Vestuvių tendencijos 2021 metais

Vestuvių tendencijos 2021 metais


Išskirtinės, madingos ir originalios vestuvės – visų šventei besiruošiančių porų svajonė. „Balti lapai“ vedybų planuotoja ir renginių organizatorė Sandra Dainaravičienė dalijasi, kas laukia 2021-aisiais.


Ryškūs akcentai


„Nors balta – amžina klasika ir iš vestuvių niekuomt nedings, pastelines dekoracijas ir akcentus palikime praėjusiems metams“,– pasakoja. S. Dainaravičienė. Didžiąją 2020-ųjų dalį praleidome namuose, todėl visų akys išsiilgusios ryškių spalvų, smagių akcentų ir netikėtų sprendimų.


Viskas, žinoma, turėtų derėti tarpusavyje ir netrukdyti švęsti nei jums, nei vakarėlio svečiams. „Drąsiai nerkite į spalvų sukūrį sukurdami nepamirštamą nuotaiką. Naudokite mėgstamus atspalvius netikėtose vietose: tiks spalvoti indai, kėdžių ar stalų papuošimai, net ir apšvietimas bus madingas gana dramatiškas. Kiekvienas renginys, kuriame dalyvaujame ateinančiais metais, kiekviename žingsnyje turėtų įkvėpti džiaugsmo, šypsenos ir gyvybingumo – po praėjusių metų to nusipelnėme“,– tikina renginių organizatorė.

REKLAMA


Ekologija


„Žmonės ekologiją įsileidžia ne tik į kasdienį gyvenimą, tačiau ir į šventes. Sumažindami nereikalingų atliekų kiekį ir naudodami perdirbtas medžiagas, kai tik įmanoma, ne tik prisidedame prie žalesnės visų ateities, tačiau ir pažadiname kūrybiškumą“, – įsitikinusi S. Dainaravičienė. Pasak jos, „zero waste“ vestuvės pasaulyje populiarėja vis labiau, o tam, kad šventė būtų ekologiškesnė, nereikia atsisakyti šventinės atributikos ar seniai nusižiūrėtos vietos – daugelis jų jau dabar patys siūlo aplinką tausojančius sprendimus.


Atskiras dėmesys kiekvienam


Pasak švenčių organizatorės, šiemet itin populiarios bus individualios, pagal užsakymą pagamintos smulkmenos vestuvių svečiams. „ Tai gali būti personalizuota dovanėlė kiekvienam arba, pavyzdžiui, galimybė šventės metu susikurti sau norimą kokteilį. Svečias gali išsirinkti patikusius ingredientus, o tuomet pateikiamas tik jam suplaktas gėrimas. Tai priverčia pasijusti ypatingai, sukuria smagią atmosferą, o kartu ir užima svečius“, – dalijasi. S. Dainaravičienė.

REKLAMA


Užsienis niekur neišvykstant


Dar iki 2020-ųjų šventės ir ypač vestuvės užsienyje ėmė sparčiai populiarėti. Pilis Prancūzijoje, vilas ant ežero kranto Italijoje ar smėlėtus salų paplūdimius pamėgo visos pasaulio poros, tačiau 2021-aisiais egzotiškos svečių šalių patirtys atkeliaus pas jus.


„Porai svarbios ar tiesiog patinkančios vietos dažnai tampa tomis, į kurias norima nukeliauti per vestuves, tačiau šių metų tikslas – visa tai perkelti ten, kur esame. Patirtys bus kuriamos skoniais, tekstūromis ir spalvomis. Nesvarbu, ar jūs tropinėmis kompozicijomis sukursite Balio žalumą, vaišinsite svečius pamėgtais Toskanos regiono patiekalais, o galbūt svečiams įkursite Maroko įkvėptą poilsio zoną su šviežių vaisių padėklais. Pakviesite svečius keliauti ne lėktuvais, o muzika, kvapais, skoniais ar apranga. Taip atsidursite mėgstamiausioje pasaulio vietoje, net jei iš tikrųjų esate mieste, kuriame gyvenate“,– sako vestuvių planuotoja.


Kokybė svarbiau nei kiekybė


Ši tendencija, pasak S. Dainaravičienės, aktuali jau ne vienerius metus ir turėtų būti taikoma visoms sritims – nuo maisto ar vestuvių puošmenų iki… svečių sąrašo.
„Kalbant apie svečių skaičių, poros, šventes planuojančios 2021-aisiais, tikėtina, šventę minės mažesnėse kompanijose. Tačiau tai natūralu – įtakos padarė ir COVID-19. Ne visiems svečiams gali būti jauku laiką leisti dideliame būryje žmonių. Nieko blogo vietoje gausaus pulko surinkti tik pačius artimiausius – taip galėsite skirti visiems pakankamai dėmesio, o situacijai nurimus surengti pašėlusias, gausias ir trankias metines“,– šypsosi „Balti lapai“ įkūrėja.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 13 (2023)

    Savaitė - Nr.: 13 (2023)