Čempionų lygos aštuntfinalyje – Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Roma“ pergalės

ELTA nuotr.

Vyrų futbolo klubų Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse antradienį Paryžiaus „Saint-Germain“ (Prancūzija) klubas išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo „Manchester United“ (Anglija) komandą.

53-iąją min. svečius į priekį išvedė Presnelis Kimpembe, o dar po 7 minučių rezultatą padvigubino Kylianas Mbappe.

90-ąją min. „Manchester United“ žvaigždė Paulas Pogba „užsidirbo“ antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Kitose rungtynėse „AS Roma“ (Italija) futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:0) įveikė „Porto“ (Portugalija) klubą.

Visi trys mačo įvarčiai buvo pelnyti per devynias antrojo kėlinio minutes. Šeimininkams abu įvarčius pelnė Nicolo Zaniolo (70 ir 76 min.), o 79-ąją min. rezultatą sušvelnino Adrianas Lopezas.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 6 dieną Paryžiuje ir Porto.