Daugiau įmonių nuo šiol galės naudotis VMI kuratorių pagalba

Daugiau įmonių nuo šiol galės naudotis VMI kuratorių pagalba


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo šiol VMI kuratorius turės didesnis klientų skaičius. Papildoma mokesčių specialistų pagalba bus teikiama 600 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių įmonių. Artimiausiomis dienomis apie tai jos bus informuotos ir pakviestos bendradarbiauti per Mano VMI.


„Remiamės gerosiomis mokesčių administravimo praktikomis, matome naudą klientams ir teigiamus pokyčius, todėl imamės iniciatyvos didinti kuruojamų klientų skaičių. Kuratoriai užtikrins, kad įmonės gautų jų individualius poreikius atitinkančias paslaugas, sieks abipusiai naudingo bendradarbiavimo, realiu laiku dialogu spręs kilusius klausimus“, - teigia projekto vadovė Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Virginija Ginevičienė.


Toks bendradarbiavimo būdas ne vienerius metus plėtojamas didžiųjų mokesčių mokėtojų segmente, taip pat bendraujant su didelės vertės turtu disponuojančiais asmenimis. Į individualius kliento poreikius orientuota papildoma mokesčių administratoriaus pagalba padeda tinkamai apskaičiuoti ir laiku sumokėti mokesčius siekiant didesnės mokestinės atitikties bei lygiaverčių konkurencinių sąlygų.

REKLAMA


Tikslinėje grupėje - 120 Vilniaus, po 160 Kauno ir Klaipėdos, po 80 Panevėžio ir Šiaulių apskričių įmonių, priskiriamų vidutinių mokesčių mokėtojų segmentui. Į projektą įtraukta ir didmiesčių, ir mažesnių miestų įmonių, orientuotasi pirmiausia į tolygų paskirstymą tarp regionų, o rizikingumo kriterijus šiuo atveju vertinamas nebuvo.


VMI specialistai padės sprendžiant itin sudėtingus mokestinius klausimus, rengiant susitikimus, operatyviai reaguos į klientų prašymus, savo iniciatyva dalinsis pastebėjimais dėl galimų neatitikimų mokesčių deklaracijose. Įmonėms papildomų pareigų dėl šių pokyčių neatsiras, kaip ir iki šiol, visas mokesčių administratoriaus teikiamas paslaugas jos gaus įprasta tvarka.


VMI primena, kad savarankiškai pasidomėti, kaip klientą vertina mokesčių administratorius, galima VMI kliento profilyje, kilus klausimų dėl skelbiamų duomenų[1] galima teirautis telefonu +370 5 260 5060 arba 1882 (operatoriai gali taikyti padidintus tarifus), taip pat - kreiptis į savo kuratorius.
  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 28 (2024)

    Savaitė - Nr.: 28 (2024)