Italams liepta naktį dėvėti apsaugines kaukes

Italams liepta naktį dėvėti apsaugines kaukes


Italijoje užregistravus naujų COVID-19 atvejų skaičiaus augimą, dėl kurio kaltinami vakarėliuose besilinksminantys jaunuoliai, šalyje nurodyta trims savaitėms uždaryti visus naktinius klubus.


Sveikatos apsaugos ministras Roberto Speranza taip pat nurodė nuo 18 iki 6 val. gyventojams viešose vietose, kur gali susiformuoti grupės žmonių, dėvėti veido kaukes.


Nuo pirmadienio iki rugsėjo 7 d. galiojantys apribojimai priimti po Vyriausybės ginčų su naktinių klubų ir lauko šokių aikštelių sektoriaus atstovais. Šiame sektoriuje visoje šalyje dirba apie 50 tūkst. žmonių.


Italijos laikraščiuose pastarosiomis dienomis pasirodė pranešimų, kuriuose matyti daugybė jaunuolių, besilinksminančių lauko šokių aikštelėse, o tai sukėlė nerimą dėl galimo koronaviruso plitimo.


Tiesa, kai kurie regionai, kaip Kalabrija, jau buvo uždarę visus naktinius klubus, o kiti, kaip Sardinija, ir dabar nusprendė palikti juos atidarytus.


Italija buvo pirmoji šalis Europoje, kurią smarkiai paveikė koronaviruso epidemija. Šalyje iš viso užregistruota beveik 254 tūkst. COVID-19 atvejų ir daugiau nei 35 tūkst. mirčių nuo šios ligos.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 08 (2024)

    Savaitė - Nr.: 08 (2024)