Aktualu: savaitgalį vėluos traukiniai

Aktualu: savaitgalį vėluos traukiniai


Penktadienį ir šeštadienį dėl ruože Paneriai-Lentvaris vykdomų sudėtingų kelio remonto darbų galimi traukinių vėlavimai, tai patvirtino ir „Lietuvos geležinkeliai“.


Ruožas Paneriai-Lentvaris - viena pagrindinių geležinkelio transporto arterijų. Šiuo metu čia vykdomi didelės apimties remonto darbai, todėl traukinių eismas vyksta tik vienais bėgiais.


Dėl šios priežasties penktadienį ir šeštadienį galimi kelių traukinių maršrutų vėlavimai: Vilnius-Kaunas-Vilnius, Vilnius-Klaipėda-Vilnius, Vilnius-Marcinkonys-Vilnius, Vilnius-Trakai-Vilnius.


„Lietuvos geležinkelių“ atstovė Novilė Aleksejevaitė teigia, kad traukiniai gali vėluoti nuo 15 minučių iki valandos ar ilgiau.


„Tiksliai pasakyti negalime, priklausys nuo to, kaip seksis vykdyti remonto darbus ir kokia traukinių eilė susidarys“, - sakė N. Aleksejevaitė.


Jos teigimu, internete esančiuose grafikuose šie vėlavimai neatsispindės, tad keleiviai, kurie norėtų sužinoti tikslesnį traukinių išvykimo ar atvykimo laiką, turėtų šią informaciją tikslinti skambindami „Lietuvos geležinkelių“ informacijos telefonu.