Savaitės horoskopai: lapkričio 11 – 17 d.

Savaitės horoskopai: lapkričio 11 – 17 d.


AVINAS


Šią savaitę būsite užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Gana palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai, seksis sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti. Būsite nusiteikę bendrauti, smalsauti, tačiau reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Netyčia galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti. Savaitgalį galima šeiminė problema. Pasistenkite tramdyti negatyvias emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.


JAUTIS


Šią savaitę daug kalbėsite apie praeitį, sklandysite po prisiminimų erdves, o galbūt net mėginsite naujam gyvenimui prikelti kažkokį ryšį, objektą ar užsiėmimą, gebėjimą. Regis, neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius. Visgi venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Tai gali įnešti painiavos. Nederėtų aiškintis ir meilės santykių. Savaitgalį nerimausite dėl reikalų, susijusių su mokslu, kelione ar giminaičiais.

REKLAMA


DVYNIAI


Šiuo metu pravartu stabtelėti ir susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį. Galite išgirsti apkalbų savo atžvilgiu. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės. Galbūt vargins prastesnė savijauta. Kita vertus, jeigu jums nesiseks, labiau įvertinsite žmogų, į kurio draugišką petį galite atsiremti. Gali atsinaujinti santykiai su senu bičiuliu, bendradarbiu. Kita vertus, nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau, kad jums išties kils ne visiškai suprantamų idėjų ir norų.


VĖŽYS


Šią savaitę tikriausiai pasijusite svarbia kolektyvo dalimi. Arba tiesiog atnaujinsite pažintį, nutrūkusį giminystės ryšį ar pan. Laisvalaikį užpildys draugų šurmulys. Galbūt vyksite į kokį renginį, varžybas, konkursą, forumą. Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus. Didelė tikimybė, kad intuicija padės surasti išeitį iš keblios situacijos, sutvarkyti kai kuriuos reikalus arba apsispręsti dėl ateities planų. Savaitgalį bus sunkiau susitarti su kitais, kils barnių.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę tikėtini oficialūs susitikimai, pokyčiai darbe arba individualiuose profesiniuose siekimuose. Svarbu sutramdyti savo impulsyvumą, pasitelkti kantrybę. Dėl rimtesnių problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti. Regis, jums neteks toli ieškoti geros draugijos. Galite dalyvauti įdomiuose masiniuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose. Savaitgalį neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Patinginiaukite, palepinkite save ir šeimos narius. Saugokite sveikatą.


MERGELĖ


Šiuo metu teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Tikriausiai gausite svarbių žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politinėmis aktualijomis. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę. Peržiūrėkite savo idealus, planus, pravartu atsisakyti to, kas nėra prasminga. Tiktų mokytis ir mokyti kitus – gerai seksis perteikti žinias, mintis ir jomis sudominti. Savaitgalį noriai leisite laiką su kompanija, pasiduosite pagundoms. Pramogos plonins piniginę. Gali kainuoti ir techninių problemų sprendimas.


SVARSTYKLĖS


Ši savaitė skatins galvoti apie esmines permainas asmeniniuose santykiuose, versle. Pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, klientais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Mokslo reikalai, dalykinio projekto sudarymas arba perdarymas gali pareikalauti nemažų pastangų. Stenkitės objektyviai įvertinti savo perspektyvas. Savaitgalį galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Nemalonumų turbūt išvengsite, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite kažkieno pavydo.SKORPIONAS


Šią savaitę įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Aktyviai suksitės, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, advokatauti, tarpininkauti, suvilioti patinkantį asmenį ar pan. Tik nepraraskite saiko ir atsargumo manydami, kad tikslas pateisina priemones. Būkite atsargesni dirbdami su techniniais prietaisais, elektra bei vairuodami. Savaitgalį galite kažkuo sublizgėti viešumoje. Tačiau jūsų kalboje jausis ironija, kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nepriimtini.


ŠAULYS


Šią savaitę darbe būsite gana veiklūs. Galimi oficialūs susitikimai, sandoriai. Regis, viskas vyks tiksliai pagal planą, ypač jeigu siekiate būti sugrąžinti į buvusią darbovietę arba ketinate grįžti prie nebaigto projekto ir jį patobulinti. Aktualūs bus partnerystės klausimai, plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu. Kita vertus, jausite konkurenciją. Savaitgalį saikingas bendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, jei tik neskolinsite ir nesiskolinsite technikos, pinigų.


OŽIARAGIS


Ši savaitė leis atgauti kūrybines jėgas ir pasitikėjimą savimi bei savo ateities perspektyvomis. Galbūt atkaklus gerbėjas pagaliau privers jus atkreipti į jį dėmesį. Produktyviai padirbėti darbe padės ir išaugusi energija, ir kolegiškas solidarumas. Įgyvendinsite tai, ką esate numatę. Regis, įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą. Savaitgalį stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Derėtų būti atidesniems partnerio užuominoms.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje bus daug emocijų, nerimavimo, blaškymosi. Gali būti, kad teks paskubomis tvarkyti komercinius, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kaimynais, kapstytis praeityje, archyvuose ar pan. Nenuleiskite rankų, jei atrodys, kad nesiseka. Tai gali pasikeisti. Savaitei įpusėjus tapsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jums neabejingo ar susidomėjusio asmens. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą, pinigus.


ŽUVYS


Regis, šią savaitę intensyviai bendrausite, mokysitės, vyksite į trumpas keliones, spręsite technines problemas. Apskritai, daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, apsukrumo, tvarkant bet kokius reikalus. Labai svarbu mokėti prisiderinti prie šeimos narių bei neleisti keroti saviems kompleksams, ydoms. Stenkitės, visų pirma, įveikti tai, kas jums trukdo iš vidaus. Savaitgalį kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kurių draugija jus džiugina. Pravartu pasirūpinti įvaizdžiu. Skirkite dėmesio ir vaikams, augintiniams.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė