Savaitės horoskopai: spalio 18 – 24 d.

Savaitės horoskopai: spalio 18 – 24 d.


AVINAS. Savaitės pradžia bus nebloga, energijos užteks ir seniems darbams tęsti, ir naujiems pradėti. Regis, laukia pasitarimai, pristatymai. Galite įgyti sąjungininkų, rasti rėmėjų. Savaitės vidurys privers pasirūpinti pinigų, investicijų reikalais, dokumentais. Net dėl mažo aplaidumo galite netekti klientų, kreditorių pasitikėjimo ir pagarbos. Galimos netikėtos išlaidos ar rinkliavos. Saugokitės traumų, ugnies. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Savaitgalį kuo mandagiau bendraukite su savo pašnekovais.


JAUTIS. Savaitės pradžia turėtų būti gana rami, arba tos ramybės jums labai reikės. Galbūt pasižymėsite kūrybos, meno, medicinos srityse. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Pasisaugokite abejotinų pagundų, sukčių ir dezinformacijos skleidėjų. Labiau seksis normaliai darbuotis ir bendrauti, jeigu patys neprovokuosite trikdžių ir nesutarimų. Savaitgalį pirmame plane atsidurs turtiniai interesai. Jeigu kils ūpas įsigyti komforto prekę ar detalę, pasirūpinkite galimybe ją pakeisti, užsitikrinkite garantiją.

REKLAMA


DVYNIAI. Savaitės pradžioje stengsitės rimtai padirbėti, įveikti sunkumus ir turbūt tai duos neblogų vaisių. Galbūt vyksite į viešą renginį arba patys ką nors organizuosite. Regis, seksis diskutuoti, flirtuoti. Jei dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, nesuteikite tuščių vilčių kitiems. Nuo savaitės vidurio pradėsite tirštinti spalvas ir jausti didėjantį nuovargį, nerimą dėl ateities. Galbūt sulauksite priekaištų dėl neišpildytų pažadų, beprasmiškų išlaidų. Savaitgalį praleisite maloniau, jeigu pavyks nesinervinti dėl smulkmenų.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje jus itin domins veikla, susijusi su politika, administravimu, mokslu, tarpininkavimu. Gerai atliktas darbas, pademonstruota kompetencija neliks nepastebėti. Galbūt pradės ryškėti perspektyvos ar jaustis apčiuopiama nauda. Visgi nelengva bus vykdyti užduotis ir sėkmingai dirbti, jeigu koją kiša priešai, oponentai. Savaitės pabaigoje tikėtini susirinkimai, kolektyviniai reikalai, nuo kurių tuoj pat pavargsite ir svajosite apie ramų savaitgalio atsipalaidavimą. Venkite svaigalų.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę galite sublizgėti ne vienoje srityje. Jus gali maloniai nustebinti ypatingo asmens dėmesys. Visgi būsite linkę kiek sureikšminti įvykusius pokalbius, išgirstus komplimentus. Jeigu padvelks viliojamais pasiūlymais, pasidomėkite galimomis perspektyvomis iš esmės. Nuo savaitės vidurio teks įtemptai darbuotis, nes spaus prisiimti įsipareigojimai. Kol kas nekelkite sau per didelių tikslų. Nesugadinkite savo įvaizdžio netinkamais pasisakymais. Savaitgalį jums itin rūpės draugai, kompanijos.


MERGELĖ. Šią savaitę pravartu sudaryti sutartis, prisiimti finansinius įsipareigojimus, derėtis. Jums gali pavykti atgauti skolą ar kažką pasiskolinti, tinkamai pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę griebtis rimtų darbų, mokslų. Galite tikėtis aktualios informacijos. Regis, nerimausite dėl kelionės, vaikų, laukiamos siuntos ar pradėto projekto. Nuostolių gali atsirasti dėl vaikų elgesio. Net ir savaitgalį jums rūpės ne laisvalaikis, o rimti darbai arba rimtos temos. Galbūt sudalyvausite viešame renginyje.


SVARSTYKLĖS. Šios savaitės pradžioje kartu su partneriu tarkitės dėl svarbių sprendimų. Regis, jūsų naudai gali pasitarnauti ne tik partneriai, bet ir konkurentai. Jie gali pamėtėti neblogų idėjų. Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Galbūt pasiekimais džiugins ir vaikai. Visgi energijos antplūdžiai kaitaliosis su jos nuosmukiais, o malonūs kontaktai su nemaloniais. Artimoje aplinkoje daugės pavydo, įtampos. Atsargiai su technika, ugnimi. Savaitgalį turbūt išsiveršite iš kasdienybės, leisitės į renginį, kelionę ar kt.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje gana palankiai turėtų spręstis klausimas, susijęs su įsidarbinimu, studijomis ar sveikatos atstatymu. Regis, daug dėmesio skirsite išvaizdai, stiliaus formavimui, gyvūnams. Kita vertus, nervinsitės dėl augančios konkurencijos, intrigų, šmeižtų, kitų žmonių reakcijos į laikinus keblumus. Dėl to jūsų liežuvis gali aštrėti, o piktų pokalbių ir komentarų daugėti. Savaitgalį galite tikėtis naudos iš finansinio ar kitokio tarpininkavimo. Tik pasistenkite neįsivelti į abejotiną avantiūrą.


ŠAULYS. Šią savaitę demonstruokite talentus, reprezentuokite save, nes jums seksis reikštis scenoje, projektinėje veikloje ir pan. Į jūsų meilės ar kitokią aistrą, iniciatyvą gali būti atsakyta be didelių žygių. Regis, jus džiugins sportas, vaikai, dominantys renginiai. Būsite nusiteikę tartis dėl užsakymų, sutarčių. Derėtų pamąstyti, ar tai, ko siekiate, tikrai yra reikalinga ir atitinka galimybes. Rūpinkitės įvaizdžiu, sveikata, kelkite kvalifikaciją. Savaitgalį problemų nekils, jei gebate suprasti ir mylėti žmonės tokius, kokie jie yra.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje padaugės sentimentų šeimai, tėvams, praeičiai. Jei turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, nedelsdami jų imkitės. Savaitės viduryje jausite augančią emocinę įtampą, ypač jei turite daug atsakingo darbo ir stokojate palaikymo. Savo ryžtą ar nepasitenkinimą išreikšite griežtais sprendimais. Sportuokite, vairuokite kiek atsargiau, nes galimos traumos. Derėtų daugiau dėmesio skirti savo atžaloms ir augintiniams. Rūpinkitės jų ir savo sveikata, įvaizdžiu.

REKLAMA


VANDENIS. Savaitės pradžia bus įdomi ir gana sėkminga, jeigu užsiimate mokslu, žiniasklaida, tarpininkavimu, reklama, komercija, logistika. Galbūt nudžiugins gautas atsakymas ar pranešimas. Savaitei įpusėjus prireiks daugiau kantrybės. Bus nelengva ką nors įrodyti kitiems. Stenkitės prisitaikyti prie kintančios situacijos, laikytis taisyklių. Savaitės pabaiga primins apie namų ūkio rūpesčius ir nesutvarkytus turtinius, piniginius reikalus. Tuo tarpu jums itin norėsis pasidžiaugti smagiu laisvalaikiu su vaikais, mylimaisiais.


ŽUVYS. Savaitės pradžia gana palanki verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, bet kokioms sutartims. Kai kas tikrai pavyks. O jeigu staiga kiltų kliūčių, svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, apskaičiuoti ir pasitikėti savimi. Jeigu kam nors rinksite dovaną, remkitės praktišku požiūriu. Savaitės pabaigoje nemažai bendrausite, tačiau kai kurie pokalbiai pakryps ne taip, kaip norisi. Pasistenkite neliežuvauti ir neskleisti sąmokslo teorijų. Verčiau užsiimkite buitimi, šeima.