Pasitinkant 2018-uosius – astrologės žvilgsnis į ateitį

Pasitinkant 2018-uosius – astrologės žvilgsnis į ateitį

2018 m. svarbu branginti laiko išbandytus santykius, ieškoti sąlyčio taškų, bendrų tikslų ir nekonfliktuoti dėl smulkmenų.Astrologė Nijolė Gabija Volmer atskleidžia savo įžvalgas pagal planetų išsidėstymą, pataria, kaip kur ir su kuo geriausia sutikti 2018-uosius, tačiau pabrėžia: „Ne daiktai, puošmenos ar spalvos yra svarbiausia, bet nuoširdūs šeimos santykiai, meilė, kurią parodysite savo artimiesiems.“


Giedrė MILKEVIČIŪTĖ


– Kokie turėtų būti ateinantys 2018-ieji, kurie pagal Rytų horoskopą vadinami Geltonojo žemės šuns metais ir prasidės vasario 16 dieną?


– Apibendrinant 2018 m. pagal dangaus kūnų judėjimą, galima pasakyti, kad jie bus visai kitokių nuotaikų, energijų, tendencijų nei 2017-ieji. Ko gero, daug rimtesni, verčiantys susitelkti, reikalaujantys atsargumo, gebėjimo atsirinkti tai, kas svarbiausia, atsisakyti nebūtinų dalykų. Ypač išryškės Žemės ir Vandens stichijos, labiau susijusios su praktiškumu, konkrečiais darbais, taip pat vidine dvasios jėga, intuicija. Vis dėlto Žemės stichija, nors ir stipri, didžiąją metų dalį bus veikiama negatyvių karminių veiksnių. Dėl to išryškėjusi jos jėga gali pasireikšti neharmoningais ekonominių, finansinių struktūrų pokyčiais, šioje srityje susikaupusiomis problemomis, griežtais sprendimais.


Manau, tai gali paskatinti antrą didesnę ar mažesnę ekonomikos krizės, prasidėjusios 2008 m., bangą ten, kur jos priežastys nebuvo išsiaiškintos, problemos nebuvo išspręstos, o tik nustumtos gilyn. Net jei taip ir nenutiktų (to itin norėtųsi), su labai stipria Ožiaragio ir Skorpiono ženklų įtaka šiuos metus tikrai nebūtų galima pavadinti įkvepiančiais ar teikiančiais didelių plėtros galimybių. Atvirkščiai – 2018-ieji turėtų būti verčiantys susitelkti, dirbti kuo rezultatyviau, ištaisyti tai, kas buvo padaryta netinkamai.


Neharmoningai išryškėjusi Žemės stichija gali paskatinti ir šykštumą, kraštutinį savanaudiškumą, aršų karjerizmą ar prisitaikėliškumą – to vertėtų vengti, kaip ir polinkio į liūdesį, depresiją, visko neigimą.


2018-ieji ne kartą išbandys mūsų dvasios jėgą, tačiau bus kupini ir ypač stiprių, šviesių dvasios atradimų tiems, kurie gebės veikti nugalėdami kliūtis, baimes. Labai svarbu skirti dėmesio ir laiko vidinei šerdžiai išsaugoti, dvasios jėgai kaupti, dvasinei saviugdai. Pasitelkus vidinius išteklius ir tikėjimą.

– Kuri planeta kitais metais bus pagrindinė, tiksliau, valdančioji?


– Norint geriau suprasti pagrindines metų tendencijas, galima suformuoti naują būties kokybę, rasti netikėtus sprendimus, atveriančius duris puikioms galimybėms ir geresniam gyvenimui. Verta pasakyti, kad didžioji metų jėga teks Saturnui, kurio kredo – taupumas, tvirtybė, susitraukimas, kristalizacija, kantrybė, šaltis, kietos ribos, struktūravimas, uždarumas, hierarchija, tvarka. Daug sunkiau seksis romantikams, spontaniškiems, mėgstantiems fantazuoti žmonėms, nelinkusiems skaičiuoti ar taupyti. Didelė Saturno jėga gali pasireikšti ir tarptautiniame gyvenime, tiksliau, turėti įtakos bandymams užsidaryti, atsiriboti, sugriežtinti sąlygas imigrantams, rūpintis labiau savo interesais nei tarptautiniu bendrabūviu, taip pat bus imtasi griežtesnių nei įprastai priemonių siekiant saugumo bei tvarkos.

REKLAMA


Kitas aspektas, kuris lems šių metų sėkmę, – tai didelė patikimų partnerių svarba, ištikimybė santykiuose bei susitarimuose, dvasinis tikrumas, patikimumas, kuris daugeliu atvejų bus išbandytas, patikrintas. Ko gero, bus nemažai persitvarkymų komandose, kolektyvuose.


2018 m. svarbu ypač branginti patikimus, laiko išbandytus santykius, sąjungas, ieškoti sąlyčio taškų, bendrų tikslų, nekonfliktuoti dėl smulkmenų, mokėti susitarti. Vis dėlto manau, kad metai bus visai neblogi konkretiems, praktiškiems, darbštiems žmonėms, profesionalams, turintiems aiškius tikslus, gebantiems adekvačiai reaguoti į permainas. Vertėtų atsisakyti išlaidavimo, lengvabūdiškumo, nes naivumas, negebėjimas pasirūpinti savimi šiemet gali brangiai kainuoti.


Pasitinkant 2018-uosius – astrologės žvilgsnis į ateitį

Nijolė Gabija Volmer teigia, kad nederėtų per daug sureikšminti ar suabsoliutinti jos astrologinių prognozių, nes kalbama apie tendencijas. Asmeninio albumo nuotr.


– Ką galite pasakyti apie 2018 m. pradžią?


– Nuo sausio 1 d. iki vasario 20-osios truks periodas, kai svarbu išsaugoti ir stabilizuoti tai, ką turime geriausio. Neverta pradėti svarbių naujų darbų – šis metas bus sunkesnis dėl sustiprėjusių Lilit, arba Juodojo Mėnulio, ir Karminio Mėnulio mazgo Ketu įtakų. Vertėtų skirti daugiau laiko jau pradėtiems darbams, taisyti anksčiau padarytas klaidas. Nepaisant to, ko gero, bus daug susitikimų, bus priimami svarbūs sprendimai, aiškinamasi, ieškoma efektyvesnių veiklos būdų. Vertėtų vengti niūrių ginčų, kerštingumo, klastos, aštrių, destruktyvių sprendimų, siekti skaidrumo, konstruktyvumo.


Vis dėlto atkakliems, praktiškiems žmonėms šie metai rezultatyvūs, padės surasti tikruosius sąjungininkus, draugus, partnerius, išgryninti, kas yra svarbiausia. Be abejo, kaip atsvara gana rūsčioms metų energijoms bus ypač svarbi šiluma žmogiškuose santykiuose, susitelkimas šeimoje, santykių branginimas, atjauta, draugiškumas, gebėjimas apginti švelnumą, tyrumą, kūrybingumą, grožį, tradicijas.

REKLAMA


– Kaip mūsų platumos danguje bus išsidėstę dangaus kūnai Naujųjų metų naktį ir ką ta rikiuotė reiškia?


– Prasidedant Naujiesiems metams, didelis planetų telkinys bus Ožiaragio ženkle, giliai po horizontu. Šio zodiako ženklo pradžioje bus Saturnas, Lilit, arba Juodasis Mėnulis, toliau rikiuosis Venera, Saulė, Plutonas. Šis planetų telkinys formuotų didelę rimtį, susitelkimą, palankų foną sutikti Naujuosius namuose, jei ne viena smulkmena – tai, kad bus ir Lilit. Ji, deja, gali kelti niūrumą, liūdnas mintis, trauką į vienatvę arba konfliktus. Švenčiant šeimoje, giminėje, yra tikimybė susipykti dėl kokių nors buitinių, praktinių dalykų. Vienatvėje Naujieji metai taip pat praeitų niūrokai.


Vis dėlto sutinkant Naujuosius Mėnulis bus aukštai virš horizonto, Dvynių pabaigoje, kartu su Selena, arba Baltuoju Mėnuliu. Tai suteiks skaidrumo, džiugumo, lengvumo, puikiai papildys naujametės nakties energijas jaunatviškumo. Tai bus keturioliktoji Mėnulio diena, kuri yra viena palankiausių Mėnulio kalendoriuje. Mat didžiulė optimizmo jėga praskaidrins susitelkusias Ožiaragyje niūrias energijas. Vertėtų orientuotis ne į niūrumą ar praeitį, bet į ateitį, į lengvą, džiugų, skaidrų bendravimą. Problemoms narstyti netinkamas laikas.


– Kompanijoje, o gal tarp artimų žmonių geriau pasitikti metų virsmo momentą?


– Manau, bus geriau, jei Naujuosius metus sutiksite ne mažame giminių būrelyje, bet ir kartu su artimiausiais draugais arba jei kur nors išvyksite – į kultūrinį renginį, sodybą gamtoje ar pan. Labai tiks džiugūs, judrūs žaidimai, viktorinos, loterijos, pramogos, įdomūs pokalbiai, lengvos sporto formos. Tačiau pasirūpinkite, kad žaidėjai būtų apsaugoti nuo paslydimo, kritimo, lūžių. Taip pat palanku formuoti tarptautinius ryšius, pokalbius su toli esančiais draugais, kolegomis, giminaičiais, stebėti tarptautinius kultūrinius renginius. Tai suteiks Naujųjų sutikimui žavesio, sėkmės.Vertėtų žinoti, kad sausio 1 dieną, nuo 15.48 val., prasidės 15-oji Mėnulio diena, kurios simbolis – Gyvatė. Ji tęsis iki sausio 2 d. 16.53 val. Tai daug prastesnė Mėnulio diena, susijusi su negatyviomis pilnaties energijomis. Beje, pilnaties maksimumas įvyks sausio 2-osios paros naktį, 04.24 val. Jis iškels į paviršių baimes ir kompleksus. Dėl to sausio 1-osios popietę ir sausio 2 d. ypač pravers santūrumas, atsargumas. Pasistenkite, kad gražiai prasidėjusių Naujųjų metų vėliau neapsunkintumėte barniais ar per dideliu alkoholio kiekiu.


– Pastaruoju metu pasaulį siaubia įvairios stichijos, ir Lietuva neišvengė lietaus pertekliaus. Ko galima laukti kitais metais iš Žemės stichijos?


– Žemės stichija gali 2018-aisiais pateikti daugiau netikėtumų, nei būta šiemet. Galimi ir dažnesni žemės drebėjimai, nuošliaužos, vulkanų išsiveržimai. Beje, metai (ypač iki rugpjūčio ir nuo lapkričio vidurio) nėra palankūs keliauti į kalnus, lankyti vulkanus, olas, požemius.


Taip pat norėčiau perspėti, kad kitais metais svarbu pasirūpinti sveikata, ypač stuburu, kaulų ir sąnarių sistema, dantimis, oda, plaukais, šlakų šalinimu iš organizmo. Didžiąją metų dalį bus jautresni ir lyties organai, šlapimo sistema, inkstai, gerklė.

– Kodėl taip svarbu prieš Naujuosius sutvarkyti namus, išmesti senus nenaudojamus daiktus?


– Kad prasidėjusių metų energijos būtų palankios jums ir šeimai, svarbu, kad namai būtų tvarkingi, švarūs, šviesūs. Tam derėtų pasiruošti iš anksto. Išmeskite ar atiduokite labdarai nereikalingus daiktus, apvalykite ir sunkiai pasiekiamus namų kampelius, spintas, stalčius. Jei negalite, nespėjate to padaryti, tegu tai netaps dar viena naujamečio streso priežastimi! Sutvarkykite tiek, kiek spėjate, padarykite, ką galite. Beje, kai kurie kinų fengšui specialistai pataria nuimti nuo palangių visus daiktus, gėles, trukdančias energijai laisvai tekėti į vidų. Padarykite tai likus kelioms dienoms iki Naujųjų metų ir palaikykite taip savaitę po jų. Taip pat būtų gerai kelias dienas iki Naujųjų ką nors perstatyti namuose, atnaujinti interjerą.

REKLAMA


Kadangi 2018 m. pirmą dieną dar tebeveiks 2017-ųjų fengšui kryptys, vertėtų atkreipti dėmesį, ar geroje vietoje stovi papuošta eglė, nes ji stipriai aktyvina buto energijas. Gera vieta statyti eglę yra kambario arba buto centras – šią sritį palankiai veiks žvaigždė, žymima vienetu, nešanti laimę, sėkmę, pergalę, klestėjimą. Puiki pozicija taip pat šiaurės rytų pusė – ji susijusi su žvaigžde, žymima ketvertu, nešančiu sėkmę meilėje, kūryboje, suteikiančia įkvėpimo.


– Kaip papuošti namus?


– Kadangi būsimieji Geltonojo šuns metai bus susiję su Žemės stichija, gerai, jei namų puošmenose būtų auksinės, geltonos, rusvos spalvos, tačiau ne tamsios. Vertėtų vengti juodų, raudonų spalvų, nepadauginti mėlynos. Puikiai tiks keramikos indai, sustiprinantys Žemės stichiją. Nereikėtų daug metalinių puošmenų – Metalo stichija silpnina Žemę, tačiau saikingai naudojama kuria harmoniją, jėgą.


Gerai, jei naujametis interjeras atrodys turtingai – juk Žemės stichija susijusi su turtu, klestėjimu, stabilumu. Jo, taip pat grožio, suteiks akmuo, kristalai, kaip apsauga namams tiks smėlio spalvos šuns statulėlė, geriausiai akmeninė, keraminė. Be abejo, ji turėtų patikti namų gyventojams, nekelti ginčų, kitaip geriau apsieiti be jos. Sutinkant Naujuosius, namiškių draugiškumas, vienybė, supratimas bus daug svarbesni nei bet kokie simboliai ar drabužių, daiktų spalvos...

– Kuria kryptimi atsisukus sėdėti, kad galima būtų pagauti sėkmę ateinančiais metais?


– Kryptys, kuriomis bus sėkminga sėdėti sutinkant Naujuosius metus ir iki 2018-ųjų vasario 4 d., yra šiaurės rytai, rytai, pietryčiai, šiaurė. Nereikėtų sėdėti veidu į pietus, pietvakarius, vakarus, šiaurės vakarus. Vis dėlto, rinkdamiesi sėkmingą kryptį sėdėti ar zoną veiklai, pasitikrinkite pagal fengšui sistemą, ar ši kryptis nėra labai nepalanki jūsų gimimo momentu.

REKLAMA


Gerai, jei sutinkant Naujuosius aplinkoje bus daug spalvų, skaidraus džiaugsmo, nuoširdumo. Spalvos, nešančios sėkmę, – visi rusvos spalvos atspalviai, smėlinė, auksinė, raudona, violetinė, alyvinė. Moterims nederėtų naujametę naktį puoštis juodais drabužiais. O papuošalas tiks toks, kuris patinka ir tinka pačiai.


– Kalbėjote apie namų puošmenas, bet juk tikriausiai ne daiktai svarbiausi pasitinkant Naujuosius?


– Taip, labai svarbu, kad Naujiesiems metams pasirengtumėte mintimis ir emocijomis. Neužsikraukite darbų tiek, kad taptų stresu jums ar šeimai. Nusiteikite džiugiai, pozityviai. Tikėkite, kad ateinantys metai būtinai atneš kai ką labai gero, reikalingo visai šeimai. Nusiteikite taip, kad net nepaisant sunkumų, jei tokių būtų, metai būtinai atneš jums kai ką stebuklingo, šviesaus, ilgai laukto, reikalingo, viltingo… Atsisakykite niūrumo, aukos pozicijos, neakcentuokite nuovargio, ligų ar sunkių santykių. Naujųjų metų naktį mes peržengiame simbolinį slenkstį, energijos vartus. Tai, ką ir kaip mąstome, ką jaučiame, nukreipia mūsų mintis, emocijas energijos
vartų link…


Daugiau svarbių, įdomių ir naudingų temų rasite žurnale "Savaitė"