Lietuvoje koncertuos JAV roko grupė „South Ave“

Lietuvoje koncertuos JAV roko grupė „South Ave“


Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta JAV pop – roko grupė „South Ave.“, kuri liepos 3-6 dienomis mūsų šalies jausmingos ir pozityvios muzikos gerbėjams padovanos net keturis nemokamus koncertus.


Grupė kilusi iš magiško Shenandoah Slėnio, esančio prie pat JAV sostinės Vašingtono. Komandą sudaro: vokalistas ir gitaristas Tyleris Sealas, kuris muzikuoja jau penkiolika metų, yra išbandęs save įvairiose stiliuose. Kuomet subrendo idėja sukurti grupę „ South Ave.“ – ilgamečiai draugai susibūrė į vieningą muzikantų šeimą ir pradėjo aistringai bei kryptingai kurti muziką. Tyler sako, kad per visus metus, kai jis muzikuoja, jo kolegos yra geriausi muzikantai su kuriais jam yra tekę groti kartu.


Hope Baker yar jauniausia grupės narė, dainuojanti nuo vaikystės ir turinti sukaupusi nemažą vokalinę patirtį. Grupės ritmą palaiko Eddy Violette‘as, kuris pradėjo groti būgnais būdamas vienuolikos metų. Tori Violette aistra yra skambinimas pianinu ir tai ji daro jau dvylika metų, o taip pat savo vokaliniais sugebėjimais papildo grupę.


Įvaldęs ne vieną instrumentą Ryanas Gordonas paįvairina kūrinių harmoniją elektrinės gitaros garsais. Chorų dalyvė, mokytoja ir grupės pritariančioji vokalistė – Sara Gordon. Didelę muzikinę patirtį sukaupęs grojant progresyvaus roko grupėse Ryan Baker groja bosine gitara. Visi septyni nariai patyrę atlikėjai, jau daugelį metų koncertuojantys gyvai savo gerbėjams.

REKLAMA


„South Ave.“ muzikinę kūryba įkvėpė „Coldplay“, „Chainsmokers“ ir kiti žinomi muzikantai, todėl šalia savo autorinės kūrybos, jie atlieka tokių garsenybių kaip „Panic at the Disco“, „Marsmello“, James Bay ir „Imagine Dragons“ kūrinius. 2018 metais „South Ave“, studijoje įrašė singlą „Nothing to Hide“, kuris plačiai pasklido po JAV ir tapo hitu jų gerbėjams. Koncertu metu atlikėjai sukuria dinamišką ir jausmingą atmosferą, o jų atliekamas šiuolaikinis pop-rokas pakelia publiką ant kojų ir suteikia daug pozityvių emocijų.


Kviečiame visus į nuotaikingus grupės iš JAV South Ave. koncertus:


Liepos 3 d. 18 val. Marijampolės evangelikų liuteronų bažnyčioje.


Liepos 4 d. 18 val. Kėdainių Daugiakultūriame centre.


Liepos 5 d. 19 val. Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje.


Liepos 6 d. 20 val. Utenoje, Vyžuonos parke.


Partnerių informacija.