Aukščiausi apdovanojimai „Bliko“ pirotechnikams Berlyno festivalyje „Pyronale“

Aukščiausi apdovanojimai „Bliko“ pirotechnikams Berlyno festivalyje „Pyronale“


Lietuvos pirotechnikos profesionalų įmonė „Blikas“ su naujausia originalia programa pasirodė didžiausiame Europoje fejerverkų festivalyje Berlyne ir pelnė Grand prix. Tai rimčiausias jėgų išbandymas ir programos pasitikrinimas prieš šį rugsėjį vyksiančią „Vilniaus fejeriją“, kur naujoves galės įvertinti Lietuvos žiūrovas.


Du vakarus Maifeld olimpiniame stadione Berlyne vykstančiame festivalyje lietuviai rungėsi su Šveicarijos, Brazilijos, Gran Kanarijos, Estijos ir Meksikos komandomis. Visi dalyviai buvo paruošę ir demonstravo neįtikėtinas programas, tačiau lietuviai savo pasirodymu visiškai pakerėjo gausiai susirinkusią publiką bei iš pirotechnikos profesionalų sudarytą žiuri ir pelnė aukščiausią apdovanojimą.


Berlyno festivalyje didžiausių ovacijų sulaukė lietuvių pasirodymas ir visus nustebino laisvąja programa – pirodizainerio Mindaugo Preikšo ir „Bliko“ pirotechnikos meistrų sukurtas pasirodymas. pavadintas „Žėrinti kelionė per neužmirštamą klasiką“, išsiskyrė muzikalumu ir taiklumu, dar nematytais fejerverkų raštais ir spalvomis. Fejerverkų festivalio direktorius Gytis Lagunavičius džiaugiasi, kad šią Europoje įvertintą „Bliko“ parodomąją programą pamatys ir Lietuvos žiūrovai.

REKLAMA


„Pasirodymas Berlyne buvo tarsi repeticija – ji pavyko su kaupu. Buvo nuostabus jausmas girdėti mūsų šalies himną, matyti iškeltą trispalvę ir žinoti, kad už nuoširdų darbą bei drąsą esi vainikuojamas, – prisiminimais dalijasi „Bliko“ vadovas G. Lagunavičius ir primena. – „Bliko“ istoriją puošia daugiau kaip dešimt laimėtų aukščiausių apdovanojimų Džiugu, kad mūsų šalies žiūrovams galime pateikti aukščiausio lygio ir pripažinimą pasaulyje pelniusią programą.“


Festivalyje Berlyne dalyvavo ir nuotaikingoji pirotechnikų komanda iš Meksikos – ji nekantriai laukia susitikimo su Lietuvos žiūrovais. Beje, šiame festivalyje ši komanda pelnė pirmo vakaro žiūrovų simpatijas ir visus pakerėjo savo ritmais bei spalvomis.


Partnerių informacija.