Pigus nereiškia prastas: tvarūs baldai už prieinamą kainą

Pigus nereiškia prastas: tvarūs baldai už prieinamą kainą


Greitosios mados ir vartotojiškumo neigiamas poveikis aplinkai yra aktuali šių dienų problema. Daugelis žmonių vengia pirkti naujus baldus arba, pamatę mažą kainą, paskutinę akimirką nusprendžia atidėti jų įsigijimą. Kodėl tvarūs baldai yra palankūs ne tik aplinkai, bet ir kišenei – sužinosite perskaitę šį straipsnį.


Kaina nebūtinai atspindi kokybę


Naršydami internete ir įvedę į paieškos laukelį raktažodžius „pigūs baldai“, dažniausiai tikimės pamatyti ne itin kokybiškus gaminius. Tačiau kainos ir kokybės santykis ne visada būna pagrįstas. Išlaidas gali padidinti baldo dizainas – masinės gamybos kūriniai bus pigesni nei vienetiniai. Taigi, jei radote jums patinkančius gaminius už patrauklią kainą, rimtai apsvarstykite jų įsigijimą. Pigūs baldai internetu šiandien prieinami itin lengvai.


Medžiagos, naudojamos baldų gamybai


Šis klausimas tikrai yra mėgstamas pirkėjų. Be abejonių, bet kurios prekės kaina priklauso nuo to, iš ko ji yra pagaminta. Natūralios medžiagos, pavyzdžiui, medienos masyvas, yra brangesnės nei medienos drožlių plokštės. Tačiau pastarosios taip pat pasižymi puikiomis savybėmis. Ne veltui jos tokios populiarios.

REKLAMA


Verta pastebėti, kad šiuolaikinės technologijos žymiai palengvina baldų kūrimo procesą. Gamyboje yra naudojamos ne tik įprastos medžiagos, tokios kaip medienos masyvas, bet ir perdirbti junginiai. Kadangi pirminės žaliavos kaina yra mažesnė, atitinkamai sumažėja ir galutinio produkto kaina.


Svarbi ir gamybos vieta


Mediena yra žaliava, kurios išteklius galima atnaujinti. Remiantis statistika, netgi 90 proc. Jungtinės Karalystės baldų pramonėje naudojamos medienos yra atvežama iš Europos. Taigi, prieš įsigydami baldus, nepamirškite patikrinti, kokia yra žaliavų kilmės šalis. Kuo trumpesnis jų gabenimas, tuo mažesnės ne tik išlaidos, bet ir anglies dioksido emisija. O tai yra labai svarbus klimato kaitos rodiklis.


Patrauklus ir išskirtinis dizainas


Palankūs aplinkai baldai dažniausiai gaminami iš natūralios kilmės medžiagų, pavyzdžiui, medienos. Derinamos su perdirbtomis medžiagomis, tokiomis kaip plastikas ar stiklas, jos tikrai atrodo išskirtinai. Toks baldas neabejotinai papuošia erdvę ir tampa išskirtiniu interjero akcentu. Tikėtina, netgi keliaujančiu iš kartos į kartą.

REKLAMA


Gyvendami skubančioje visuomenėje kartais priimame neapgalvotus sprendimus. Stengdamiesi atsakingai elgtis su pinigais, ilgai svarstome ir įvertiname investicijos naudą. Šiais laikais pigus tikrai nereiškia prastas, o kai pirkinys yra palankus ne tik mums, bet ir aplinkai, tikrai neverta abejoti.


Partnerio informacija.