Savaitės horoskopai: gruodžio 16 – 22 d.

Savaitės horoskopai: gruodžio 16 – 22 d.


AVINAS


Šią savaitę noriai kibsite į veiklą ir yra tikimybė, kad jūsų kišenė pradės pilnėti. Regis, pajusite poreikį kai ką keisti savyje ar savo aplinkoje. Stenkitės rasti laiko pasportuoti, atlikti nekasdienines grožio, higienines, sveikatos procedūras ir pan. Laisvalaikiu daugiau bendraukite su artimaisiais, antrąja puse. Būtų puiku įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vienam kitą. Savaitgalį nerimo sukels artimo žmogaus psichologinė arba finansinė situacija. Nepraraskite saiko išlaidaudami, saugokitės vagių.


JAUTIS


Šią savaitę sulauksite dėmesio, komplimentų. Galite gauti kvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Kasdieniniai darbai judės kažkaip smagiai, be įtampos. Galite sulaukti reikalingos pagalbos, padrąsinimų. Deja, gali strigti reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis, antstoliais. Nelengva bus išsivaduoti nuo neramių minčių apie sveikatą, figūros ar kitokius trūkumus. Savaitės pabaigoje susvyruos partnerystės laivas. Galimas nemalonus incidentas, labai kenkiantis santykiams.

REKLAMA


DVYNIAI


Savaitės pirmoje pusėje pasistenkite sutvarkyti su namais susijusius reikalus, kurių staiga atsirado. Pasitelkite į pagalbą ir artimuosius. Pravartu peržiūrėti šeimos biudžetą, susidaryti taupymo programą. Stenkitės įveikti savo silpnybes. Regis, imsite suvokti, kad be įtemptų pastangų nieko nepasieksite. Visgi kol kas būsite linkę slysti paviršiumi ir tikėtis aklos sėkmės. Tuoj šventės, todėl be darbo krūvio dar bus daug buitinių, ūkinių rūpesčių, pareigų šeimai, vaikams. Lengvabūdiškumas, patiklumas gali jums pakenkti.


VĖŽYS


Ši savaitė gana palanki nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, reklamai, apsipirkimams. Tikėtina, kad rūpinsitės mokslo, informacijos, transporto, ryšių reikalais. Galite sulaukti svečio iš giminių. Būkite atidūs kelyje ir kontroliuokite savo žodžius. Visgi bus nelengva, jei iki savaitgalio reikia daug suspėti, išmokti, paruošti straipsnį ar kt. Daug laiko atims buitiniai reikalai, įvairios neišvengiamos smulkmenos. Nepameskite galvos dėl meilės pagundos. Neišlaidaukite daugiau nei tikrai reikia.

REKLAMA


LIŪTAS


Šią savaitę galimos neblogos naujienos, jei esate suinteresuoti kokiais nors būdais papildyti išsekusį pajamų šaltinį. Galima nauda iš nuomos, smulkios komercijos, amatų, paslaugų. Jei norite išlošti pirkdami ar parduodami, bandykite pasiderėti ir gauti nuolaidų. Tik venkite girtis tuo, ką turite ar esate pasiekę. Saugokite savo turtą, ypač raktus, mobilųjį telefoną, automobilį. Būkite atsakingi ir taktiški bendraudami, teikdami bei išgaudami informaciją. Savaitgalį nekokių staigmenų gali pažerti kai kurie jums svarbūs žmonės.


MERGELĖ


Savaitės pradžia palanki dvasinėms praktikoms, meninei veiklai. Galbūt sugalvosite, ką daryti su savo jausmais, norais. Visiškai įmanoma, kad finansinė ar kitokia parama ateis lengviau nei galite įsivaizduoti. Kita vertus, vyks savotiškas patikrinimas, ar esate pakankamai kompetentingi ir sąžiningi. Nesielkite lengvabūdiškai, jei reikės pasirašyti sutartį, teikti interviu. Kuo arčiau savaitgalis, tuo labiau ramybės neduos klausimai, susijęs su švenčių organizavimu, pirkiniais, pajamų šaltiniais, nuosavybės dokumentais.


SVARSTYKLĖS


Šią savaitę norėsis niekur nesikišti ir tiesiog būti stebėtojais. Įmanomas keistas silpnumas. Deja, darbo padaugės, spaus terminai, todėl vargu ar pavyks save itin tausoti. Bus nelengva susidoroti su anksčiau prisiimtais įsipareigojimais. Dėl neapdairumo, aplaidumo gali kilti problemų. Teks prisitaikyti prie kintančios situacijos, ieškoti kitokių saviraiškos galimybių. Leistis į abejotinus nuotykius neverta – nemalonumų bus daugiau nei malonumų. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, kvaišalais, vaistais.SKORPIONAS


Ši savaitė ragins užbaigti tai, ką pradėjote. Teks uoliai paplušėti norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Pasistenkite būti visaverčiai komandos nariai, jeigu to prireiks darbe ar kitur. Tikėtini pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Pažįstamas asmuo gali suteikti konfidencialios informacijos, kuria pasinaudoję lengviau susidorosite su aktualia problema. Nuo penktadienio jau norėsis atsipalaidavimo, erzins šurmulys. Norėsis užsiimti hobiu ir pyksite, jei jums kas nors trukdys.


ŠAULYS


Savaitės pradžioje jums nestigs pasitikėjimo savimi, o ir aplinkiniams atrodys, kad protingai mąstote, tinkamai planuojate reikalus. Svarbu, kad efektinga iniciatyva tuoj pat neišblėstų. Regis, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų. Tik savo dosnumu ir patiklumu negundykite vagių, sukčių. Susilaikykite nuo neapgalvotų poelgių bei kalbų. Savaitgalį įdomių potyrių žada netikėtai aplankęs įkvėpimas, nuojautos, atskleistos paslaptys. Tik venkite skleisti gandus, liežuvauti. Gali traukti svaigalai – jauskite saiką.


OŽIARAGIS


Šią savaitę mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Regis, gausite daugiau nei atiduosite. Pasijusite stipresni, svarbesni. Gausite žinią, jei ieškote teisybės, bylinėjatės ar laukiate naujienų iš užsienio. Galbūt ruošiatės kur nors vykti, dalyvauti konkurse, žaidime. Pasistenkite būti korektiški, nes iš jūsų elgesio bus daromos išvados, kurios gali turėti įtakos tolimesnei karjerai ar uždarbiui. Savaitgalį galite tikėtis naujų ir senų pažįstamų antplūdžio arba jų pakvietimų, siūlymų.

REKLAMA


VANDENIS


Savaitės pradžioje pats metas apsikuopti savo aplinkoje, išmesti nereikalingus daiktus. Jeigu norite pasiskolinti ar kitiems skolinti pinigų, pasistenkite protingai apsidrausti. Prieš išlaidaudami šventėms, įvertinkite savo galimybes. Artėjant savaitgaliui kalbos labiausiai suksis apie studijas, tolimas keliones, renginius. Galbūt teks bendrauti su iš toli sugrįžusiu asmeniu arba patiems ruoštis kur nors išvykti šventėms. Nepamirkite reikalingų dokumentų, o namus palikite deramai pasirūpinę jų saugumu.


ŽUVYS


Ši savaitė žada jaudinamų emocijų. Staiga galite susidurti su nesusipratimais, netikėtomis išlaidomis. Jeigu esate kūrybingi ir aktyvūs, sugebėsite rasti išeitį iš bet kokios situacijos, rasti pagalbininkų. Tačiau galima nesunkiai įgyti ir konkurentų ar net slaptų priešų. Venkite manipuliuoti, sukčiauti. Savaitgalį stengsitės bent mintimis ir virtualiai, jei kitaip bus neįmanoma, atsidurti toli nuo namų, kasdienių rūpesčių. Dominančiam asmeniui galite sudaryti draugiją, sudalyvauti neįprastame renginyje.


Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė