Vilniaus savivaldybė dar nežino, ar sausį išspręs klausimą dėl Nacionalinio stadiono kainos

ELTA / Andrius Ufartas


Vilniaus meras Valdas Benkunskas tikina dar neturįs atsakymo, ar šį mėnesį vyksiančiame sostinės savivaldybės tarybos posėdyje bus sprendžiamas klausimas dėl Nacionalinio stadiono kainos indeksavimo. Pasak jo, šiuo metu procesas vyksta, tačiau savivaldybė turi interesą klausimą kuo greičiau pabaigti.


„Vyksta skaičiavimai, nėra ten paprasti aritmetiniai veiksmai. Reikia perskaičiuoti daug ir formulių, ir veiklos modelių. Kol kas viskas procese, specialistai dirba. Kai tik turėsime kažkokį aiškumą, tai iš karto pranešime. Indeksavimas ir visi kiti dalykai“, – teigė V. Benkunskas.


„Dar iki sausio 24 d. daug laiko. Turime interesą kuo greičiau klausimą pabaigti, bet ar spėsime iki 24 d. šiai dienai dar neaišku“, – dėstė jis.


Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektui šiemet gegužės pabaigoje buvo išduotas statybos leidimas. Nacionalinio stadiono statybos darbai – kartu su visu daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m.

REKLAMA


Svarstoma, kad klausimas dėl Nacionalinio stadiono kainų indeksavimo jau galimas artimiausiame Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje. Vilniaus miesto savivaldybės ryšių su žiniasklaida specialistas Gabrielius Grubinskas patvirtino, kad posėdis vyks sausio 24 d., tačiau jo darbotvarkė dar nėra aiški.


Šiuo metu vykstant deryboms dėl kainų indeksavimo, Nacionalinio stadiono statybų apimtys sumažintos iki minimumo – Nacionalinio stadiono parko projektą įgyvendinančios bendrovės „Vilniaus daugiafunkcis kompleksas“ vadovė Agnė Grendelė aiškina, kad bendrovė yra pateikusi savo argumentus šiuo klausimu ir laukia Vilniaus miesto savivaldybės bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimų.


A. Grendelė tvirtino, kad jau yra užbaigta 60 proc. polinių pamatų įrengimo darbų. Taip pat, pasak jos, pradėti lauko inžinerinių tinklų įrengimo bei kiti darbai.


ELTA inf.








  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 08 (2024)

    Savaitė - Nr.: 08 (2024)