G.Gurevičiūtė: „Pradedu suprasti, kad grožis – laikinas“

G.Gurevičiūtė: „Pradedu suprasti, kad grožis – laikinas“


„Grožis nepriklauso nuo moters lūpų putlumo ar blakstienų ilgumo. Tikrasis grožis spinduliuoja iš vidaus. Tai – intelektas, meilė, jausmai. Gražus žmogus, pirmiausia, yra laimingas žmogus“, – įsitikinusi televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė.


Laimingo asmeninio gyvenimo neslepianti moteris teigia, kad meilė ją skatina žydėti kasdien. „Kai turi tikrą žmogų šalia savęs, tu jam visada esi pati gražiausia“, – šypsosi ji.


– Kas jums svarbiau, girdėti komplimentus ar jaustis gerai savame kūne?


– Vienareikšmiškai – jaustis gerai. Čia net nėra klausimo! (juokiasi) Nors dažnai sulaukiu komplimentų, manau, kad žmonės juos sako iš mandagumo, o ne nuoširdumo. Kokia daili tavo suknelė, kokie gražūs lūpų dažai – tai būdas palaikyti pokalbį. O kiek tuose žodžiuose tiesos? Sunku ir įvertinti...


Būna, nusiperki naują drabužį ir su juo pirmą sykį kur nors išeini. Tą dieną ar vakarą jautiesi tokia graži, sulauki daug komplimentų. Bet po kokių metų išėjusi su tuo pačiu drabužiu – kad ir į visiškai kitą aplinką, kur tavęs tokios dar niekas nėra matęs, gali nebesijausti tokia ypatinga ir tų pačių komplimentų nebe sulaukti.

REKLAMA


Kas iš tų komplimentų? Ne drabužis gi svarbu. Jis gali būti ir pats paprasčiausias, niekuo neišsiskiriantis. Jei spinduliuoji pasitikėjimu, tai ir atrodai puikiai.


– Kaip pasitikėti savimi? Kas suteikia pasitikėjimo jums?


– Pasitikėjimas savimi ateina su patirtimi, savišvieta bei pasiekimais. Stengiuosi investuoti į save, tačiau ne tik į išvaizdą, bet ir į intelektą. Pergalės ir pripažinimas profesinėje srityje suteikia daugiausia pasitikėjimo bei drąsos, žengiant didesnius žingsnius gyvenime.


G.Gurevičiūtė: „Pradedu suprasti, kad grožis – laikinas“


– O kokią jus kasdien mato jūsų mylimasis?


– Jeigu klausiate, ar aš kasdien dažausi – tai tikrai ne. Neturiu laiko gražintis, dažytis. Namuose visą laiką būnu natūrali – be makiažo, su sportine apranga, labai mėgstu savo draugo megztinius. Kuo labiau susivėlus atsikeliu ryte, tuo savo draugui esu gražesnė. (juokiasi) Vėlgi, tai – dėl meilės.


Kai turi tikrą žmogų šalia savęs, tu jam visada esi pati gražiausia, ir tavo visi netobulumai tave padaro dar žavesnę.


– Ką jums reiškia būti natūraliai?


– Tai, pirmiausia, atrodyti sveikai, turėti prižiūrėtą kūną. Jeigu turi sveikus plaukus, odą, nagus, tu – jau esi natūraliai graži.


Tiesa, dažnai pastebiu priešingybę – jaunas moteris, kurios naudoja labai daug makiažo ir neretai grožio klaidomis sugadina savo natūralią duotybę. Kai kurioms būna vos dvidešimt, bet jos jau atrodo beveik dešimt metų vyresnės.


Galbūt jos kasdien naudoja labai daug kosmetikos, tinkamai neprižiūri veido odos, negeria pakankamai vandens, prastai maitinasi. Visa tai labai stipriai atsiliepia veido odai.


Perdėtas savęs puoselėjimas, manau, atskleidžia žmogaus nepasitikėjimą. Juk yra ir tų, kurios šiukšles neša su vakariniu makiažu. Suprantu, kad tai yra bandymas pabėgti nuo savęs, pasislėpti nuo savo kompleksų. Tačiau kosmetika nėra vaistai. Tikroji medicina – gebėjimas sveikai gyventi ir pasirūpinti savimi.

REKLAMA


– Kokie yra jūsų sveikos mitybos principai?


– Esu vegetarė, tiesa, negalėčiau pasigirti, kad mano mityba yra sveika. Mėgstu miltinius patiekalus, picas, pastą, įvairius kepinius. Tiesiog dievinu sūrį bei riebius padažus. Šių dalykų gausu mano racione.


Tačiau pagrindinė taisyklė – saikas. Kai pasiekiu tam tikra ribą, kuri manęs nebetenkina, susiimu. Tuomet atsisakau baltų miltų ir bulvinių patiekalų, nebevalgau po 19 val. Pakanka vos savaitės pasiekti norimų rezultatų ir vėl galiu atlaisvinti vadeles.


– Kaip jūs palaikote savo natūralaus grožio tonusą? Kokie yra kasdieniai jūsų ritualai?


– Turiu pripažinti, kad iki 30-ies visiškai nesirūpinau savo oda. Taip, sveikai maitinausi, tačiau papildomų priemonių nenaudojau. Būdavo, pasitepu rankas kremu ir tuo pačiu kremu perbraukiu veidą.


Tačiau nuo 30-ies tikrai labai daug investuoju į grožio priemones – kaukes su hialurono rūgštimi, kofermentu Q10, kremus su peptidais, drėkinamuosius serumus, visam kūnui skirtus aliejus. Juos tepuosi ryte, tik išėjusi iš dušo.


Tiesa, pastaruoju metu taip pat stengiuosi odą maitinti ir iš vidaus. Kasdien valgio metu geriu specialius grožio papildus. Jų sudėtyje yra odai itin svarbus baltymas – hidrolizuotas kolagenas, kurio mano organizmas įsisavina mažiau, nes esu vegetarė. Taip pat stengiuosi sąmoningai gerti daugiau vandens, nes mano oda sausa.


Tiesiog dabar atėjo tas metas, kai pradedu suprasti, kad grožis yra laikinas, o jaunystė –neišvengiamai yra grožio dalis, tad norisi padaryti viską, kas nuo manęs priklauso, kad išsaugočiau jį ilgus metus.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 08 (2024)

    Savaitė - Nr.: 08 (2024)