERGELĖ


Šią savaitę būsite nenusiteikę įtemptai darbuotis. Kita vertus, darbo bus daug, spaudimas didelis. Galbūt tai kantriai ištversite darbe, tačiau namie kils konfliktų, jei būsite verčiami daryti tai, ko nesinori. Labai svarbu mokėti išklausyti, suprasti artimus žmones. Jūsų dėmesio, bendrų pramogų ypač trokšta vaikai. Jei sveikata nebloga, tai savaitgalį tikriausiai daug staipysitės prieš veidrodį ir suksite galvą, kaip save pagražinti. Neblogas metas organizmo išvalymui. Tiktų imtis namų ūkio darbų, išsamiai tvarkytis.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę pradėsite gauti tai, ko nusipelnėte. Tai pasireikš ir materialinėje, ir jausmų srityje. Tiktų užsiimti reklama, komercija. Galite leistis į netolimą kelionę. Regis, daug bendrausite ar mokysitės bei skęsite informacijos jūroje. Galbūt gausite darbą ar naudingą paslaugą. Artėjant savaitgaliui, teks rūpestingiau tvarkyti ūkinius, buitinius reikalus. Stenkitės nedemonstruoti kaprizų. Labiau vertinkite tai, ką turite ir nemanykite, kad kitiems sekasi lengviau. Regis, kils ūpas nustebinti mylimą žmogų aistringu dėmesiu.SKORPIONAS


Šią savaitę galimi neblogi pasiūlymai bei sumanymai, tad teks pagalvoti, kas jums naudinga. Tik neleiskite, kad jums liptų ant kulnų, skubintų ar remtų prie sienos. Subrandinkite savo sprendimą. Jei reikės ginti savo interesus, kreipkitės pagalbos į patikimus žmones. Pasistenkite būti taupesni, racionalesni. Seksis įgyvendinti komercinius, reklamos tikslus, pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymų. Gali būti, kad savaitgalį pasijusite išsisėmę, norėsis namų ramybės, komforto.


ŠAULYS


Šią savaitę emocijų lygmenyje jausitės gana jaukiai ir saugiai, jei jums netrūksta meilės, artimųjų dėmesio. Gali būti, kad apims neveiklumas, svajingas atsipalaidavimas. Jeigu domina brangūs pirkiniai, stambios investicijos, tai neskubinkite įvykių ir nedarykite spaudimo aplinkiniams. Situacija turi subręsti, kad ir su kuo būtų susijusi - verslu, meile ar kūryba. Savaitgalį labai norėsis šaunios draugijos, bet taikiai sutarti ne itin seksis. Visgi gali būti, kad kažkam labai padėsite ar padarysite stiprų įspūdį.


OŽIARAGIS


Šią savaitę neskubėdami, neplepėdami nuveiksite daugiau nei blaškydamiesi. Stenkitės sukurti savyje ir išsaugoti emocinę harmoniją. Galimi painūs dalykiniai, finansiniai manevrai. Nerimausite, ar viskas pavyks kaip reikia. Labiau pasitikėkite savimi ir nepraraskite optimizmo. Kad ir koks nelengvas būtų procesas, rezultato galite tikėtis neblogo. Savaitgalį pajusite nenumaldomą meilės ir komforto poreikį. Ieškosite galimybių lengvai pralobti arba domėsitės kainomis, nuolaidomis. Saugokite vaikus.


VANDENIS


Savaitės pradžioje jums rūpės darbo, verslo reikalai. Galbūt imsitės įgyvendinti ambicingą planą arba pagaliau pasirašysite seniai paruoštą, bet atidėliotą sutartį. Regis, pasijusite reikalingi draugams, kolektyvui ar net įgyjantys daugiau įtakos tarp bendraminčių. Savaitės pabaigoje tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet nieko neforsuokite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius. Jeigu siekiate politinės ar sceninės karjeros, galite patirti slaptas intrigas, klastingus išpuolius.

REKLAMA


ŽUVYS


Savaitės pradžioje padidės jūsų objektyvumas, realistinis mąstymas. Galbūt teks prisiimti nemenką atsakomybę, rimtai pasirūpinti dalykinėmis problemomis arba įtemptai mokytis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Regis, turėsite progų pasireikšti visuomeninėje, klubinėje veikloje, užmegzti pageidaujamus ryšius. Kažkokio postūmio galite tikėtis iš pažįstamų ir draugų. Savaitgalį jau stengsitės atsiriboti nuo bet kokios įtampos, rutinos, svetimos įtakos.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2024)

    Savaitė - Nr.: 22 (2024)