Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“

Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“


Spalio 18-tą dieną, „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose, parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius“ buvo duotas startas naujam, šeštajam akcijos „Būk matomas“ sezonui. Nuo šiandienos savanorių komanda vyks į Lietuvos mokyklas ir nemokamai, tiesioginiu termo būdu tvirtins atšvaitus ant moksleivių drabužių.


Renginį pradėjo šių metų akcijos „Būk matomas“ ambasadorė Donalda Meiželytė, kurios ankstesniais laikais vaidintas personažas Meškutis Dakutis įgavo ir atšvaito pavidalą. „Net klausimo negali būti ar tokia akcija reikalinga. Ji būtina ir labai reikalinga, kad vaikai būtų saugūs kelyje. Vaikai ir taip labai judrūs sutvėrimai, tai lai geriau jie būna matomi.“ – sakė ji.


Taip pat buvo pristatyta NESHKIS kuprinių kolekcija, kurią sukūrė daugiavaikė mama Gabija Vanagė. „Kuprines su atšvaitais pradėjau kurti prieš daugiau nei metus, ir tą darau inspiruota savo vaikų, kadangi pastebėjau, jog atšvaitus dėvėti –mažiesiems yra ypatingo sunkumo. Jie atšvaitus pamiršta, pameta ar suplėšo. Mano kuriamos kuprinės yra visos atšvaituotos, todėl išleidus vaiką į būrelį su tokia kuprine, esu rami. Jis visada bus pastebėtas.“ – teigė kūribingoji 3 vaikų mama Gabija Vanagė.


Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“Lietuvoje šeštą kartą startavo akcija „Būk matomas“


Smagiu renginio akcentu tapo vaikų mados teatro „Two makes six“ pasirodymas. Mažieji manekenai ir manekenės demonstravo lietuvių dizainerės VESTOS kurtas atšvaituotas kepurėles – šalmukus. „Vaikai yra mūsų turtas, mūsų ateitis. Turime daryti viską, kad keliuose neįvyktų skaudžių atsitikimų. Mada gali būti ir saugi ir graži ir žaisminga“ – sakė Ieva Arnauskienė – 4 vaikučių mama bei mados teatro vadovė.


Šiais metais didysis atšvaitavimas pirmiausiai prasidės Jonavoje, nes būtent šio miesto mamos, kartu su Jonavos policija bei rėmėjais nutarė apvažiuoti VISAS Jonavos miesto bei rajono mokyklas. Renginio pabaigoje dainavęs „Brolių“ šeimyninis kvartetas iš Jonavos J.Vareikio progimnazijos davė startą svarbiai ir reikalingai iniciatyvai.Panašios naujienos:


Pusjuodis Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairįjį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešinįjį kraštą | Įterpti šypsenėlę Spalva | Paslėptas tekstas Įkelti citatą Spoileris