„Gražuolė ir pabaisa“ aktorius tikrame gyvenime primena žavingą princą

„Gražuolė ir pabaisa“ aktorius tikrame gyvenime primena žavingą princą

Emma Watson ir Dan Stevens.Dan Stevens, vaidinantis garsiąją Pabaisą, kino premjerų ar žiniasklaidos renginių metu žengdamas raudonu kilimu išsiskiria rafinuotu stiliaus suvokimu. Jis yra naujausias Britų aktorius, kuris atvirai mėgaujasi mada, renkasi drąsias spalvas bei niekur nematyto dizaino kostiumus.


Svarbiausiuose renginiuose jis visada pasirodo kartu su savo žmona, džiazo dainininke Susie Hariet. Namuose jie kartu augina aštuonerių ir penkių metų vaikus. Mažai kam žinoma, tačiau aktorius buvo įvaikintas, bet savo tikrųjų tėvų niekuomet neieškojo. Jis užaugo Velse, šeimoje su broliu, kuris taip pat buvo įvaikintas. Prisimindamas paauglystę, aktorius prisipažįsta buvęs tikras maištininkas, tačiau viskas pasikeitė kai paskatintas tėvų nukreipė savo energiją į aktorystę.


Išgarsėjęs „Dauntono abatija“ seriale, D. Stevens naujoje „Disney“ studijos ekranizacijoje vaidina prakeiktą princą – Pabaisą. „Gražuolė ir pabaisa“ pasakoja nuostabią Belos (akt. Emma Watson), mielos, kilniaširdės ir nepriklausomos merginos meilės istoriją. Ji pasiaukoja ir tampa Pabaisos įkaite prabangiuose jo rūmuose. Nepaisant savo baimių, Bela ne tik susidraugauja su užkerėtais rūmų darbuotojais, bet pamažu pamato tikrąjį Pabaisos grožį, kuris slepiasi po siaubinga jo išore.

REKLAMA


1740-aisias prancūzų rašytojos Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašyta pasaka dar 1991 m. kino ekranuose pasirodė animacinio filmo formatu. Praėjus kiek daugiau nei 26 metams, lydima kitų „Disney“ pasakų sėkmės, kaip „Alisa stebuklų šalyje“ ar „Pelenė“, bei pažangių šiuolaikinių technologijų dėka, naujausia „Gražuolė ir pabaisa“ ekranizacija žada tapti sėkmingiausia šių metų kino juosta.


Skirtingai nei animacinėje kino juostoje, naujajame filme vaidina tikri aktoriai persirengę nuostabiais, „Oskarų“ vertais kostiumais, o didžioji dalis Pabaisos yra sukurta panaudojant specialiuosius efektus.


Galima drąsiai teigti, jog D. Stevens filmavimo aikštelėje praleido „alternatyvioje visatoje“. Aktoriui nereikėjo vargti su senoviniais drabužiais, šukuosena ar makiažu, todėl jis galėjo susikoncentruoti į savo balsą bei veido išraiškas, kurias fiksavo daugiau nei 20 kamerų vienu metu. Filmavimo aikštelėje D. Stevens praleido su aptemptu „žaliu“ kostiumu ir kojokais, o jo veidas buvo padengtas specialiais UV dažais, kurie ir leido išgauti maksimalų mimikų tikslumą – iki paskutinio Pabaisos veido plaukelio.

REKLAMA


Britų aktorių Pabaisos vaidmeniui pasirinko pats filmo režisierius Bill Condon. Pilnai pasitikėdamas Dan Stevens aktoriniais sugebėjimais ir kartu turėdamas garsiąją „Hario Poterio“ super žvaigždę Emma Watson, siekdamas maksimalaus įsitraukimo režisierius B. Condon visą komandą sutelkė aplink šią kino žvaigždžių porelę.


Tikra meilės istorija–pasaka visai šeimai - nuo kovo 17 d.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 13 (2023)

    Savaitė - Nr.: 13 (2023)