Vilniaus centre – tautų mugė: nuo parodų iki krepšinio

Luko Kodžio nuotr.


Vilniuje jau keturioliktą kartą prasidėjo Tautų mugė. Tris dienas vyksiančiame renginyje lankytojus pasitiks įvairių Lietuvoje gyvenančių tautų atstovai. Mugės metu galima ne tik įsigyti įvairių amatininkų gaminių, tačiau ir paragauti skirtingų tautų patiekalų bei susipažinti su jų tradicijomis.


Lukas Kodis


Penktadienį mugė atidaryta grupės „Subtilu“ koncertu bei sveikinimo žodžiais, kuriuos tarė Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, bei Gdansko miesto atstovai, tarp jų Gdansko mero pavaduotojas Piotr Borawski. Sveikinimo kalbose pristatytas ir kitas renginys – festivalis „Gdanskas Vilniuje 2022”.


GALERIJA: Tautų mugė 2022  (28 nuotr.)


Mugės metu vilniečius ir miesto svečius linksmins ne tik koncertai, bet ir krepšinio turnyras, įvairūs edukaciniai užsiėmimai, parodos. Mugė vyks Gedimino prospekte, Katedros ir Lukiškių aikštėse. Mugės centre – Gedimino prospekto scenoje bus galima stebėti įvairių kolektyvų pasirodymus. Įvairaus amžiaus bei tautybių atlikėjai pasirodymus rengs visos mugės metu.


Organizatorių teigimu šeštadienį nuo 12.00 val. Katedros aikštėje vyks Lietuvos lenkų mokyklų edukacinė mugė, nuo 16.00 val. Lukiškių aikštėje prasidės pasivaikščiojimas po parodą apie Karaimus.


Visi mugės renginiai – nemokami.