„Kai svyla padai“

„Kai svyla padai“


„Kai svyla padai“


(„War on Everyone“)


Kriminalinė komedija.


Teris ir Bobas, nors yra įstatymų sergėtojai, labiau už įstatymus gerbia savo pačių gerovę. Vilkai avelių kailyje – toks apibūdinimas geriausiai tiktų šiai korumpuotų policininkų porelei. Naujajame Meksike ir taip niekada nebūna ramu, bet kai miesto tvarką ir ramybę saugo šie du veikėjai, chaoso dar daugiau: jie ciniškai apgaudinėja ir apiplėšinėja žmones, šantažuoja nusikaltėlius, kitaip tariant, daro viską, dėl ko turėtų atsidurti už grotų. Tačiau vieną dieną niekieno nebaudžiami niekšeliai užsipuola ne tą... Jų kelyje pasipainiojusi nauja auka – už juos pačius pavojingesnis nusikaltėlis. Štai tuomet nedorėliams pradeda svilti padai!


„Kai svyla padai“


Vaidmenis kūrė Alexanderis Skarsgardas, Michaelas Pena, Theo Jamesas, Tessa Thompson, Calebas Landry Jonesas, Paulas Reiseris, Stephanie Sigman, Davidas Wilmotas.


Režisierius Johnas Michaelas McDonagh. Didžioji Britanija, 2016. (N-16)


Filmą rodo Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Alytuje.„Kai svyla padai“Pusjuodis Pasviręs tekstas Pabrauktas tekstas Užbrauktas tekstas | Lygiuoti pagal kairįjį kraštą Centre Lygiuoti pagal dešinįjį kraštą | Įterpti šypsenėlę Spalva | Paslėptas tekstas Įkelti citatą Spoileris