M. Podoliakas: Rusijos kare prieš Ukrainą atėjo lūžio momentas

M. Podoliakas: Rusijos kare prieš Ukrainą atėjo lūžio momentas


Rusijos plataus masto kare prieš Ukrainą jau atėjo lūžio momentas. Ukrainos ginkluotosios pajėgos, ruošdamosi išvaduoti visą valstybės teritoriją, padidino savo galimybes, o okupantų strateginiai tikslai sumenko iki mėginimų užimti bent kokią gyvenvietę.


Tai per televizijos maratoną pareiškė Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Michailas Podoliakas, praneša portalas „rbc.ua“.


Pasak pareigūno, šiandien vyksta du skirtingi procesai.


„Pirmasis: tai lūžis kare vertinant strateginius tikslus, kuriuos dabar gali užsibrėžti jie (rusai) ir kuriuos galime užsibrėžti mes“, - paaiškino M. Podoliakas.


Jis pabrėžė, kad Ukrainos strateginiai tikslai nė kiek nepasikeitė: tai visos šalies teritorijos išvadavimas. O štai Rusijos strateginiai tikslai dabar apsiriboja mėginimais užimti nors vieną gyvenvietę.


„Bent kokią, simboliškai. Paskui jie ją atiduos, paskui mes ją atsiimsime. Bet – bent ką nors užimti“, - sakė M. Podoliakas.


Anksčiau jis pareiškė, kad po karo tarp Ukrainos ir Rusijos negali būti jokios taikos sutarties – tik dokumentai dėl reparacijų, karo nusikaltimų ir demilitarizacijos zonos.


rbc.ua inf.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 22 (2023)

    Savaitė - Nr.: 22 (2023)

Daugiau >>