D. Trumpas priėmė J. Bideno iššūkį susigrumti per debatus

D. Trumpas priėmė J. Bideno iššūkį susigrumti per debatus


Respublikonas Donaldas Trumpas priėmė prezidento Joe Bideno iššūkį prieš rinkimus surengti dvejus debatus. „Esu pasirengęs ir noriu, – savo tinkle „TruthSocial“ parašė D. Trumpas. – Ruoškimės Kovai!!!“.


J. Bidenas trečiadienį metė iššūkį D. Trumpui, paraginęs, kad šis jį „pradžiugintų“ birželį ir rugsėjį surengiant dvejus televizijos debatus. Tačiau J. Bidenas išsisuko nuo trečiųjų, kaip siūlė dvipartinė debatų komisija, pasirinkęs tik dvejus debatus nedalyvaujant auditorijai, juos surengs naujienų organizacijos.


„2020 m. D. Trumpas man pralaimėjo dvejus debatus. Nuo to laiko jis nesirodė diskusijose. Dabar jis elgiasi taip, lyg ir vėl norėtų su manimi padiskutuoti. Na, pradžiugink mane, drauguži“, - sakė J. Bidenas socialiniame tinkle X paskelbtame vaizdo įraše. „Padarysiu tai net du kartus“, - pridūrė jis.


Demokratai ir respublikonai jau kelis mėnesius ginčijasi dėl debatų, be jų tradiciškai neapsieina nė viena JAV prezidento rinkimų kampanija, tačiau nebuvo aišku, ar jie įvyks ir šį kartą. D. Trumpas, šiemet vengęs bet kokių debatų su varžovais kovoje tapti respublikonų kandidatu į prezidentus, į J. Bideno mestą iššūkį atsiliepė nedelsdamas. „Esu pasirengęs ir noriu diskutuoti su Sukčiumi Džo siūlomu laiku birželį ir rugsėjį“, – parašė jis platformoje „TruthSocial“.  

REKLAMA


J. Bideno kampanija siūlo surengti pirmuosius debatus akis į akį birželio pabaigoje, kai „greičiausiai bus pasibaigęs D. Trumpo baudžiamasis procesas Niujorke, o prezidentas J. Bidenas bus grįžęs iš susitikimo su Didžiojo septyneto (G7) lyderiais“. Antrieji debatai turėtų įvykti rugsėjo pradžioje, kai dar metas paveikti išankstinį balsavimą ir nenukreipti kandidatų dėmesio nuo kampanijos „kritišku metu rugsėjo pabaigoje ir spalį“.


Taip pat pasiūlytos griežtos debatų taisyklės, įskaitant kandidatų mikrofonų išjungimą jiems viršijus skirtą laiką ir kad nekalbėtų vienu metu.


AFP inf.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 24 (2024)

    Savaitė - Nr.: 24 (2024)