Londone už 35 mln. eurų parduodamas Freddie Mercury‘io namas

Londone už 35 mln. eurų parduodamas Freddie Mercury‘io namas


Už milijoninę sumą parduodamas legendinio „Queen“ atlikėjo Freddie Mercury‘io namas Londone. Garsųjį „Garden Lodge“ už daugiau kaip 30 mln. svarų (35 mln. eurų) siūlo ilgametė jo gyvenimo partnerė Mary Austin, kuri ir po išsiskyrimo liko jo patikėtinė, pranešė nekilnojamojo turto agentūra „Knight Frank“.


Šis namas jai yra nuostabiausias prisiminimas, kiekviename kambaryje tvyrojo meilė ir šiluma, sakė M. Austin, kuri cituojama pranešime. „Džiaugsmas buvo čia gyventi, iš čia likę daug puikių prisiminimų“, – teigiama toliau. Šis namas esą visad buvo ramybės vieta, „tikras menininko namas, o dabar metas šios ramybės pojūtį patikėti kitam žmogui“.


1991 m. miręs F. Mercury‘is paliko jai šį namą prabangiame Kensingtono rajone bei visą savo turtą. „Mary 30 metų rūpestingai prižiūrėjo namą ir kolekciją ir išsaugojo viską, kaip jai tai buvo palikta“, – sakoma „Knight Frank“ pranešime.


2023 m. rugsėjį M. Austin aukcione jau pardavė apie 1 500 daiktų iš garsiojo atlikėjo palikimo. Iš viso už juos gauta 39,5 mln. svarų. Dalis šios sumos turėjo atitekti labdaros fondams.


„Garden Lodge“ 1907 m. architekto Ernesto Marshallo buvo sukurtas menininkų Cecil Rea ir  Constance Halford porai. F. Mercury‘is namą 1980-aisiais už 500 000 svarų įsigijo iš vieno Hoare bankininkų šeimos nario, rašė laikraštis „The Times“.


DPA inf.  • Paskutiniai numeriai

  • Savaitė - Nr.: 15 (2024)

    Savaitė - Nr.: 15 (2024)