D. Trumpo gydytojas teigia, kad prezidentas baigė gydymo nuo Covid-19 kursą ir yra pasirengęs grįžti į viešąjį gyvenimą

D. Trumpo gydytojas teigia, kad prezidentas baigė gydymo nuo Covid-19 kursą ir yra pasirengęs grįžti į viešąjį gyvenimą


JAV prezidentas Donaldas Trumpas baigė gydymo nuo koronaviruso infekcijos (Covid-19) kursą ir nuo ateinančio šeštadienio jau galėtų grįžti į viešąjį gyvenimą, dalyvauti viešuose renginiuose, pranešė jo gydytojas, informuoja BBC.


Gydytojo Seano Conley’io teigimu, prezidentas „nepaprastai gerai reagavo į vaistus“ ir jo būklė išliko stabili.


Kiek vėliau JAV vadovas paskelbė, kad greičiausiai penktadienį atliks dar vieną Covid-19 tyrimą, ir teigė besiviliąs, kad savaitgalį galės surengti rinkimų kampanijos mitingą.


D. Trumpui koronavirusas diagnozuotas praėjusią savaitę. Jis pirmadienį sugrįžo į Baltuosius rūmus po trijų ligoninėje praleistų dienų. Trečiadienį prezidento gydytojas skelbė, kad prezidentas jau daugiau kaip 24 valandas nejautė jokių infekcijai būdingų simptomų.


K. Harris ir M. Pence'o debatus stebėjo beveik 58 mln. TV žiūrovų


Trečiadienio naktį JAV kandidatų į viceprezidentus debatus per televiziją stebėjo maždaug 57,9 mln. žiūrovų, paskelbė bendrovė „Nielsen“.


Tai yra kur kas didesnis žiūrovų skaičius nei 2016 m. rinkimuose, kuomet debatus tarp senatoriaus Timo Kaine'o ir tuo metu Ilinojaus gubernatoriaus Mike'o Pence'o stebėjo 37,2 mln. žiūrovų.


Daugelis JAV prezidento rinkimų apžvalgininkų šiemet daug svarbos teikia viceprezidentams, nes prezidentas Donaldas Trumpas ir jo oponentas Joe Bidenas yra vieni vyriausių visų laikų kandidatų į prezidentus – atitinkamai 74 ir 77 metų amžiaus.


Nepaisant to, kas pasieks pergalę rinkimuose, JAV turės vyriausią visų laikų prezidentą, todėl jaunesni viceprezidentai ir galimos prezidentų sveikatos problemos bus itin svarbios.


Trečiadienio naktį viceprezidentas M. Pence'as ir demokratų kandidatė, senatorė Kamala Harris debatuose daugiausia kalbėjo apie Baltųjų rūmų reakciją į COVID-19 krizę, sveikatos apsaugos ir Aukščiausiojo Teismo klausimus.