R. Morkūnaitė-Mikulėnienė atsakė G. Nausėdai: vertinant A. Dulkio darbą siūlytume neperlenkti lazdos

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė atsakė G. Nausėdai: vertinant A. Dulkio darbą siūlytume neperlenkti lazdos


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė prezidentui Gitanui Nausėdai siūlo vertinant sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio darbą „neperlenkti lazdos“. Politikės teigimu, būtent Vyriausybės sprendimai, o ne politiniai komentarai padidins gyventojų skiepijimosi tempus.


„Siūlytume ponui G. Nausėdai, vertinant sveikatos apsaugos ministro A. Dulkio darbą, neperlenkti lazdos. Vyriausybė šią savaitę pasiūlė Seimui pataisas, kad tam tikrų sričių darbuotojai, nepasiskiepiję nuo koronaviruso, už testus turėtų mokėti savo lėšomis. Taip pat kitą savaitę Seimas svarstys Vyriausybės siūlymą įvesti 100 eurų išmokas besiskiepijantiems senjorams“, – Eltai teigė R. Morkūnaitė-Mikulėnienė.


„Tikime, kad būtent šie sprendimai, o ne politiniai komentarai didins gyventojų skiepijimosi tempus“, – taip pat akcentavo politikė.


Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pareiškė, kad kritikos dėl pandemijos sukeltos krizės valdymo sulaukiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys turi tik du kelius. Vienas iš jų, G. Nausėdos teigimu, yra trauktis iš posto, nes būtent ministras, pažymi jis, yra atsakingas už prastą epidemiologinę situaciją šalyje.

REKLAMA


A. Dulkys sureagavo į G. Nausėdos kritiką: jaučiu premjerės pasitikėjimą


Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sureagavo į prezidento Gitano Nausėdos penktadienį jam išsakytą kritiką dėl COVID-19 pandemijos valdymo. Ministras patikino jaučiąs premjerės pasitikėjimą, o savo darbus paliekąs vertinti kitiems.


„Persilaužimo kelias paprastas – toliau visiems skiepytis. Šią savaitę Vyriausybėje priėmėme ir pasiūlėme Seimui papildomų reikšmingų sprendimų, kurie reikalingi imunizacijos skatinimui. Šia kryptimi intensyviai dirbame kasdien. Jaučiu premjerės pasitikėjimą ir esu susikoncentravęs į tiesioginį darbą. Savo darbo vertinimą palieku kitiems“, – pranešime teigia A. Dulkys.


„Yra du keliai ministrui: arba jis pasako, kad jis žino, kaip pasiekti persilaužimą, nes šiuo metu Lietuvos padėtis yra prasčiausia pagal susirgimus ir trečioje vietoje nuo galo pagal mirtingumą. Arba, jei jis nemato kelių, kaip tai padaryti, jis tiesiog sąžiningai prisipažįsta ir tiesiog nepaima įkaitais – šiuo atveju mes kalbame apie Vyriausybę“, – penktadienį žurnalistams sakė G. Nausėda.