Savaitės horoskopai: balandžio 25 – gegužės 1 d.

Savaitės horoskopai: balandžio 25 – gegužės 1 d.


AVINAS. Savaitės pradžioje labiau rūpinkitės sveikata, nes organizmo atsparumu negalėsite pasigirti. Pasistenkite atsispirti svaigalų traukai, sukčių ir „trolių“ manipuliacijoms. Dabar ypač svarbu pagalvoti apie tai, ar nederėtų visam laikui atsikratyti kai kurių žalingų įpročių. Antroje savaitės pusėje pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, įsidarbinimo, verslo, gerinti gyvenimo sąlygas, moderniau įsirengti buitį. Jeigu ieškote papildomo uždarbio šaltinio, galite jį rasti. Savaitgalis išryškins jūsų vertybes, atjautos lygį.


JAUTIS. Šios savaitės pradžioje į paviršių iškils kai kurie neįvertinti jūsų nuopelnai, kompetencijos ar pan. Galbūt tai suteiks populiarumo, žinomumo. Net nesistengdami galite susirasti bendraminčių, naujų draugų. Regis, draugystės ir meilės viltys pildysis. Visgi nuo ketvirtadienio jau norėsis poilsio, ramybės, o ne būti viešumoje, šurmulyje. Regis, iš užsienio atskries svarbi žinia. Tik nesikliaukite abejotinais gandais. Savaitgalį nuotaikos labai svyruos. Skleiskite gėrį, meilę – ir tai jums grįš su kaupu.

REKLAMA


DVYNIAI. Šią savaitę neblogai seksis dorotis su aibe dalykinių ir kitokių problemų. Tikėtini jums aktualūs pokalbiai ir sprendimai. Galite sulaukti geranoriškos pagalbos, palankių vertinimų. Tam tikra prasme jie gali daryti įtaką jūsų gerovei. Visgi jums gali tekti rinktis iš kelių variantų. Jeigu norite ne laikinų kompanionų, gerbėjų, o tikrų sąjungininkų ir draugų, tai ir patys būkite draugiški, supratingi. Neskleiskite apkalbų bei labiau saugokitės infekcijų, apsinuodijimo, kad tai nesugadintų jūsų šio savaitgalio planų.


VĖŽYS. Ši savaitė bus kupina pareigų. Teks nebeatidėliojant imtis reikalų, susijusių su teisėtvarka, kelionėmis, migracija, tarpininkavimu, studijomis, moksliniais darbais. Jeigu negailėsite energijos, tai ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite ilgai tvyrojusios įtampos. Turbūt išgirsite reikšmingą naujieną apie tarptautinius įvykius. Savaitgalį gali kilti rūpesčių per draugus, pažįstamus. Dėl atviravimo tarp jūsų gali iškilti neįveikiama siena. Kita vertus, galimos ir ypač vertingos pažintys, prasmingi įvykiai.

REKLAMA


LIŪTAS. Šią savaitę gali nutikti įvykis, žadantis finansinę, materialinę ar kitokią sėkmę. Galbūt pavyks pateikti norimą projektą, sudaryti kontraktą, susitarti dėl paskolos ar pan. Galite nustebinti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo socialinėmis iniciatyvomis, siūlomais projektais, dosnumu ar kt. Jeigu vykdote ar planuojate kokį projektą, turbūt prireiks teisinės konsultacijos. Galbūt teks priimti svečius iš toli arba leistis į kelionę. Savaitgalį bus nervingų situacijų, tačiau kai kurių veiklų rezultatai viršys lūkesčius.


MERGELĖ. Savaitės pradžioje tikėtinas sėkmingas tarpininkavimas, partneriavimas. Netgi su oponentais gebėsite draugiškai bendrauti ir aptarti svarbius projektus. Geri jausmai, meilė, nuoširdus dalijimasis, atjauta grįš jums tuo pačiu. Galite pasirodyti itin išradingi, panaudodami senus daiktus. Sumanius daug investuoti, svarbu deramai įvertinti finansines ir kitas galimybes, perspektyvas. Savaitgalio įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį. Galite patirti neramumų kelionėje, užsienyje. Laimės teiks meilė ir bendrystė.


SVARSTYKLĖS. Savaitės pradžioje seksis ruošti sutartis, tarpininkauti bei atlikti suplanuotus darbus. Gebėsite puikiai pasirūpinti ir grožiu, sveikata, augintiniais, higiena ir darbų sauga. Savo pašnekovams galite padaryti gerą įspūdį tiek savo išvaizda, tiek išprusimu. Antroje savaitės pusėje pajusite ypatingą poreikį bendrauti su kitais bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Gali pavykti taikiai išsiaiškinti santykius, pratęsti bendradarbiavimą. Savaitgalį kils ūpas išlaidauti. Puiku, jei tai leis pagerinti sveikatą, išvaizdą, gyvenimo kokybę.SKORPIONAS. Savaitės pradžioje galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje, arba tai pavyks jūsų vaikams. Nestokosite kūrybinės ugnelės, šmaikštumo, noriai flirtuosite, bendrausite. Antroje savaitės pusėje jūsų laukia dalykiniai susitikimai. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis. Gali būti, kad tikrinsitės sveikatą, darysitės tyrimus ar kt. Regis, savaitgalis išjudins visas emocijas. Galiausiai paaiškės, kas yra išvien su jumis, o kas – prieš jus. Ir meilė, ir neapykanta išsigrynins.


ŠAULYS. Savaitės pradžia bus kupina dalykinių arba buitinių rūpesčių. Tačiau jums nesinorės įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas jau yra sukurta ir malonu, komfortiška. Regis, meile ir šiluma apgaubsite artimuosius. Mėginkite juos įtraukti į dalyvavimą, sprendžiant įvairias šeimines problemas. Savaitės antroje pusėje būsite nusiteikę dar daugiau sau leisti, išlaidauti, pramogauti, lepinti vaikus. Galbūt jūsų laukia pobūvis. Nepersistenkite, nepraraskite saiko. Atsakingiau rūpinkitės savo ir kitų sveikata.


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje bus ypač vertinamas jūsų išsilavinimas, komunikabilumas. Jeigu galite, stenkitės padaryti įspūdį savo iškalba, žiniomis arba konkrečiais pasiekimais. Gali tekti daugiau bendrauti ir su giminėmis, kaimynais. Išlikite tolerantiški kitokiai nuomonei. Antra savaitės pusė palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditų reikalams ir pan. Regis, nemažai lėšų skirsite šeimos narių reikmėms. Savaitgalį ypač svarbu neprarasti pozityvaus nusiteikimo ir neskaudinti mylimų žmonių.


VANDENIS. Savaitės pradžia nebloga įvairioms veikloms. Pravartu ieškoti reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos arba apsaugos nuo žalos. Tikėtini kokybiški pirkiniai ir naudingi užsakymai. Nuo ketvirtadienio suksitės kaip vijurkai, nes reikės užbaigti aibę smulkių reikalų ir galbūt leistis į kelią ar ruoštis kokiai ekskursijai, renginukui, egzaminui. Jūsų priekabumas kitiems gali būti užgaulus. Verčiau skleiskite pozityvias emocijas ir kurkite grožį aplinkoje bei santykiuose.


ŽUVYS. Šią savaitę galite tikėtis sėkmingo tarpininkavimo, piniginės papilnėjimo, puikių sandorių. Regis, pasižymėsite energetiniu potencialu, kūrybingumu, ypatingu intuityvumu ir meniniu įkvėpimu. Spinduliuosite meilę ir atjautą. Jeigu šiuo metu ryžtingai ir su kitų palaikymu dedate kokius nors pamatus, netrukus galėsite nuoširdžiai pasidžiaugti laimėjimais. Savaitgalį aktyviai nardysite po informacijos erdves ir bendrausite. Galite įgyti ypatingų gerbėjų, sulaukti pripažinimo, populiarumo, meilės.