D. Grybauskaitė: nebalsavau už tuos, kurie liguistai ieško priešų

D. Grybauskaitė: nebalsavau už tuos, kurie liguistai ieško priešų


Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė tvirtina balsavusi už tą patį kandidatą, kaip ir pirmajame ture. Pasak prezidentės, ji nepalaiko tų, kurie ketverius metus „liguistai užsiėmė priešų paieška ir draudimais“.


„Už tą patį, kaip ir pirmame ture. Tikrai nebalsavau už tuos, kurie ketverius metus tik užsiėmė liguista priešų paieška ir draudimais – tikrai ne už tuos“, – atidavusi balsą rinkimuose žurnalistams Vilniuje sakė D. Grybauskaitė.


Buvusi šalies vadovė paragino piliečius aktyviai naudotis savo balso teise.


„Mes visi – Lietuvos piliečiai – šiandien turime didžiulę valdžią savo rankose. Todėl labai kviečiu ateiti ir tą valdžią parodyti – išrinkti tuos, kuriais pasitikime. Tai vienintelė diena, kada visi piliečiai gali nuspręsti, kokia bus valdžia“, – kalbėjo D. Grybauskaitė.


Paklausus, kaip vertina rinkimų kampaniją, D. Grybauskaitė teigė, kad tai yra tiesioginis vykdomos politikos atspindys.

REKLAMA


„Kokia politinių partijų kokybė, tokie ir rinkimai buvo“, – konstatavo prezidentė.


„Ateikite, nepatingėkite, nes viskas kiekvieno žmogaus rankose dabar. Vėliau dejuoti, bambėti, skųstis tikrai neverta, nes būtent dabar vyksta sprendimai“, – dar kartą rinkėjus dalyvauti rinkimuose paragino D. Grybauskaitė.


Prezidentė balsavo Nemenčinės vienmandatėje rinkimų apygardoje. Joje varžosi konservatorių deleguotas kandidatas, Seimo narys Justas Džiugelis ir Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovė, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.